Philipines  

 

 

Nahoru
Cestovní kanceláře - CK
Austrálie
Brazílie
Bulharsko
Česko
Egypt
Philipines
Francie
Hawai
Irsko
Island
Itálie
Maďarsko
Německo
Norsko
Polsko
Rakousko
Rumunsko
Slovensko
Španělsko
Thajsko  

Filipíny

Hlavní město: Manila
Počet obyvatel: 65 mil.
Rozloha: 299 681 km2

Nevím na kolik si vzpomenu superlativů, ale Filipíny si jich zaslouží snad co jich je.
Nejkrásnější, nejzajímavější, nejpříjemnější lidé, nejkrásnější moře, nejkrásnější ostrovy a přírodní scenérie, nejkrásnější potápění, atd..
Filipíny jsou prostě skutečným rájem. Je několik cestovních kanceláří, které Vás na Filipíny vezmou a já doporučuji to jednou zažít. Na Filipínách je prostě všechno krásné. Nelíbit se Vám snad bude jen to, že to velmi rychle uteče.

.

Je to tam nádherné. My jsme bydleli v takových chýších z rákosu nebo z čeho a nemělo to chybu. Bylo to mnohem lepší než zase nějaký drahý bílý hotel. Za 150 dolarů na týden si žijete jako král.
Švédské stoly, uklidí vám, vyperou a spíte na obrovských postelích pod moskytiérou. No je to prostě nádherný zážitek. Pevně věřím, že se tam ještě někdy podívám. Škoda, že je to tak daleko a levné letenky na Filipíny asi ani moc neexistují. Na Filipínách už je pak pobyt ale velmi levný.

Na sebe budete potřebovat jen plavky. Už na letišti Vás ohromí horko, které na Vás dýchne hned jak vylezete z letiště. Na to si ale rychle zvyknete. Ono něco jiného je být v horku v práci ve městě a něco jiného pod palmou na pláži a popíjet nějaký lahodný koktejl :-) .

Byli jsme se podívat i v džungli. Liány, hadi, vlhko, pijavice, nádherné kytky, stromy, skály atd.. Prostě plajáda života. Ráj světa.
Filipínci jsou bezva. Stále se smějí, jsou velmi příjemní a turisty mají rádi. Fak je, že Filipínky mají turisty asi ještě raději :-) . To si ale přeberte sami, jak to myslím ...

Zkrátka, kdo nebyl na Filipínách, tak neví co je to ráj !!!