VÝDĚLKY na internetu  

 

 

WOWAPP
Úvahy
Seminář - Jak pracovat

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
FILMY a SERIÁLY ke STAŽENÍ
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
PRAVDA O VODĚ
z ostatni
Zboží  

Jak vydělat na internetu

Rozhodl jsem se, že půjdu na jistotu a těch věcí se pak budu držet. Nakonec jsem vyhodnotil jako absolutně nejzajímavější tuto nenápadnou aplikaci:

WOWAPP - OVĚŘENÉ ... zdarma a je to LUXUS
Nikdy nemůžete být být v mínusu! Každý den vyděláte!
Je to malá aplikace ZDARMA, velmi podobná aplikacím Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, atd.. Rozdíl je v tom, že hezčí, kvalitnější a navíc Vám za používání platí. Peníze si vyplácíte na Paypal, bankovní účet, nebo vybíráte kartou z bankomatu!
Žádné předražené zboží, které nikdo nechce, žádné poplatky ani pravidelné platby! Prostě jenom vyděláváte.

Co všechno WowApp umí:

 •    Normální hovory zdarma komukoli po světě, pokud má také WowApp.
 •    Video-hovory
 •    Mezinárodní volání na pevné linky i mobily. Například: - 1min. do USA za ½ jednoho centu
 •    Sdílení Obrazovek - Velmi užitečná funkce pro vzdálenou pomoc.
 •    Soukromý i skupinový chat (šifrovaná komunikace bez šmírování kohokoli)
 •    Posílání souborů
 •    UBI - firma vyplácí Universální Nepodmíněný Příjem a to každému partnerovi, každý den. Stačí si to jen vyzvedávat.
 •    HRY - spoustu parádních her
 •    CashBack - vrácení peněz z nákupů na Netu (AliExpress, Zoohit a dalších 1000 obchodů)

Ať použijete cokoli, tak Vám WowApp zaplatí!
Podrobnější informace česky o WowApp jsou ZDE
Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon

 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO VÝDĚLKU U RŮZNÝCH FIREM!!!

Toto zjištění nenajdete na jiných webech, protože většinou se to právě těm firmám vůbec nehodí a nikdo nechce, abyste to věděli. Je to mé zjištění po 25 letech zkušeností v MLM a 20 letech zkušeností na internetu! Je to ale jediná věc, jak bezpečně poznat, jestli vyděláte nebo ne!! Přečtěte si to: Kde vyděláte a kde ne!   

Možná někoho napadne, že je divné, proč tu nejsou další firmy, které jste viděli jinde a které někdo vychvaloval do nebe.
Především je to proto, že 99% těch nádherných firem, co Vám nabízejí známí a přátelé jsou jen obíračky o peníze nebo rovnou podvody a za druhé proto, že ani zdaleka nesplňují podmínky Ideálního byznysu.

.

 


Osobně si fakt už nedovedu představit, že bych byl odkázaný na výdělek někde z práce. 

Miluji internet - dělám si jak chci, kdy chci a co chci. Ze začátku to bylo těžké, ale teď už vím, jak na to. Rád Vám pomohu. 
Díky internetu se může splnit mnoho Vašich snů. Vydělejte si na nový mobil, na pohodlný život, nové auto, na bydlení, na cestování a nebo na co budete sami chtít. Jde to! Jen se o to budete muset trochu starat. Buďte aktivní a změňte svůj život k lepšímu. Nic není nemožné. Záleží jen a jen na Vaší aktivitě. Internet je skvělý nástroj na vydělávání peněz. Staňte se jedním z internetových zbohatlíků.
Nad ničím nepřemýšlejte, začněte hned a sami za pár měsíců uvidíte, co internet umí. Internet je otevřená brána do celého světa a je jen na Vás, jak tuto možnost využijete. Internet je určitě nejdynamičtější komunikační odvětví, které se dnes vyvíjí tak rychle, že jen málokdo ho stačí opravdu sledovat. 
Každý den je silnější a silnější. Boří všechny hranice a nezajímají ho jazykové ani kulturní rozdíly. A v tom asi spočívá jeho kouzlo. Vytvořil obrovskou skupinu lidí po celém světe. Tito lidé se nazývají surfaři a je to národ s velkou budoucností.
 

Využijte obrovské možnosti, které současná doba nabízí a nechte internet, ať Vám vydělává!

Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon

 

Firma, kde se dá skutečně vydělat.

Kolik vyděláte vůbec netuším, protože nevím, jak budete aktivní a co umíte. Problém je, že většina lidí si myslí, že umí všechno. Už ale během pár dnů či týdnů výsledky prozradí spolehlivě, co ten či onen skutečně umí či jak je aktivní ...
Není nic špatného na tom, že někdo, kdo začíná nic neumí a neví, ale musí se chtít učit, studovat to, zjišťovat, pídit se a především poslouchat rady od svého sponzora.

VÝDĚLEK PŘES INTERNET - FIKCE NEBO FAKT?

Dá se vydělat na Netu?
Denně je prointernetována snad miliarda hodin! Díky tomu si můžete vydělat skutečně i hodně peněz. Stačí jen vědět jak, kde a s kým ...

Je spoustu firem, které Vám rádi dají peníze za to, že Vám mohou poslat nějakou svoji nabídku (reklamu) nebo že je budete propagovat. Pořád je to totiž vyjde levněji, než platit reklamu v novinách, rádiích či dokonce v televizi. Ti aktivnější mohou dokonce vydělat velké peníze a pravděpodobně také vydělají.

Jak to funguje?

Dříve bych ani nevěřil tomu, že někdo něco takového bude provozovat, ale díky reklamě je možné všechno.

Není to tak dlouho, co jsem ani netušil, že bude nějaký Coogle, Facebook, atd..
Stále ale vznikají nové a nové firmy a služby. Na Vás je jen odhadnou co bude jednou asi dobré a vyhledávané. No a nebo si nechat poradit někým, kdo se tím zabývá a tím pádem se v tom i nejspíš trochu vyzná.
Šikovné je pomáhat úspěšným, rozvíjejícím se firmám se rozvíjet. Pochopitelně tedy, pokud to ocení a něco nám za to dají.
Takových solidních firem je ale bohužel velmi málo. Jediné, co mne uklidňuje je to, že stačí znát jednu a můžete být za vodou!
Ze stovek firem, které jsem v minulosti objevil a vyzkoušel jich nyní v doporučených firmách zůstalo jen málo. Zato jsou ale stoprocentní a i když zaručit nemohu nic, tak je rád doporučuji známým. A Vám doporučuji to samé. Můžete sice využívat jejich produkty a možnosti, ale já vím, že mít navíc peníze za doporučení je prima.
Denně vlastně děláte to samé. Někomu doporučíte dobrý obchod na boty, jinému restauraci a dalším třeba auto nebo sušenky. ......
Dala Vám ale někdy nějaká z těch firem, kterým jste vlastně poslali zákazníka nějakou provizi? Nějaké všimné, že jste jim pomohli? Nejspíš jste nedostali ani tu sušenku. No ..... to je ale normální, ... to je klasický obchod a tak to prostě funguje. (Podívejte se zde na velmi zajímavé, krátké , ale poučné video)
U jiných firem ale provizi získáte a ani nevíte, jak je prima, když Vám dají kartu a třeba za každého doporučeného klienta Vám na ní pošlou peníze a Vy si je pak furt vybíráte v bankomatu. Jednou na dovolenou, pak třeba na elektroskůtr a jindy jen třeba na nákup v obchodě či dárek pro někoho. No, to je přece jasné, že je to prima a nemá smysl, abych se u toho zastavoval. 

Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon

Celkově tedy takové doporučování vypadá jako šikovně vymyšlený systém, jak přijít k penězům. Jenže ono se dá vydělávat mnohonásobně více a to doporučením těchto možností dalším lidem aktivně. Časem získáte pod sebe i další lidi, kteří Vám pomáhají vydělávat. A jestli to budou známí nebo cizí, to nevím. U mně jsou to většinou cizí lidé, ale to neva. Prima je, že i z těch cizích jsou často nakonec přátelé.

Dávejte si ode dneška schválně pozor na to, jak často někdo někomu, kolikrát i nevědomky, něco doporučuje.
Takže co teď? Dělejte to samé co do dneška ..... , ale za peníze. Koukněte na to jak.

Kolik můžete vydělat?

Zde jsem smazal celkem dlouhé vyčíslení a jedním slovem odpovídám: "DOST!" V každém případě ale budete velice mile překvapeni, jak je to jednoduché a stejně jako já si asi budete říkat: "Škoda, že jsem to nevyužil dřív".

Internetové MLM affiliate firmy, které jsou na začátku

Proč se zaregistrovat co nejdříve?

No protože, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí!
Tyto služby jsou u nás stále mladé jak miminko. Čím dřív začnete, tím budete mít větší možnost přihlásit více lidí, kteří o těchto možnostech ještě nevědí a nebo kteří to podceňují stejně jako Vy doposud nebo já donedávna. A mít víc lidí pod sebou, znamená více peněz pro Vás. 
Česká Republika není zase až tak veliká, takže do nekonečna to určitě nepůjde. Davová psychóza je jen jednou a to vždy na začátku. A to je právě teď.
Na tomto obrázku vidíte graf, který ukazuje předpokládaný časový nárůst lidí využívajících v budoucnu nových informačních technologií. Funguje to tak u 95% firem na světě. Prostě časem se její růst stabilizuje, ale teď jsme na začátku. Možná víte sami, že všechny ty MLM firmy (kosmetika, zdravá výživa, hrnce, slevové karty atd. atd.) v Čechách dokáží přijímat nové lidi vždy 3-4 roky. Ani zde to nebude jiné. ČR je prostě malá. Na nové lidi už člověk potom jen těžko narazí, ale internetovat se bude stále. V tomto ohledu jsou výhodné firmy s mezinárodní působností.
 

.

 

Až bude rozdělený krajíc, tak už toho nikdo nic moc neudělá. Víte jak to bude líto těm, kteří se o tom dozví třeba až za 5-7 let? Před Vámi je fantastický začátek a máte obrovské štěstí, že to je právě nyní. Že můžete být u toho začátku.
Zkrátka a dobře se zaregistrujte a jděte to říci Vašim známým než jim o tom řekne někdo jiný. Zaregistrujte se hned a budete před nimi. Zatím o tom neví skoro nikdo. Kdyby o tom věděli, tak by Vám o tom asi už řekli. Neví ale nic nebo to podceňují. Asi budete nad nimi. Tak hodně štěstí a odvahy se rychle zaregistrovat. Peníze Vám nepřeji, protože ty přijdou samy.

Záleží jen na Vás. Na Vaší rychlosti a aktivitě. Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon

Jak dostanete lidi pod sebe?

Prostě jim o tom řeknete a oni se buď zaregistrují nebo ne. Já si s tím hlavu nelámu. Řeknu to všem a mám pokoj od rozhodování. Dřív jsem to řešil a přemýšlel komu to mám říct a komu se to asi líbit nebude, ale nakonec jsem zjistil, že ani po pár letech nejsem schopný to odhadnout. Kolikrát ti o kterých jsem myslel jací to budou draci mne poslali do háje a naopak ti, které jsem podceňoval nebo se jich nějak bál se nakonec ukázali jako draci a já byl v šoku, co v nich dřímalo.
Hlavně ale pokud se mi po registraci ozvete, tak Vám řeknu co přesně máte dělat. Když víte co a jak, tak je to jednoduché.

Jaké jsou zahraniční zkušenosti

Internet je jedna velká rodina a nedá se říct jak je to tam a jak zde. I Vy budete mít ve svém týmu velice rychle lidi z celého světa.

Moje podpora

Zaregistrovat se můžete samozřejmě i jinde, ale záleží pod kým člověk je a jak Vám kdo může pomoci. A já Vám pomohu rád a hlavně vím jak. Navíc u mne máte "jistotu", že Vám skupina poroste. Pokud se zaregistrujete přes mé odkazy, získáte mou technickou podporu a mnoho dalších výhod! Pokud jste dočetli až sem, tak máte velikou naději, že konečně přijdete k penězům. Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon

Jak vydělat peníze na internetu

Na práci u PC či na notebooku je bezva to, že můžete dělat kdekoli chcete a také kdy chcete. Můžete odjet třeba na 2 měsíce do ciziny a vydělávat si tam. Je totiž jedno, kde se na internet připojujete a internet je dnes už snad všude. Je jedno jestli je to na Moravě nebo v Čechách. Nebo někde na ostrově BoraBora .......

Už jsem dostal i dotazy, kde mohu pracovat. Jednou pro vždy tuto otázku tedy ukončím a napíšu to jasně. 

Je úplně jedno jestli místo Vašeho současného nebo budoucího místa pobytu je:

Česká Republika

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Karlovy Vary, Magistrát Děčín, Teplice, Jihlava, Chomutov, Přerov, Prostějov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Třinec, Česká Lípa, Třebíč, Znojmo, Tábor, Příbram, Orlová, Trutnov, Cheb, Kolín, Vsetín, Šumperk, Kroměříž, Písek, Litvínov, Hodonín, Český Těšín, Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště, Břeclav, Nový Jičín, Krnov, Litoměřice, Sokolov, Strakonice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Kopřivnice, Chrudim, Bohumín, Klatovy, Vyškov, Jindřichův Hradec, Kutná Hora, Náchod, Blansko, Louny, Hranice, Otrokovice, Žatec, Jirkov, Mělník, Ostrov, Rožnov p R, Uherský Brod, Kadaň, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Česká Třebová, Bruntál, Svitavy, Rakovník, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Pelhřimov, Bílina, Neratovice, Varnsdorf, Klášterec n Ohří, Benešov, Slaný, Brandýs nad Labem, Mariánské Lázně, Ústí nad Orlicí, Chodov, Nymburk, Zábřeh, Turnov, Rokycany, Český Krumlov, Hlučín, Šternberk, Roudnice nad Labem, Poděbrady

Slovensko

Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Trenčínský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, , Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezno, Brezová pod Bradlom, Bytča, Čadca, Čierna nad Tisou, Detva, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dudince, Dunajská Streda, Fiľakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlová, Hanušovce nad Topľou, Hlohovec, Hnúšťa, Holíč, Hriňová, Humenné, Hurbanovo, Ilava, Jelšava, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásno nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Leopoldov, Levice, Levoča, Lipany, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modrý Kameň, Moldava nad Bodvou, Myjava, Námestovo, Nemšová, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podolínec, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rajecké Teplice, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Sečovce, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Snina, Sobrance, Spišská Belá, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stropkov, Stupava, Svätý Jur, Svidník, Svit, Šahy, Šaľa, Šamorín, Šaštín-Stráže, Štúrovo, Šurany, Tisovec, Tlmače, Topoľčany, Tornaľa, Trebišov, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turčianske Teplice, Turzovka, Tvrdošín, Veľké Kapušany, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Veľký Šariš, Vráble, Vranov nad Topľou, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar nad Hronom, Žilina,

Cizina

Afghánistán Albánie Alžírsko Andorra Angola Anguilla Antigua a Barbuda Argentina Arménie Aruba Austrálie
Ázerbájdžán
Bahamy Bahrajn Bangladéš Barbados Belgie Belize Bělorusko Benin Bermudy Bhútán Bolívie Bosna a Hercegovina Botswana Brazílie Brunej Bulharsko Burkina (Faso) Burundi
Cookovy ostrovy Côte d'Ivoire
Čad Černá Hora Česko Čína
Dánsko Demokratická republika Kongo (Zair) Dominika Dominikánská republika Džibutsko
Egypt Ekvádor Eritrea Estonsko Etiopie
Faerské ostrovy Falklandy Fidži Filipíny Finsko Francie Francouzská Polynésie
Gabon (Gabun) Gambie Ghana Gibraltar Grenada Gruzie Guadeloupe Guatemala Guinea Guinea-Bissau Guyana
Haiti Honduras Hongkong
Chile Chorvatsko
Indie Indonésie Irák
Írán
Irsko Island Itálie Izrael
Jamajka Japonsko Jemen Jihoafrická republika Jižní Korea Jordánsko
Kajmanské ostrovy Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstán Keňa Kiribati Kolumbie Komory Kongo Kosovo Kostarika Kuba Kuvajt Kypr Kyrgyzstán
Laos Lesotho Libanon Libérie Libye Lichtenštejnsko Litva Lotyšsko Lucembursko
Madagaskar Maďarsko Makedonie Malajsie Malawi Maledivy Mali Malta Maroko Martinik Mauricius (Mauritius) Mauritánie Mexiko Mikronésie Moldavsko Monako Mongolsko Mosambik Myanmar (Barma)
Namibie Nauru Německo Nepál Niger Nigérie Nikaragua Nizozemsko Norsko Nový Zéland
Omán
Pákistán Palauské ostrovy Panama Papua - Nová Guinea Paraguay Peru Polsko Portoriko Portugalsko
Rakousko Rumunsko Rusko Rwanda
Řecko
Saint Pierre a Miquelon Salvador Samoa San Marino Saúdská Arábie Senegal Severní Korea Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko Slovinsko Somálsko Spojené arabské emiráty Spojené státy americké Srbsko Srí Lanka (Šrí Lanka) Středoafrická republika Súdán Surinam Svatá Helena Svatá Lucie Svatý Kitts a Nevis Svatý Tomáš a Princův ostrov Svatý Vincenc a Grenadiny Svazijsko Sýrie
Šalomounovy ostrovy Španělsko Švédsko Švýcarsko
Tádžikistán Taiwan Tanzanie Thajsko Togo Tonga Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkmenistán Tuvalu
Uganda Ukrajina Uruguay Uzbekistán
Vanuatu Velká Británie Venezuela Vietnam Východní Timor
Zambie Západní Sahara Zimbabwe

 • Je mnoho webů, kde se můžete registrovat. Ovšem nedoporučuji to dělat. Mnoho lidí se registruje všude, začnou tříštit své síly a to je špatně.
  K tomu ještě potom začnou obtelefonovávat své přátele, kvůli všemu a nakonec je začnou všichni nenávidět a vyhýbat se jim. No a výsledek je takový, že jsou sice ve více firmách, ale nevydělají nic. A tak je to vždy bez výjimek, jakmile se z někoho stane multilevlová prostitutka.

 • Chcete být opravdu za vodou? Jde to, ale není to hned. Je třeba mít pod sebou mnoho partnerů (prodejců) a to chvíli trvá. Pár měsíců možná roků. Pak už ale za vodou skutečně budete. Zkrátka a dobře je třeba vydržet. To ale platí ve všem. Pokud budete hodně aktivní (jako já), tak už za půl roku se jen culíte práce díky interentu z domova .
  Podívejte se na to, co skutečně znamená práce díky interentu z domova.

 

Zkrátka pracovat můžete kdekoli, kdykoli a jakkoli. A dokonce občas nemusíte pracovat vůbec.
No a pokud budete nyní hodně pilní, tak časem třeba už nebudete muset pracovat nikdy. Ale ruku na srdce .... to by jste ani nedokázali a nedalo by Vám to a stejně by jste něco dělali, no ne? ...... NE?

No, je to jen na Vás. Tady máte návody, rady, tipy a fígle, jak to udělat, aby jste měli peníze a to bez nervů a starostí, jaké jsou třeba někde v zaměstnání či podnikání. A navíc je tu oproti zaměstnání slušná jistota, že pokud něco děláte, tak Vás nikdo nevyhodí. Vlastně nikdy Vás nikdo nevyhodí, protože Vy si děláte jen jak sami chcete. No a pokud někdo nedělá, tak může vynadat maximálně sám sobě. Odkaz pro registraci zdarma: https://www.wowapp.com/w/angel.leon