Belveder  

 

 

Nahoru
Alice
Belveder
Frajer
Jana
Julie
Skutr Puch Hero Winner  

Areál BELVEDER - Zlín - Malenovice

Areál Belveder je v centru Malenovic u Zlína. Zde si odpočinete aktivně i pasivně.
Své služby Vám nabízí Restaurace a Herna-Bar, Bowling, Cukrárna, Pizzerie.  Otevírací doby jsou různé, ale většinou od rána do noci. Nejdéle má otevřeno restaurace a herna-Bar.

Restaurace Belveder během posledních let prošla těžkou cestou. Měnili se tu různě majitelé a každý z nich Belveder o něco připravil. Tím něco mám na mysli věci a klienty.
V tuto chvíli již ale restaurace Belveder má nového majitele a změny jsou vidět už z venku .... Zkrátka a dobře dá se hovořit o novém Belvederu, který Vás překvapí. A to není fráze, ale fakt.
Nejen, že obsluha Belvederu je velice sympatická, ale i velice profesionální. Postarají se o Vás přesně tak, jak to má být! Nejdůležitější je ale kuchyně. Myslím, že Belveder se může právem prohlásit za restauraci, která patří kvalitou, chutí a cenou jídla k těm nejlepším ve Zlíně !!! Jednou se zde najíte a věřím, že se budete vracet stále. Jestli někdy dostanete chuť na něco skutečně dobrého, tak se přijeďte přesvědčit. Budete skutečně mile překvapeni!
Zkrátka restaurace Belveder se vrátila na výsluní a Vy máte možnost toho využít. Až tedy budete hledat nějaký azyl, nějaké místo, kde je otevřeno až do 03:00hod ráno, tak vyzkoušejte Belveder. Můžete se zde najíst, napít, pokecat s přáteli a zkrátka užít si příjemného večera.

Autobusy ze Zlína i Otrokovic jezdí celý den i celou noc, tak se můžete bez obav i napít a dostat se v pořádku domů.

Bohužel to vše platilo ............ , ale už neplatí ........... Už je to jinak
Kdo nenavštívil o prázdninách 2008 restauraci Belveder, tak je mimo a nic neví. Kdo nenavštívil tenkrát Belveder, tak přišel o bezva zážitky ........  Teď už to zase má někdo jiný  a je z toho nejspíš klasická hospoda plná uřvaných, uchlastaných a sprostý i lakomých štamgastů .........

Však se jděte podívat ...............