Vaše dopisy  

 

 

Nahoru
Dotazy
Co můžete jíst
Tabulka hodnot potravin
Co můžete pít
Perličky
Vaše dopisy
Důležité na závěr diety !!!  

Děkuji za Vaše E-maily

Vždy mi udělají velikou radost. Vybral jsem jen některé ..., ale chodí jich mnohem víc.

Nazdarek!

Chtela jsem Ti napsat, ze mi ta bezcukrova dieta moc pomohla, prvni den jsem shodila dokonce 2 kila! Za patnact dni jsem zhubla o 17 kilogramu! Ver mi, ze je ze mne uplne jiny clovek - stastny a spokojeny :) Takze u mne to bylo naopak - mela jsem tech omezeni a vubec cele diety plny zuby prvni dva dny (navic jsem se fyzicky citila tak nejak slaba), pak jsem si ale zacala zvykat a i moje telo se prizpusobilo. Ted se citim jako znovuzrozena a brzy vyrazim nakoupit si o dve cisla mensi obleceni! To mi zase z penezenky ubyde penez... :D No, mej se hezky a jeste jednou diky! :) 
Marketa

Dobrý den.

Úplně náhodou jsem našel na internetu Vaši dietu. Jelikož jsem se pokoušel již mnohokrát o diety, ale moc nefungovali, tak jsem to taky zkusil, a byl jsem docela překvapenej s výsledky. Jsem teprve na začátku, dietu držím pět dní, ale už mám pět kilo dole. Upřímně se přiznám, že jsem tomu moc nevěřil. Jsem zvědavej jak dlouho půjdou kila dolů / myslím tím, jestli to bude pořád kilo denně /. Manželka se divý, že mohu pořád jíst maso, ale já o sobě pořád tvrdil, že jsem masožrout, tak mě to nedělá problémy. První tři dny jsem se sice cítil unavenej a boleli mě hlavně nohy, ale teď jsem v pohodě. Ještě jsem k tomu začal jezdit na kole, abych tomu taky trochu pomohl, tak se uvidí jak na tom budu po 15-ti dnech. Ale už teď jsem spokojený.
Zatím díky za dobré rady a já se později zase pochlubím s výsledkama.
S pozdravem Honza.

Tak už je po dietě .. Fuj, bylo to těžké :-). Na chvíli ze mne nebude masožrout, ale vegetarián. Hlavně mi chyběl chleba a pečivo :-) . Vydržel jsem to těch 15 dnů a zhubl jsem 15 kilo. Fakt neuvěřitelné !!! A ještě jsem ušetřil asi 1000,-Kč na jídle, protože těch 5ti věcí bez příloh se nedá jíst moc, takže se mi stáhnul žaludek.
Moc, moc, moc děkuji za super dietu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj!

Tohle je opravdu jediná dieta, která na mě působí... Sice si po pár dnech představuju mísu koblih nebo krupicovou kaši, ale zatím se držím a kila jdou dolů sama a ani nemusím cvičit ... :-) Když jsem ji držela před pár týdny poprvé, povolila jsem si i Goudu, jak to tam někdo psal, ale nešlo mi to dolů tak rychle... Nejsem masožravec, tak to pro mě není tak jednoduché, ale zatím to jde...