Thajsko  

 

 

Nahoru
Cestovní kanceláře - CK
Austrálie
Brazílie
Bulharsko
Česko
Egypt
Philipines
Francie
Hawai
Irsko
Island
Itálie
Maďarsko
Německo
Norsko
Polsko
Rakousko
Rumunsko
Slovensko
Španělsko
Thajsko  

Thajsko

Hlavní město: Bangkok
Počet obyvatel: 60 mil.
Rozloha: 513 998 km2

Tak přátelé, nevím jak to uvést jednou větou, ale asi snad že Thajsko je Thajsko.
Jsem šťastný, že jsem v Thajsku byl a myslím, že to nebylo naposled. Jsou lidé, pro které je Thajsko drogou a jezdí tam stále. Asi to není nejlevnější koníček, ale kdo tam byl, tak asi ví a kdo v Thajsku ještě nebyl, tak nejspíš tuší.

Thajsko není ale jen zemí, kde na Vás dýchne ze všech stran všudypřítomná erotika, ale i zemí, kde najdete tisíce jiných zajímavých věcí. Tím nemyslím jen velmi levné a hezké zboží, ale spíš naprosto skvělou a fascinující kulturu. Budhismus je tam cítit i vidět na každém kroku.
V Thajsku je všechno jiné. Jsou tam jiné kytky, stromy, domy, kostely i lidé. Thajsko je směsicí bohatství i chudoby, krásy a tajemství, života i těžké práce.
V Thajsku jistě naleznete to co hledáte ať je to cokoli.

Když se pojedete podívat na nějaké odlehlejší místo nebo na nějaký ten ostrov, tak budete mít stejný pocit jako třeba na Filipínách. Thajské moře dokáže být krásné a tak i Ti, kteří si chtějí užít klasické dovolené, si přijdou na své.

Myslím, že do Thajska můžete jet i bez cestovní kanceláře a rychle i levně si sami najít nějaké ubytování.
Pokud máte ale raději trochu nějaké té jistoty nebo někoho po ruce, kdo s eo Vás postará, tak neváhejte a najděte si nějakou cestovní kancelář, která Vám jistě ráda vyjde vstříc. Cestovní kanceláře, které zařizují zájezdy do Thajska a do Asie vůbec, je hodně a s cenami se předhánějí, aby jste si vybrali právě je :-) .

Do Thajska se dostanete pochopitelně nejlépe letecky. Cesta je drobátko delší, ale o to větší máte radost z toho, že jste na místě. Naštěstí se v letadle dá chodit a leccos dělat, takže je to mnohem příjemnější než jet stejnou dobu někam autobusem.