Seminář - Jak pracovat  

 

 

Investice
Proč pečlivě studovat seminář
Pozitivní myšlení
Plánování
Priority
Image
Cíle
Jak si postavit skupinu
Jak mluvit
Jak telefonovat
Kde najít lidi
Zjišťování potřeb
Hubardova škála emocí
Užitek
Pozvání
Před prezentací
Prezentace a chování na prezentaci
Námitky a argumentace
Uzavírání obchodu
Dosledování
Spolupráce
Kariera, peníze a prémie
Jak získat volný čas
Hry na semináře
Literatura
Moudra a přísloví
Přání a stížnosti
Pravidla

Nahoru
FREEBITCO
WOWAPP
Úvahy
Seminář - Jak pracovat
Diamantová bible
Slovník
Otázky a odpovědi  

Motto :      Mně jde o mě    (Nechte si zaplatit Vaši práci i snahu)

Tento seminář je určen všem, kteří se chtějí něčemu novému naučit. Něčemu, co by jim mohlo pomoci.
Vznikl, protože se ukázalo, že jezdit na všechna možná i nemožná školení, na různé semináře a minisemináře, na malé či velké porady je přinejmenším poněkud náročné a to po všech stránkách. Časových i finančních.
Myslím, že osobní kontakt se nedá sice ničím úplně nahradit, ale na druhou stranu ani já a asi ani Vy nestojíte o to, se vrhat do práce s nadšením do nějaké spolupráce, jako někdy v r. 1995, kdy se jezdilo ze semináře na seminář.

Kdo chce mít víc než ostatní, musí vědět víc než ostatní ...

 • Tento seminář vznikl proto, abyste si uvědomili, co chcete a co můžete opravdu mít. Je jenom na Vás, jestli si z toho semináře něco vezmete, nebo jestli se Vás to nijak nedotkne. V tomto semináři se zdarma dovíte to, za co jiní museli a musí stále platit. ............. I já jsem si účtoval mnoho let za jednodenní školení minimálně 1.000,- € , ale už mne to nebaví.
  Rád bych, aby se ale zlepšila finanční, komunikační i pracovní gramotnost, protože pak ten život zde bude pro všechny mnohem jednodušší a příjemnější ......................

  Připravil jsem pro Vás tento seminář, ve kterém se můžete dozvědět pár zajímavostí, které Vám mohou pomoci ve Vaší práci. Seminář je velmi obsáhlý a podrobný. Mnoho věcí možná ani nebudete považovat za potřebné a možná bych s Vámi i souhlasil. Na druhou stranu ale vím, že takovéto informace a znalosti se dají použít kdykoli v životě a přinejmenším nikomu neublíží je znát.
  I kdybyste zde získali byť jen jednu jedinou informaci, která Vám pomůže ve Vašem životě či práci, tak je to pro mne úspěch, že jsem zase někomu pomohl ........  Však Vás také třeba napadne, jak by jste mohli pomoci Vy mně  .......

 • V tomto semináři na webu tedy dostanete špičkové informace a věřím, že pro Vás budou minimálně stejně důležité, jako byste jeli někam na 3 dny a zaplatili si za to třeba 100.000,-Kč. Tady je tedy hlavně pro mé partnery, kolegy a kamarády zdarma.
 • Pokud už pro nějakou firmu pracujete, tak asi víte, že bez informací to prostě nejde. Úspěšní jsou jen Ti, co jsou nadšení nebo Ti, kteří mají pokud možno, co nejvíce informací, které dokáží využít. Bohužel nadšení vydrží jen pár týdnů až měsíců, takže kdo chce být úspěšný dlouhodobě, tak se bez informací neobejde.
  Jenže informace něco stojí. Já jsem školil mnoho let a dobře jsem věděl, že za jeden den dokáži lidi na pár dnů sice dobře namotivovat, ne ale je něco moc naučit. Naučit někoho něco, je záležitost poměrně zdlouhavá. Každý si totiž myslí, jak už všechno umí a přitom stejně pracuje po svém a to většinou špatně (pokud vůbec pracuje).

 • Píšu zde to, co jsem zjistil za spoustu let praxe od r.1995.

 • Už mne to ale nebaví někoho stále motivovat a přesvědčovat. Je třeba se také vzdělávat a motivovat sám.. Nechce se mi stále dokola dohlížet na svou skupinu a doufat, že se to také naučí. Často jsem viděl nebo slýchával o mnoha neúspěšných lidech, kteří neměli výdrž a potřebnou vytrvalost, bez které je lepší z touto prací skončit okamžitě, jak opadne nadšení. Je mi ale líto, že bych už neměl nikomu pomoci, když mohu. Vždyť jak je vzdělaná společnost, takový je stát. No já chci žít ve státě, kde se to dá vydržet.

 • Informace na tomto webu tedy ode mne dostanete zadarmo ......... zdarma ........ grátis ........
  ...... Snad si toho budete vážit.


Tento seminář je velmi podrobná osnova, jak správně začít pracovat v různých systémech či firmách. Proto je také třeba pochopit, že kdyby některé z návodů nepasovaly na Váš obchod, že něco tady se hodí pro prodejce aut, kosmetiky další věci třeba pro makléře či učitele nebo někoho jiného ...... Každý si zde může vybrat to, co potřebuje ke své práci. ......
Jistě zde najde ale pomoc každý, kdo chce být někde úspěšný.
No a protože ve většině prací jde o komunikaci, tak je mnoho společných věcí pro všechny, které se Vám více či méně hodí znát


Cílem tohoto semináře je vysvětlit Vám postupně, krok za krokem, jak být úspěšní a jak dosáhnout vysněných cílů díky příležitosti, kterou Vám nabízí Vaše firma.

Zaručuji Vám osobní rozvoj a to jak v oblasti komunikace tak v pochopení principu Multi Level Marketingu (který byl mimochodem navržen na Nobelovu cenu). Tento seminář sice není jen o MLM, ale některé prvky zde najdete. Nejde se jim totiž v dobrém obchodě vyhnout .....
Ukážu Vám jak vydělávat opravdové, skutečné peníze a to pouze způsobem, který stejně děláte. Způsobem doporučování.
A v prvé řadě Vás díky mému systému naučím, jak dosáhnout skutečné finanční nezávislosti v podobě pasivního příjmu, po kterém všichni toužíme.

Úspěšný obchod potřebuje hlavně časovou investici. Buďte připraveni investovat nejméně šest měsíců práce ve Vašem podnikání.
Pokud čekáte, že zbohatnete v řádech dnů či týdnů pak je důležité, aby jste byli sami tak aktivní, že se i sami překvapíte Vaším aktivním přístupem. V každém projektu by měl Váš měsíční výdělek lineárně růst v závislosti na tom jak budete pracovat a kolik času a energie vložíte do růstu svého byznysu.


Pusťme tedy do toho, ať je nám jasné :

Proč s kým a jak začít pracovat. Jak to udělat, aby Vaši klienti měli o Váš obchod či o Vás zájem, jak se k nim chovat a jak nakonec eventuelně vyvrátit jejich námitky. Co se vlastně děje potom a jak zvětšit svůj obchod.  O firmě, filozofie a cíl projektu, Cíle, Seznam, Okruhy, Pozvání, Zjišťování, potřeby, Výhody projektu, Nabídnout užitek, Před prezentací a prezentace, Prodejní pohovor, Námitky a argumentace, Uzavírání obchodu, Dosledování, Spolupráce, Pozitivní myšlení, Plánování, 10 kroků prodeje, Peníze, kariéra a prémie, Varianta VI, Moudra, přísloví a pořekadla, Pravidla, Individuální konečný pohovor, atd. ... atd ........ 

Zkrátka jak vydělávat dlouhodobě více než na chleba ....
V dnešní době každých 100.000,- (měsíčně)  dobrých ....

10 základních kroků prodeje

  1) Znalost projektu 
       - co to je a jaké to má výhody
       - význam (výhody) pro klienta
  2) Vyhledávání klientů
  3) Příprava
  4) 1. kontakt - dosáhnout obchodního rozhovoru
  5) Zjišťování potřeb - Neříkat nikomu co potřebuje, spíše si o tom nechat vyprávět.
       - Nemluvit o tom co klienta nezajímá, ale o potřebách a užitku pro ně. Každý má rád povídání o sobě.
  6) Nabídnutí užitku
  7) Prezentace : (před)
       - pozorovat reakce
       - zapojit klienta
       - použít ukázek a příkladů
  8) Překonávání námitek
  9) Uzavírání obchodu
10) Péče o klienta 
       - Dosledování
       - Začátečník - nic neumí, nic neví - miniseminář - pomozte mu (pokud chce)
       - Dodržovat prošlé a vyzkoušené cesty 
       - Lidi nezajímají peníze ani věci, jen užitek pro ně
       - Motivovat své - začátečníky

Pochopitelně je toho ale víc. Témata jsou nalevo.