Konec operátorů ČR  

 

 

Nahoru
HELP pro mé partnery ve WowApp
Aktivita Tvé skupiny
Distanční výuka s WowApp
Backoffice - partnerova WowApp kancelář
Fotky WowApp nezmenšuje
Jistota
Konkurence
Nezahlcovat
Opravy chyb
Proč WowApp nezkrachuje
Registrujeme
Rekord
Texty nebo obrázky
Vtipy a Citáty
Jak vydělávat díky WowApp
Výmluvy
WowApp inzerce CZ
WowApp jede bez chyb
WowApp nikoho neblokuje
WowApp - Noční můra operátorů
WowApp vydělává dost
Začíná se to rozjíždět
Konec operátorů ČR
Pískoviště
NÁVOD CZ STAZENI WOWAPP  

Nenažraní operátoři ČR

 

To, že v Čechách máme jedno z nejdražších volání ze všech po celém světě nejspíš víte. Operátoři si mastí kapsy po miliardách a nám se jenom smějí. Většině lidí přijde úplně normální platit si paušál 400,-Kč měsíčně. Přitom už nyní existují možnosti, jak volat po celém světě zadarmo!
Vše se ale celkem rychle změní. Už nyní operátoři plakali, že o Vánočních svátcích lidé volali o hodně méně, že ani nepsali SMSky a že jejich zisky klesají.
Všichni tři okradli spoustu z nás o miliardy díky předraženému volání a drahých datech. Mraky lidí, jak prašivé hyeny, obrali díky exekucím, vzniknuvších často z pár korun, o veškeré jejich majetky a úspory. Je na čase, aby odešli do věčných lovišť!
Proč se to ale změní radikálně a díky čemu budeme mít volání, kamkoli, komukoli a kdykoli všichni zdarma? Je to jednoduché a logické jak facka.

Nevyhnutelný konec mobilních operátorů přijde do r.2020 . Celosvětový internet se blíží!

Vize blízké budoucnosti ohledně komunikací

Možná jste již zaznamenali, že někteří giganti, jako je Google, FaceBook, Amazon, Tesla, ale i další, začali pracovat na celosvětovém pokrytí internetem. Někdo preferuje družice, jiní balóny nebo třeba drony. Výsledek ale bude stejný. Planeta se pokryje kompletně. A není žádná vzdálená budoucnost. Dokonce to je už částečně i realita a v některých oblastech již toto pokrytí funguje. Jde o testovací programy jen pro určitou část veřejnosti, ale funguje to zatím velmi dobře.
Je jen otázkou času, kdy takovéto internetové pokrytí bude skutečně po celé planetě. Internet bude všude, v každém lese, na Sahaře, na každém ostrově.
No a potom už nebude dlouho trvat, kdy lidé pochopí, že je lepší volat zdarma přes internet než používat mobilní operátory, kteří dřou každé jen z kůže.

Už nyní spoustu lidí používá pro volání výhradně internetové aplikace zdarma. Možná sami používáte Skype, Viber, WhatsApp, Messenger (ten je ale jenom pro zoufalce), atd..
Všechny tyto jmenované aplikace mají jedno společného. Sloužili dlouho, naučili jsme se je celkem obstojně ovládat a zvykli jsme si na ně. Takže nechť je věčná sláva provází.
Společného ale mají i to, že jsou všechny postaveny na zastaralých technologiích a v tuto chvíli se pomalu ale jistě propadají do postupného zapomnění. Jsou pomalé, zpomalují PC i mobily, žerou baterie a nejhorší je asi to, že na ně již často nejde postavit další nové a potřebné nadstavby.

Výzkum a technologie přitom postupují mílovými kroky a nastupují nové platformy, které se svou kvalitou, výkonem a službami snad ani srovnávat se těmi starými zkamenělinami nedají.
Vedoucí příčku v tuto chvíli jednoznačně obsadil WowApp se svou aplikací. Aplikace sice zní tak trochu jako že jde jen o nějaký malý prográmek, ale ve skutečnosti jde nabušenou nejmodernější technologii za miliardy dolarů.

A v čem je tedy WowApp o tolik lepší než to na co jsme si zvykli?

Nevím, kde tak trochu začít, protože těch výhod a pozitiv je mnoho.
Určitě ale na začátek celého výpisu můžeme dát toto:

 1. Je ZDARMA to nejen volání, ale i všechny další služby, které nabízí!
 2. Wowapp jednak nezpomaluje ani PC, tablety, notebooky, ale ani mobily a další hardware.
 3. Šetří baterie a to extrémně. Pokud někdo používá Viber, Skype a pod., tak ví, že po pár hodinách už zase musí sedět u nabíječky a ládovat baterku. WowApp je jiný ... asi má baterky rád.
 4. Za použití čehokoli a jakékoli služby Vám vždy zaplatí! Vezměte si, kdyby Vám třeba Skype nebo FB za každou zprávu nebo volání něco zaplatilo ... to by se šiklo že?
 5. WowApp nabízí kromě volání i spoustu dalších možností, které jsou velmi žádané a používané. Například jde o:
  - Vracení peněz z Vašich nákupů v e-shopech (cashback)
  - Tisíce her, které když hrajete, tak vyděláváte a je jedno jestli jste prohráli nebo vyhráli.
  - Výdělky můžete použít na charitu. Stačí si jen nějakou vybrat z tisíců a zvolit, kolik procent ze svých výdělků uvolníte (já si třeba vybral 4 útulky pro zvířátka).
 6. atd..

Kdybych to měl shrnout nějak krátce, tak WowApp je komplet zdarma, je rychlejší, hezčí, nežere data a baterie a má spoustu služeb navíc, které se často hodí.

Zahoďte simkarty, přestaňte platit mobilním operátorům paušály i kredit!

No dobrá, zatím ne, protože ještě není to celosvětové pokrytí. Já to mám ale například tak, že mám na simce kredit asi 2000,-Kč, protože jsem si kupoval každý měsíc za 200,-Kč.
Už ale víc jak rok volám všude zdarma díky WowApp, takže ty peníze na simce asi nikdy neprovolám. A přitom jenom stačilo si vzpomenout dřív, že mám zrušit pravidelnou platbu na mobil a neměl bych takový přebytek. No a teď, proč bych měl volat za 4 nebo 6 Kč za minutu, kdy mohu volat zdarma po celém světě každému, kdo má také WowApp? No a kdo ho nemá, tak mu řeknu, aby si to stáhl a už ho má také. Není nic jednoduššího.
Okolo sebe mám spoustu lidí, kteří si WowApp díky mně stáhli, ale kdo z Vašeho okolí WowApp už má? Možná nikdo, jinak by Vám o tom již dávno řekli.
Řekněte jim o WowApp Vy, vyplatí se to.

Takže milí mobilní operátoři .... Děkujeme, ale už odejděte!

No a Vy, pokud jste dočetli až sem, tak asi už chápete, že budoucnost je nevyhnutelná a operátorům zvoní zvonec.
Když byste měli nějaké dotazy, tak mi můžete zavolat. Přečtěte si eventuálně i další stránky v menu vlevo nahoře a přestaňte být otroky mobilních operátorů už nyní.

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp