Dieta  

 

 

Dotazy
Co můžete jíst
Tabulka hodnot potravin
Co můžete pít
Perličky
Vaše dopisy
Důležité na závěr diety !!!

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
PRAVDA O VODĚ
z ostatni
Zboží  

Dieta, která skutečně funguje dokonale !!!

Často sedím u PC a nebaví mne sportovat. Taky jsem z toho pěkně přibral. Ale víte co? Znám super způsob, jak velice rychle zhubnout. A už je to dobré. A nejlepší na tom je, že to není žádná nějaká "super", ani drahá záležitost nebo dieta typu "nežer" ( to já nejsem schopný vydržet). Nejsou to ani takové ty skvělé diety, které na mne (většinou ani na ostatní) nepůsobí. Nebo slavná tukožroutská polévka. Nebo ChromaSlim, po kterém jsem dokonce ztloustnul. Zrovna dnes mne napadlo, proč ale o ní nikdo neví. Myslím, že je to proto, že neustále kolem sebe slyšíme:
"Tyhle prášky jsou super, tento přípravek je bezkonkurenční" a mnoho dalších skvělých ale i většinou drahých produktů. Totiž tady na této dietě nemůže nikdo vydělat, protože to prodávají normálně v každém obchodě.

Vím, jaká to je potíž být tlustý. Vím také už, jak je prima být štíhlý nebo tak akorát. Proto Ti rád poradím. Budeš se divit, že jsi to nikdy neslyšel-a. Stačí měsíc a Tvé okolí tomu nebude ani věřit. Kdo ale nemá pevnou vůli, tak ať se na to raději vybodne.
Ze začátku si ani neuvědomíš, že hubneš, ale po týdnu toho už budeš mít plné zuby. Obrovskou výhodou (alespoň pro mne to výhoda byla) ale je, že hlad mít nebudeš, stojí to stejně jako když jíš normálně něco jiného a nebudeš muset při tom nijak cvičit a navíc to zhubnutí vydrží, jako byste nikdy "tlustí" nebyli. Zkrátka a dobře už po pár dnech budeš velice spokojený-á. Spoustu mých známých ji už úspěšně vyzkoušelo. No záleží jen na Tobě.... a na tom, jestli skutečně vůbec zhubnout chceš ...

Dokonalá dieta zadarmo !!! Jen skladbou jídla zhubnete kilo denně !! Je skutečně dokonalá, ale nikde Ti ji v lékárně neporadí, protože se na ní nedá vydělávat. Jíš to co máš většinou doma. Žádné preparáty a drahé prášky. Žádný JOJO efekt !!! Akorát musíš vědět co můžeš jíst a hlavně co pít ....

.

 

Tak tady to je. Uvidíš, že to funguje!
Pozor, čti všechno.

Víte proč je člověk tlustý? Protože se mu ukládají tuky v těle. A ty se tam ukládají díky tomu, že se vážou na cukry. Dieta spočívá v tom, že můžete jíst tedy absolutně všechno, kde ale není cukr. Tuk se pak nebude mít na co vázat. Zatím ale nejásejte. Není toho zase tolik, co můžete. Ověřte si v nějaké kuchařce nebo zde, kde nejsou žádné cukry.
Já Ti to ale řeknu hned. Co můžeme jíst.

Jestli budeš podvádět, tak uškodíš jenom sobě a dieta Ti nebude fungovat. Držím palce.