Různé tipy vod  

 

 

Nahoru
Látka po které žízní každá buňka
Různé tipy vod
Co nám a jak škodí
Chlór a Vaše sprchování
Sinice a jejich toxiny
Co dokáže čistá voda
Hloupé názory
Kolik máme vypít vody
Pravda o minerálech
Kolik Magnesie můžeme vypít
Šokující pravda o vodě
Nepodceňujte vodu
Jak to vyřešit
Kvalita vody z vodáren v ČR
Doúprava vody
Význam reverzní osmózy
Filtry na trhu
Časté otázky
Zpráva WQA
Vyhláška
Kontakt  

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se postaví vodovod.

Různé tipy vody :

Voda z kohoutku :

Jenom velice stručně. Nechám na Vás jestli si myslíte, že je to voda ideální.

Balené vody :

Určitě jsou momenty, kdy je moc dobré že jsou. Původně byly vymyšleny pro případ nouze, kdy není možné pít vodu z kohoutku, jako třeba při záplavách. Takže díky bohu za ten vynález. Jenže pak se toho chytli podnikavci a zbytek už známe. Skoro všichni máme zafixováno (dík reklamám), že pokud denně nevypijeme alespoň 2 láhve nějaké balené vody, tak do 14ti dnů umřeme. Je to docela dobrý business. Ani se nedivím, že výrobci balených vod dělají všechno možné aby nám řádně namasírovali mozky a my jsme pak pili jen to, co vidíme na obrazovce ! Musím uznat, že voda z řádu je v mnoha případech daleko lepší než některé balené vody. Škoda, že je nemohu jmenovat. Nemám totiž peníze na případné soudy s nimi. Můžete se ale přesvědčit sami. Podívejte se na testy, kde z 15ti testovaných balených vod neprošlo 15 !!!!! Najdete to v časopise Test 2/2001. Tam toho ostatně najdete ještě mnohem víc. Budete z toho v šoku. Například tam píší o tom, že ustanovení vyhlášky připomíná frašku atd..
Vrátím se k baleným vodám. Voda kterou používají někteří výrobci je možná ještě dobrá v momentě, kdy ji táhnou ze země. Pak se ale do ní přidají různé chemikálie a je po dobré vodě. Navíc na lahvích je mnohdy uvedeno, že by se měly skladovat v chladu a temnu. Když ale kupujete tyto limonády v marketu, zajíždíte do nějakých velkých lednic, kde je tma? Asi ne, co? Spíš máme kolikrát možnost vidět je stát někde na slunci, protože v obchodě zabírají mnoho místa. Jde o to, že jakmile ta voda není dejme tomu 2 dny v lednici, tak se začne kazit. A je jedno jestli je to oslazené a s citronem nebo ne. Naštěstí pro výrobce to ale není hned vidět. A na čem myslíte že jim záleží víc? Na našem zdraví nebo na zisku? Nechám to na Vás.
Zajímavá je i finanční stránka. U nás se denně vypije v průměru jedna láhev na hlavu. To znamená, že průměrná čtyř členná rodina denně vypije 40korun. Beru v potaz jenom ty velké (levnější) láhve. Sami ale víte že i trojka limči v pohodě stojí 10-12 korun. Za měsíc je to tedy v průměru okolo 1.200,-Kč. No co se dá dělat. Pít se musí no ne? Za rok je to ale 14.400,-Kč a za 10 let už 144.000,-Kč. Dobré co? Už jste to někdy takto počítali? Já jsem z toho byl v šoku. Vím, že někdo balené vody nepije, ale jiný jich zase spotřebuje 3x tolik. Počítali jsme průměr. 
Vliv obalu na kvalitu vody :
Nejčastěji se používají materiály na bázi poliethylentereftalátu (PET), jehož běžnou složkou je acetaldehyd. Lahve se plní při 90ti stupních Celsia pod tlakem 10ti atmosfér. V tu chvíli se do vody tyto a další látky uvolňují. 
No a v neposlední řadě jde i o to tahání flašek domů. Víte, že cena jednoho obalu je skoro polovina ceny celé balené vody? A co se dělá s prázdnými lahvemi? Většina lidí je vyhodí. Je jedno kam, ale jde o to, že s každou lahví vyhodíme zhruba 5-6 korun. V té průměrné rodině je to za rok asi okolo 7.000,-Kč a za 10 let asi 70.000,-Kč. Jak by se teď ty peníze hodily, co?
No a co na PET lahve příroda? No paráda. Poločas rozpadu je několik set let a pak se z toho naši potomci asi  po..... .
Podle mne je prostě pití balených vod, jak ze zdravotních, tak finančních důvodů, hloupost!
Zkrátka a dobře, já osobně nevím, proč bych měl utrácet za balené vody, když jsou u ve většině horší než voda z kohoutku. Bohužel je ale ještě dost lidí, pro které je to, co se řekne v televizi, svaté. 

Vlastní zdroje - studny

To je také kapitola sama pro sebe. Ani se mi o tom nechce moc psát. Skoro všichni si myslí, že mají doma křišťálovou studánku, zázračný pramínek či vodu z ledovce. Proč je ale potom skoro ve 100% nevyhovující ? Viděl jsem studny, kde plavali už rozložené chcíplé krysy a přitom majitel měl v ruce den starý atest z hygieny, že ta voda je naprosto v pořádku. Viděl jsem studnu o které majitel říkal, že sice splňuje normu, ale když se v tom někdo z rodiny vykoupe, tak změní barvu. Studniční voda bývá znečištěna a jde až o 98% studní. Hlavně dusičnany a bakterie. Proto se musí často kontrolovat. Bohužel po každém dešti je ta voda ale úplně jiná. Vlastně to ani nejde pořádně uhlídat. Jsou lidé, kteří si vybudují studni, nahází tam sagen, změří to a tím skončí i na několik let. Jsou dokonce borci, kteří si tam sami nalijí Savo a mají vyhráno. Fakt je, že bakterie zmizí, ale nevím, nevím jestli Savo je potom to nejlepší k pití. Z té studny se to dostane až za několik let (možná).
O studních se mi ale fakt psát nechce. NIKDY bych se vody z nějaké studny nenapil.

Filtrovaná voda

Na českém trhu je mnoho filtrů. Jsou to různé pískové, uhlíkové, všelijaké divné a s reverzní osmózou.
Pískové filtry dokáží zachytit tak maximálně nějaké mechanické nečistoty, které jsou vidět pouhým okem, což je velmi slabý výsledek.
Uhlíkové filtry už jsou lepší, protože dokáží zachytit chlór a jeho sloučeniny. Na druhé straně ale v něm mohou vznikat jiné nežádoucí chemické reakce a také s bakteriemi si moc rady neví.
Vlastně už cena kolikrát 500-2000,-Kč napovídá o jejich kvalitě.

Filtry s Reverzní osmózou jsou podstatně dražší, ale zato vodu vyčistí až z 98%. Takovýto filtr už pak člověk může mít velice dlouho. A vlastně to vyjde daleko levněji, než kupovat (zbytečně) balené vody.

Nespornou výhodou všech filtrů je toto :
- Odpadá tahání lahví domů.
- Je to daleko levnější.
- Šetříme přírodu.
- A hlavně máme čistější vodu.

Žádná z těchto výhod se ale samozřejmě netýká těch lidí, co pijí jenom pivo.

Může destilovaná voda odplavit nežádoucí minerální látky ven z našeho těla?"

Samozřejmě, že ano! Buňky a tkáně vyvrhují díky destilované vodě jen anorganické látky (kameny a sloučeniny těžkých kovů), které když nejsou zbaveny tohoto nežádoucího a jedovatého obsahu, mohou způsobit tepenné ucpání a mnohé jiné problémy. Toto jsou anorganické minerály z obyčejné vody, které musí být odstraněny a destilovaná voda to dokáže udělat.
Že by byla jen jedna příčina všech nemocí?
"Je možné, že by artritida, ledvinové kameny, žlučové kameny, ateroskleróza (kornatění tepen), zvětšené srdce, emfyzém, obezita, zácpa, šedý zákal, zelený zákal, cukrovka a jiné nemoci pramenily ze stejné jediné příčiny? Neuvěřitelné, ale možná velmi pravděpodobné! (Většina útvarů v prsou, na štítné žláze a pod., je asociovaných s kalcifikací. Pozn.. Kampaně).

Veškerá voda není stejná

Máme přinejmenším 9 rozličných druhů vody. Některé druhy mohou způsobit kornatění tepen, tvořit žlučové a ledvinové kameny, vyvolávat brzkou senilitu a všechny ostatní nemoci, které jsem zmínil nahoře. Dovolte mi uvést těchto 9 druhů vody.
Existuje tvrdá voda, surová voda, převařená voda, měkká voda, dešťová voda, sněhová voda, filtrovaná voda, de-ionizovaná voda a destilovaná voda.
Všechny jsou to specifické druhy vody, ale musíme pamatovat, že pouze jedna z nich je pro nás dobrá! Dovolte mi je stručně popsat.


1. TVRDÁ VODA

"Tvrdá voda je taková, která obsahuje nadměrné množství vápenatých solí - uhličitany a sírany vápníku a magnézia. Sodík, železo, měď, křemík, dusičnany, chloridy, viry, bakterie, chemikálie a další škodlivé anorganické minerály a soli mohou být také přítomny.
Většina všech vod co pijeme pochází z veřejných vodních systémů a soukromých pramenů.Je to tvrdá voda. Všechny vody co protékají přes nebo nad zemí mají určitý stupeň tvrdosti. Čím déle se voda prodírá přes půdu a skály, tím tvrdší zůstává a tak je i více škodlivá.

2. SUROVÁ VODA

Surová voda je voda, která nebyla nijak ošetřena v žádném. Může být tvrdá jako vápenná voda, nebo měkká jako dešťová voda. Surová voda obsahuje miliony virů a bakterií, které jsou hustě obývané v každé kapce. Podle Enviromenmental Protection Agency (EPA) mohou v současnosti chemikálie z našich řek způsobovat rakovinu!
Pravdou je, že vhodně chlorovaná voda zabíjí většinu zárodků a virů, ale také zabíjí buňky našeho těla.
Jediná bezpečná metoda je destilovat pitnou vodu, což eliminuje chlor i patogenní organismy.

3. Převařené VODA NENÍ ŘEŠENÍ

Někteří představitelé zabývající se zdravím doporučují převařenou vodu. Převařením e ale neodstraní anorganické minerály, ačkoli to zničí bakterie v surové vodě, pokud ji necháme vřít alespoň 20 minut. '

4. MĚKKÁ VODA

Některá města čerpají vodu z řek a jezer nebo z horských přehrad a nazývají to "měkká voda". Tato voda je stále tvrdá. Je "měkká" jen ve srovnání s minerálními vodami z pramenů.

5. Nečistoty DEŠŤOVÉ VODY

Dešťová voda, která byla destilovaná slunečním teplem by neměla obsahovat žádné minerální látky a žádné zárodky.No když padá z oblaků v podobě deště, padá přes vzduch plný bakterií, prachu, kouře, chemikálií, špíny a minerálů. Dokud dopadne na zem jako dešťová voda, je nasáklá rozkládajícími se látkami, nečistotami a chemikáliemi, což způsobuje její žluto-bílé zabarvení. I když dešťová voda a voda ze sněhu byly v dávné minulosti dobrými zdroji vody a sloužily i jako lék, v současnosti to už kvůli znečištění není pravda.

6. SNÍH JE nečistý

Sněhová voda je rozbředlý sníh. Rovněž obsahuje minerály, chemikálie a radioaktivní spad jako Stroncium 90. Sníh je zmrazený déšť, no a zamrazení nezničí bakterie. Sníh vypadá bílý a čistý, ale obsahuje také mnoho zárodků, minerálů a znečišťujících látek jako dešťová voda. Pamatujete na špínu co zůstane na jaře, když sníh roztaje? Zkus roztát i ten nejčistší sníh a všimni si nečistoty ve vodě. Každá sněhová vločka obsahuje nějakou formu vzdušného znečištění.

7. Filtrovaná voda MŮŽE BÝT NEBEZPEČNÁ

Filtrovaná voda je taková, která prošla přes velmi jemný cedník, aktivní uhlík, nebo jinou mechanickou bariéru. Používání filtrované vody je stále dost populární. Někteří lidé si myslí, že voda, která prošla přes filtr je vyčištěna. Věří, že filtr nepustí zbytečné látky a choroboplodné zárodky, které se ve vodě nacházejí. Sice je pravda, že chlór, některé neaktivní látky a další syntetické chemikálie jsou pomocí filtru odstraněny, ale neexistuje žádný filtr, který by mohl zabránit bakteriím nebo virům projít přes síťku. Každý pór i nejmenšího filtru je dost velký na to, aby přes něj přešli miliony bakterií!
Navíc, hnilobné látky se shromažďují na spodku každého filtru.Ty jsou vynikající živnou půdou pro bakterie. Poté, co jsme filtr používali několik dní, filtrovaná voda obsahuje ještě více bakterií než ta, co chceme přefiltrovat. " Bakterie jsou znásobené milionkrát díky sesbírané špíně na filtrech a spláchnuty filtrovanou vodou " , tvrdí doktor Browna Landor.

Ovšem něco úplně jiného je reverzní osmóza. V tomto procesu projde surová voda přes polopropustnou membránu, která surovou vodu pročistí. Reverzní osmóza odstraní vysoké procento rozpuštěné pevné látky tak dobře jako další kontaminanty a výsledek se často blíží k čistotě destilované vody. Stupeň čistoty vody se však velmi liší, záleží na typu a stavu zařízení, které používáme a účinnost zařízení s filtrem se snižuje jeho používáním. Někdy velmi dramaticky!

8. De-ionizované voda může způsobit virovými infekcemi

Voda zpracovaná de-ionizovanou metodou efektivně odstraní minerály a je z tohoto hlediska srovnatelná s destilovanou vodou. Avšak stává se chovnou půdou pro bakterie, pyrogenní látky a viry. Chyba tohoto systému spočívá v pryskyřičných ložiskách, které se mohou stát proslulými živná půda. Z toho důvodu není rozumné pít takovou vodu.

9. ZÁZRAK VŠECH VOD - DESTILOVANÁ VODA

Destilovaná voda je taková, která byla změněna na páru, tak, že prakticky všechny její nečistoty byly odstraněny (narůstající pára nemůže přenášet minerály a další rozpustné tuhé látky - nebude přenášet choroboplodné zárodky, mrtvé či živé). Později se kondenzací přemění na čistou vodu. Destilace je jediná nejefektivnější metoda čištění vody. Je to jediná voda, což je čistá a může s pochlubit titulem H2O. Je to jediná voda očištěna od všech nečistot. Jediná cesta, abychom si byli jisti, že pijeme čistou vodu zbavenou nečistot je pít pouze destilovanou vodu.
Ale POZOR .... Destilovaná voda kupovaná na benzince je chemicky upravovaná a s čistou vodou vhodnou pro člověka nemá nic společného! Tu rozhodně nepijte!

NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ NA SVĚTĚ

Destilovaná voda je voda nejčistšího druhu. Je bez vůně, bez barvy a chuti.
Reguluje teplotu těla tím, že mu pomáhá odstraňovat přebytečné teplo, které
vzniká příjmem cca 3,000 kalorií každý den. Voda chrání tělo před spálením.
Odplavuje nadbytečné a toxické produkty z těla.

Nejúžasnější FUNKCE destilované vody

Destilovaná voda se v těle chová jako rozpouštědlo. Rozpouští složky jídla tak, aby
mohly být vstřebány a přijaté do každé buňky. Rozpouští anorganické minerální
látky (kameny) uložené ve tkáních těla tak, aby tyto látky mohly být odstraněny v procesu detoxikace. Destilovaná voda je jedna z nejohromnějších rozpouštědel na zemi - jediná, kterou může tělo přijímat bez poškození tkání. Její užívání je možné rozpustit anorganické minerály, kyselé krystaly a další nadbytečné produkty z těla bez poškození tkání.

ANORGANICKÉ USAZENINY MINERÁLŮ MUSÍ BÝT ODSTRANĚNY

Pamatujte, že největší vědci nyní nejen připouštějí, ale i trvají na tom, že stáří a dokonce i smrt (pokud to není nehoda) jsou následkem oxidace kvůli nahromaděným a neodstraněným jedem v těle.
Slavný doktor Alexis Carrel udělal srdeční tkáň očividně nesmrtelným pomocí pravidelného vyplavování buněčných odpadů.

ČISTÁ VODA JE TVÉ ZÁCHRANNÉ LANO

Během destilace je voda separovaná prakticky od všeho, co se v ní nachází, a stává se čistou. Když se dostane do těla, opět nasbírá anorganické minerální usazeniny nahromaděné v kloubech, tepenných stěnách, dutinách, kanálcích a vlastně všude, kde se usazeniny nacházejí a začne jejich vyplavovat. Žlučníkové a ledvinové kameny se stávají stále menšími dokud bezpečně nepřejdou přes kanálky. Kousek po kousku je bolest z artritidy menší, protože se klouby stanou více ohebné a pohyblivé. Cévy se stanou více elastické a krevní tlak se přikloní více k normálu. Postupně se vyhlídky na život stanou více světlé a - ambice začnou narůstat.
Překvapující fakt k zapamatování je, že voda přitahuje hlavně anorganické minerály. Organické minerály zůstávají ve tkáních, kam také patří. Toto je úžasný fakt BOŽSKÝCH úvah. Nenarodili jsme se, abychom zemřeli, ale abychom žili! Tento fakt je snadno prokazatelný. Cévy na rentgenu se nikdy nezobrazí, pokud tam nejsou vápníkové nánosy na jejich stěnách. Není snad toto důkaz, že máme minerální nánosy dokonce v kanálcích, podél kterých proudí neustále krev? Takto tvrdá voda nese nehybné minerály do těla a destilovaná voda zase ven - je to tak jednoduché. Existuje jen jediná cesta jak vyčistit tělo a pomoci zamezit nemocem a to je pomocí destilované vody.

Děsivá PRAVDA

Průměrná osoba vypije kolem 4 litry vody za den. Započítány jsou i šálky kávy,
čaje, nealkoholických nápojů, jídla a ostatní vody - tyto 4 litry tedy nejsou mnoho.
Čtyři litry denně znamená, že průměrná osoba vypije 450 sklenic tuhých látek
za celý život. Tyto pevné částice se nacházejí také v našich zvlhčovačích, espressa a rychlovarných konvicích. Zamyslete se nad tím, 450 sklenic anorganických minerálních látek - kamenů ve vašem těle během života. Proto se pomalu stáváte zkamenělinou, tak pomalu, že si to nedokážete ani všimnout.
Co tedy udělá tělo s těmito látkami? Začne vytvářet tenulinký film podél tvých stěn zažívacího traktu. Lenčo je vytvořena první vrstva, další vrstva se utvoří již mnohem snadněji dokud se neupevní. Jeden z prvních důsledků je zácpa, problém
milionů lidí. Další nános se vyskytne tam, kde je nanižší krevní tlak jako například v kíboch jako (artritida nebo dna), podél cév (kornatění), v žilách (křečové žíly), v plicích (emfyzém). Rovněž často pokryjí i čisté čočky oka, což má za následek šedý zákal. Zelený zákal - obávaná oční choroba může být také důsledek tvrdé vody. Tyto droboučké nádobky se pokryjí minerálními nánosy, což může vést ke zvýšení očního tlaku. Nikdy se nenašla příčina vzniku zeleného zákalu. Mohou to být minerální usazeniny.
Během všech mých letitých zkušeností praktického optomeristu - všichni mí pacienti se zeleným zákalem pili vodu s extrémní tvrdostí. Destilovaná voda je jediná možná dlouhodobá prevence.

CUKROVKA

Paul Brinkman se začal zajímat o destilovanou vodu odkdy ho začala znepokojovat cukrovka. Představte si překvapení, když si změřil stav hladiny cukru v krvi a byl v pořádku. Také to překvapilo i jeho doktora. Podle vydání Merck 's Manual, přesná příčina cukrovky není známa. Mezi příčiny patří nedostatečná produkce inzulínu beta buňkami Langenharsových ostrůvků. Buňky jsou naživu - ledaže nefungují. Můj učitel, kůry mě inspiroval, Doktor Landone tvrdí, že minerální usazeniny izolují buňky filmem z minerálů tak, že jsou neschopné fungovat.

RAKOVINA

Podle doktora Landone, Tvrdá voda uzavře buňky s filmem tak, že kyslík nemůže dosáhnout uvězněny buňky. Tělo pak vyvíjí nové buňky, co mají i méně kyslíku. Tyto buňky jsou buňkami rakoviny. Destilovaná voda často uvolňuje uvězněné buňky a zpřístupňuje jejich kyslík. Destilovaná voda však rozpouští mnohé toxické látky, které zapříčiňují rakovinu.

OBEZITA

Doktor Landone důrazně tvrdí, že kdo pije destilovanou vodu, měl by být Skotů či později
vrátit na svou normální váhu. Důvody: film vytvořený z tvrdé vody uvězní buňky, přičemž se tkáně stanou nasycené vodou. Zadržování tekutiny v těle je hlavní příčinou obezity. Destilovaná voda opět probourala bariéru na buňce, která přebytečnou vodu vypustila a tělesná váha se vrátila do normálu. Doktor Landone si udržel svou váhu během celých svých 98 let. Ti co si sledují váhu zhubnou, bez ohledu na to, na jaké dietě jsou, pokud budou pít 4-6 sklenic destilované vody půl hodinu před každým jídlem. Funguje to zázračně. Proč nevyzkoušet!

MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

Přibližně 40 let dozadu jsem měl také možnost pocítit důsledky pití tvrdé vody z pramene. Farmář, kterého jsem znal měl velmi bolestivý zdravotní problém. Pochyboval jsem, že by mohl vážit více než cca 50 kg. Chvílemi nebyl schopen vůbec jíst. Pokud něco jedl, grgal, zvracel, nebo se svíjel bolestí. Myslel jsem si, že každý den může být jeho posledním. Nakonec mu doktor doporučil opustit farmu. Po příjezdu do Kalifornie mu soused doporučil pít destilovanou vodu s několika malými sklenicemi vína mezitím. O měsíc se jeho problémy ztratily a on mohl pořádně jíst. Dnes ve věku 88 let, je stále ještě čilý a mocný, příklad dobrého zdraví. Bylo to právě anorganické železo a magnézium v jeho vodě z pramene, co mohli znamenat pro něj včasnou smrt.

JÁ JSEM následoval TUTÉŽ CESTU

Ještě stále si dobře pamatuji jak mi chutnalo pít studenou vodu z jeho hlubokého
pramene, aniž jsem si uvědomoval, že konzumuji 3 sklenice kamenů za rok. To, že jsem byl dalším kandidátem na kornatění artérii, artritidu, šedý zákal, žlučové kameny, cukrovku, obezitu a další nemoci mě vůbec ani nenapadlo.
Také si vzpomínám na zkušenost z mé mládí. Narodil a vyrůstal jsem
v malém městečku Jižní Dakota. V té době jsme měli městskou studnu, odkud jsme
čerpali pitnou vodu. Byla to dobrá studená tvrdá voda. Udělala "dobrou práci" v rezavějící konvici mé babičky. Čerpací městské zařízení bylo blízko pramene, ale já jsem si všiml, že manažer tohoto zařízení pil destilovanou vodu. Byl jsem zvědavý a tak jsem se ho zeptal, proč pije tak nečistou vodu, když máme blízko tak chutnou vodu z pramene. Stále si dokážu představit to pobouření na něm. Pak sníme svá slova a řekl: "Jednoho dne, až vyrosteš, tak to pochopíš." Stále mě to nepřestávalo trápit. Vím, že nechtěl ztrácet svůj čas, aby to všechno vysvětloval obyčejnému dítěti. No věděl jsem, že určitě musel mít na to své důvody. Trvalo mi to všechny tyto roky, než jsem to zjistil.
Moudrost pití destilované vody není nic nového, jen veřejnost to nezaregistrovala. Dnes mnozí pokrokoví doktoři předepisují svým pacientům destilovanou vodu. Všechny ledvinové přístroje fungují na nejčistší destilované vodě. Nyní je ten správný čas probudit naši nemocnou společnost z letargie a ospalosti. Tisíce amerických měst riskují své zdraví pitím nezdravé vody a miliony vodáren by měli zavřít.

MŮJ OSOBNÍ PROBLÉM VYŘEŠEN

Našel jsem elektrické - automatické zařízení, které vyhovělo mým potřebám. Velikost stále zaleží na spotřebě litrů. Okamžitě to vyřešilo moje i rodinné problémy. Nyní se mohu těšit té nejčistší vodě.

ZÁVĚR

Ještě stále se je hodně co učit o vodě. Já jsem se dotkl jen pár výstižných faktů o vodě ve vztahu ke zdraví a dlouhověkosti. Fakta, které jsem o ní nasbíral se mi samy potvrdily. Když jsem uviděl, jak snadno se může človek dožít 120 let, stal jsem se ostražitým. Musí existovat i nějaká příčina, řekl jsem si. Jsem přesvědčen, že anorganické minerály a chemikálie ve vodě jsou nebezpečné pro každého muže, ženu i dítě. Tělo musí být osvobozeny od usazenin, aby mohlo fungovat účinně. Vylučovací orgány nedokáží vyloučit všechny usazeniny, tak přirozeně mu nezbývá, než aby je uložili kdekoli, kde mohou. Protože voda je nejlepší rozpouštědlo, stává se nejlepším prostředek pro vynesení toho zlého, co bylo přineseno dovnitř.
Doktor Landone vyléčil svůj srdeční problém (který měl ve věku 17-ti let) s destilovanou vodou.
Kapitán Diamond odstranil svou artritidu a žil do ohromných 120 let.

Může být destilovaná voda odpovědí? Pokud ano, jak odlišný by mohl být život. Protože žijeme jednou, neměli bychom žít rozumně? Volba je jasná - nyní je to jen na vás.