Co můžete pít
Dotazy | Co můžete jíst | Tabulka hodnot potravin | Co můžete pít | Perličky | Vaše dopisy | Důležité na závěr diety !!!

 

No a co můžete pít?

Pokud nebudete vědět, co můžete pít, tak nezhubnete ani kilo. Je to velmi důležité vědět....

K okamžitému přístupu ke všemu, co můžete stačí mít HESLO. To dostanete zadarmo, ale jednu podmínku přeci jenom mám ... a to je chvilku Vašeho času.
I mně zabralo dost času, abych tento web vytvořil. Několik let bylo heslo zpoplatněno, ale před pár dny mne napadlo, že bude pro Vás i mne užitečnější a lepší, když bude zadarmo.
Takže co po Vás vlastně chci na oplátku já? Je to jednoduché:

Stahnete si malou WowApp do mobilu nebo PC (vice o aplikaci pisi zde). To je takova komunikacni aplikace podobna Skzpe, Viber, Whatapp nebo messengeru. Akorat je mnohem lepsi a i Vam se bude jiste libit vic. Navic nezere baterky ani data (jak ostatni). Pokud si to ztahnete z tohoto linku (www.wowapp.com/w/angel.leon), tak mne budete mit hned v kontaktech a pak uz staci jen napsat: "chci heslo na celou dietu" a ja Vam ho hned poslu. To je vsechno . Hlavne se niceho nedeste, uz to maji miliony lidi.
No, ......... je to na Vás.
Heslo pak už jen napíšete do okénka níže, odešlete a už budete vědět všechno.

 
(Heslo uživatele je třeba odeslat tlačítkem odeslat)

Jakmile budete mít heslo a znát celou dietu, tak můžete začít hubnout. Uvidíte, že se Vám vyplatilo získat navíc onu informaci.
Ušetříte hodně peněz. Minimálně několik stovek, ale většinou 1 až 2 tisíce. Dietu pak můžete klidně někomu doporučit a Vaše okolí Vám bude vděčné. Už vidím ty malé úplatky a poděkování.
A mimochodem, tam máte ode mne ještě jeden moc prima dárek .... Bude se Vám líbit