Kolik vydělam  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
12 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
40 marketingových mouder
6 rozdílů optimista negouš
Citáty o cílech
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Kde vyděláte a kde ne!
Kolik vydělam
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Najděte správného lídra
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
Pravdy o MLM
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Kolik bych vydělal, kdybych ...

Toto se sice týká jedné firmy, kde jsem, ale ono to platí obecně pro všechny firmy.
Dnes se mne ptal jeden Rus, kolik by vydělal, kdyby zaregistroval třeba 150 lidí a jestli by mu to stačilo na ten Mercedes. No tak jsem to spočítal a byl spokojený.

Ono je totiž milí zlatí dobré občas zbavit se strachu a opustit své malé přízemní cíle. Neustále slyším kolem sebe: "To nezvládnu" , "To nejde" , "To je nemožné" ... atd.. A dřív jsem slýchával i: " Jó, kdybych byl tenkrát (u něčeho) na začátku, tak to by bylo něco jiného!"
Jenže teď jste na absolutním začátku" ABSOLUTNÍM !!!
A zaregistrovat 100 nebo 300 lidí po celém světě je sranda! Legrace! Chce se to jen rozhodnout a opřít se do toho! Rusové ti nepřemýšlí v malém. Netroškaří jako lidé zde. Jdou do toho po hlavě a jasně vědí co chtějí. Nic je nezastaví, nevzdávají se. I lidé s velkým cíli mají po cestě spoustu překážek, dokonce jich mají mnohem více než někdo, kdo má přízemní cíle a přes to vytrvají. Jsou jako LEV nebo MEDVĚD. Prostě jdou tvrdě za svým cílem dokud jej nedosáhnou. A potom? Potom si dají další cíl !
Nejhorší je připosranost......., držet se strachy při zemi jak vyděšené dítě. Mít strach z toho, že nic nedokážete. Pak člověka ten strach naprosto pohltí a ovládne. A výsledek? Skutečně ničeho takový člověk potom nedosáhne. A to nejlepší - nakonec říká, že to právě stejně věděl, že je to nemožné. Dokonalá výmluva!

Takže jinak! A teď to myslím vážně! .... Vezměte svůj osud do svých rukou. Dejte si pořádné cíle a vrhněte se do práce. Odkopněte od sebe všechny ty, co Vás budou zrazovat. Zbavte se negací a hlavně negativních lidí. To jsou právě ti přizdilidi. Pryč s nimi. Jděte za svým cílem každý den od rána do večera!
Za chvíli jste v Diamantovém Království, chvilku na to jezdíte ve fáru a pak už to půjde všechno nějak mnohem lehčeji. Jako by to potom šlo už samo. Lidi o Vás budou říkat, že máte štěstí a bla bla bla. No a Vy jim budete zase říkat: " Však si dej také pořádný cíl a přestaň brečet. Hlavně začni něco konečně OPRAVDU dělat!" No a oni Vám budou říkat, že to nejde a že je to nemožné a tak :).
Je to stále stejné. Je to jak s tím čmelákem co klidně létá, protože neví, že podle fyzikálních pravidel by vlastně létat vůbec neměl.
A že Vám furt někdo hází klacky pod nohy? Ha Ha! Buďte jako auto v blátě, které naopak vyjede jen díky těm klackům pod koly.

Kdy se už konečně naštvete !
To co zde píšu už budete mít v hlavě stále. Nikdy na to nezapomenete. Budete na to myslet, když půjdete spát i když ráno vstanete. Prostě už to víte a také víte, že je to svatá pravda. Mít malé cíle znamená malé výsledky nebo spíš žádné.
Kdo chce mít víc než ostatní, tak musí dělat víc než ostatní :-)!