PRAVDA O VODĚ  

 

 

Látka po které žízní každá buňka
Různé tipy vod
Co nám a jak škodí
Chlór a Vaše sprchování
Sinice a jejich toxiny
Co dokáže čistá voda
Hloupé názory
Kolik máme vypít vody
Pravda o minerálech
Kolik Magnesie můžeme vypít
Šokující pravda o vodě
Nepodceňujte vodu
Jak to vyřešit
Kvalita vody z vodáren v ČR
Doúprava vody
Význam reverzní osmózy
Filtry na trhu
Časté otázky
Zpráva WQA
Vyhláška
Kontakt

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
PRAVDA O VODĚ
z ostatni
Zboží  

Balené vody hmm... Víte co pijete ? Vypadají Vám vlasy! Zkameníte! Ráno se už nemusíte probudit! Dělám si legraci, ale raději si to přečtěte !!!

Nalijme si čisté vody

Naše planeta je asi ze dvou třetin pokryta vodou. Bohužel jen 1% je pitné. Může za to civilizace. Každoročně se do oceánu dostává 2.6mil. kg arzenu, 2,5 mil. kg zinku, 81.000 kg rtuti, 3.700 kg olova ....  Zemědělství pomáhá přírodě svými hnojivy, pesticidy, fosfáty, dusičnany..... Miliarda kg kanalizačních odpadů z domácností..... a mnoho dalších pochoutek...................

Já vím, že u Vás je ta voda dobrá, protože určitě splňuje všechny normy. Jenomže norma je ve skutečnosti jen kompromis mezi tím co je k dispozici a tím co dokáže naše technologie vyčistit. Norma povoluje v pitné vodě koncentrace snad skoro všeho, co známe. Chcete rtuť? Asi tam bude. Nebo je libo olovo? Bezva, to najdete skoro všude. Chlór? O tom nám dokonce tvrdí, že ve vodě být musí. Dusitany a dusičnany jsou už pomalu samozřejmostí ve vodě. adt. atd.. Dokonce jsem mluvil s člověkem z vodáren, který prohlásil, že s normou je to tak, že když to trochu přežene, tak že se nejdříve změří voda a podle toho se udělá norma. Myslete si o tom co chcete, ale já vím, že voda už není, co bývala. 
A víte co? Já to vodárnám nebo komu vlastně ani nemám za zlé, že nám pouští to co pouští. Peníze na lepší čističky nejsou, tak co mají dělat? Nemohou přece dnes večer v televizi prohlásit : "Přestaňte okamžitě pít, ta voda je divná!" Já být na jejich místě, tak dělám to samé. Tvářil bych se jak Budulínek a tvrdil bych, že je vše v naprostém pořádku.
Člověk se skládá zhruba ze dvou třetin z vody a proto voda je pro člověka velice důležitá. Bohužel ale kolikrát to co pijeme dokáže člověka zabít o 20-30 let dříve. Jasně, lidem okolo 20ti je to úplně jedno, ale jak člověk stárne, tak mu stále víc a víc na tom zdraví začíná záležet. Bohužel nejhůře jsou na tom děti. Dokáží zachytit nejvíce nečistot, které se jim pak ukládají v tělíčku. No a když je člověku 50, tak už má v sobě těch usazenin 2-3 kila. To je to kornatění cév, tepen a mozku. No a co se v nás všechno usazuje? Rtuť, olovo, kadmium, zinek a další. Už jste slyšeli o někom, že je natvrdlej? Já jsem si dřív myslel, že je to jenom jako vtip. Je jednoduché o někom pak říci, že si vychoval doma magora, ale kolikrát je to většinou tím, že jsme si to dítě otrávili olovem a dalšími věcmi.