Povídáš si se svým Andělem?

 

O co jde

Každému člověku se může stát, že si uvědomí, že to nejdůležitější nejsou žádné výrobky, dovolené či bůhví co, ale jen přítomnost někoho, kdo ho vyslechne. Někoho kdo:

 •  Kdo poslouchá Tvé trampoty nebo i radosti.
 •  Kdo Ti může Ti pomoci uvědomit si některé věci, poradit či vnuknout myšlenku.
 •  Kdo může být Tvým svědomím i studnicí nápadů.
 •  Kdo může být Tvou můzou a oporou.
 •  Kdo může být vrbou, která Tě vyslyší.
 •  Kdo může být vzdálenou náručí, která Tě obejme.

Jestli máš pocit, že Tvé okolí není na Tvé straně a jestli chceš najít spřízněnou duši, která Tě vyslechne, tak si popovídej s Andělem. Je to jednodušší než myslíš. Pro mnoho lidí i skvělá cesta k pohodě a tolik vzácného porozumění.

Hovory s Andělem jsou pohodové a skutečné. Napiš mi svůj tel. a krátce o co jde a já Ti brzy zavolám.

 

Hovory s Andělem .... on-line. Zavolej svému anděli strážnému. Nech si nalít imunitu do svých žil proti věcem, které Tě trápí.

 

Velmi důležitý je fakt, že to co si řeknete s Andělem, je naprosto důvěrné. Hovory se pochopitelně NEnahrávají a můžete si být jisti, že vše zkrátka zůstane jen mezi vámi a Andělem. Každý tedy může být v naprostém klidu. Anděl je vaše vrba a ta je naprosto bezpečná.

Hovory s Andělem jsou pohodové a skutečné.

Zavolej mi nebo napiš na Andělský Portál. Jde o malou aplikaci podobnou třeba Messengeru na FB, Viberu anebo WhatsAppu. Tato je ale mnohem bezpečnější. Nikdo tam nic nemaže a neblokuje a komunikace je zabezpečena šifrováním.
Takže si to stáhni a nainstaluj z mého linku a automaticky mne budeš mít v kontaktech a můžeme začít psát nebo mluvit. Po té instalaci vždy každému pošlu info, jak to funguje a k čemu je to dobré. I těm, kteří si to stahují jen tak, že je to dobré a výhodné. Pokud ale máte zájem o Hovory s Andělem, napište mi to, abych to věděl.

Při stažení je nutné dodržet tento postup, abyste mne měli v kontaktech:

 1. Nejdříve klikni na tento můj link www.wowapp.com/w/angel.leon
 2. Tam klikni na přidat se k Angel
 3. Zaregistruj se
 4. Stáhni si to
 5. Nainstaluj do mobilu, tabletu nebo PC. Bude to po Tobě chtít potvrdit email a telefon. To je v pohodě, nikdo Ti volat nebude a jestli já ano, tak to leda pouze po vzájemné domluvě.
 6. A hned jak Tě přijmu (to je někdy hned) mi napiš, že Tě zajímají Hovory s Andělem.

Já odepíšu a domluvíme se, jestli si můžeme zavolat a kdy (to volání je tam zdarma po celém světě).
Tuto aplikaci používají po světě již desítky milionů lidí (v ČR desítky tisíc) a věřím, že se vám bude líbit. Stažení je jednoduché a potom si na konci nastavíš i češtinu.

Komunikace je tedy možná pouze přes WowApp, protože to má mnoho výhod pro oba. Potom se můžeme domluvit i na tom, že já zavolám na telefon, protože máš třeba málo dat a chceš si je šetřit.