Seminář - Jak pracovat  

 

 

PROČ STUDOVAT SEMINÁŘ
PC, MOBIL, POŘÁDEK
PENÍZE A VIZE BUDOUCNOSTI
PRODUKTY WOWAPP
CÍLE
VÝHODY POTŘEBY UŽITEK
POZITIVNÍ MYŠLENÍ
PLÁNOVÁNÍ
KDE NAJÍT LIDI
JAK REGISTROVAT
JAK INZEROVAT
UZAVÍRÁNÍ OBCHODU
VYVRACENÍ NÁMITEK
ZÍSKÁVÁNÍ SOUHLASU
DOSLEDOVÁNÍ
JAK ZÍSKAT VOLNÝ ČAS
JAK POSTAVIT TÝM
SPOLUPRÁCE
KARIERA A PENÍZE

Nahoru
WOWAPP
Úvahy
Seminář - Jak pracovat  

Motto:
Mít se 10x lépe neznamená pracovat 10 více, ale 10x efektivněji

 

Tento seminář je určen všem mým partnerům ve WowApp, kteří se chtějí něčemu novému naučit. Něčemu, co by jim mohlo pomoci.
Vznikl, protože se ukázalo, že jezdit na všechna možná i nemožná školení, na různé semináře a minisemináře, na malé či velké porady je přinejmenším poněkud náročné a to po všech stránkách. Časových i finančních.
Myslím, že osobní kontakt se nedá sice ničím úplně nahradit, ale na druhou stranu ani já a asi ani Vy nestojíte o to, se vrhat do práce s nadšením do nějaké spolupráce, jako někdy v r. 1995, kdy se jezdilo ze semináře na seminář.

Jak pohodlně studovat seminář z mobilu

 • Celý SEMINÁŘ je optimalizován pro web. I z mobilu jde ale také celkem pohodlně vše pročítat. Vždy, když odklikneš nějaké téma, tak je užitečné kliknout dvakrát na text stránky, kterou chceš číst, zmizí levá navigace a text se přizpůsobí stránce (velikosti displeje). Pro návrat k MENU (obsahu) je třeba opět 2x kliknout nebo stránku posunout palcem doprava.

 

Kdo chce mít víc než ostatní, musí vědět víc než ostatní ...

 • Tento seminář vznikl proto, abyste si uvědomili, co chcete a co můžete opravdu mít. Je jenom na Vás, jestli si z toho semináře něco vezmete, nebo jestli se Vás to nijak nedotkne. V tomto semináři se zdarma dozvíte to, za co jiní museli a musí stále platit. ............. I já jsem si účtoval mnoho let za dvoudenní školení minimálně 1.000,- € , ale pro mé partnery ve WowApp je to ZDARMA.
  Rád bych, aby se ale zlepšila finanční, komunikační i pracovní gramotnost, protože pak ten život zde bude pro všechny mnohem jednodušší a příjemnější ......................

  Připravil jsem pro Vás tento seminář, ve kterém se můžete dozvědět různé zajímavosti, které Vám mohou pomoci ve Vaší práci. Seminář je velmi obsáhlý a podrobný. Mnoho věcí možná ani nebudete považovat za potřebné a možná bych s Vámi i souhlasil. Na druhou stranu ale vím, že takovéto informace a znalosti se dají použít kdykoli v životě a přinejmenším nikomu neublíží je znát.
  I kdybyste zde získali byť jen jednu jedinou informaci, která Vám pomůže ve Vašem životě či práci, tak je to pro mne úspěch, že jsem zase někomu pomohl ........  Však Vás také třeba napadne, jak by jste mohli pomoci Vy mně nebo svým partnerům  .......

 • V tomto semináři na webu tedy dostanete špičkové informace a věřím, že pro Vás budou minimálně stejně důležité, jako byste jeli někam na 3 dny a zaplatili si za to třeba 100.000,-Kč. Je určen pro mé mé partnery ve WowApp, kolegy a kamarády zdarma.

 • Pokud už pro nějakou firmu pracujete, tak asi víte, že bez informací to prostě nejde. Úspěšní jsou jen Ti, co jsou nadšení nebo Ti, kteří mají pokud možno, co nejvíce informací, které dokáží využít. Bohužel nadšení vydrží jen pár týdnů až měsíců, takže kdo chce být úspěšný dlouhodobě, tak se bez informací neobejde.
  Jenže informace něco stojí. Já jsem školil mnoho let a dobře jsem věděl, že za jeden den dokáži lidi na pár dnů sice dobře namotivovat, ne ale je něco moc naučit. Naučit někoho něco, je záležitost poměrně zdlouhavá. Každý si totiž myslí, jak už všechno umí a přitom stejně pracuje po svém a to většinou špatně (pokud vůbec pracuje).

 • Píšu zde to, co jsem zjistil, že funguje i nefunguje, za spoustu let praxe od r.1995 až doposud. Doba se mění, různé praktiky vyvíjejí, ale leccos je stále stelné a neměnné.

 • Mám tuto práci moc rád, ale nebaví mne někoho stále motivovat a přesvědčovat, když si pak stejně někteří myslí, jako že já ho chci k něčemu nutit. Je třeba se také vzdělávat a motivovat sám.
  Já mohu jen říci, co funguje mně a co jsou léty ověřené způsoby vydělávání na Netu. Naučí se to jen ti, kteří chtějí a kteří se učí praxí.
  Často jsem viděl nebo slýchával o mnoha neúspěšných lidech, kteří neměli výdrž a potřebnou vytrvalost, bez které je lepší z touto prací skončit okamžitě, jak opadne nadšení. To tak ale bohužel je a nedá s tím nic dělat. Jen někteří uspějí. Jen ti, co opravdu chtějí uspět.

 • Informace na tomto webu tedy ode mne dostanete zadarmo ... zdarma ... grátis ... . Snad si toho budete vážit.
   
 • Důležité upozornění:
  Tento seminář je určen pro partnery, které jsem sám zaregistroval do WowApp. Rozhodně není určen k tomu, aby kdokoli na tento seminář dával odkaz někomu z cizích skupin nebo lidem, kteří o WowApp ještě nikdy neslyšeli nebo se teprve rozhodují a hledají informace.
  Všude na tomto webu jsou mé registrační linky, má reklama a tak by se mohlo lehce stát, že se někdo zaregistruje pode mne, ačkoli jste dotyčnou osobu na WowApp upozornili vy.
  Pro jistotu ještě jednou ... Odkaz na tento SEMINÁŘ dávejte POUZE lidem, kteří jsou již pod vámi zaregistrováni a mají zájem zjistit, jak pracovat a vydělávat díky WowApp.
  A nezapomeňte, že sponzorem, šéfem, leaderem pro ně jste pouze vy a ne já. Nesupluji práci svých partnerů. Já se starám pouze o své přímé partnery. Nemyslím to nijak zle, ale kdo chce mít úspěch, tak se o svůj tým musí starat sám a ne to na někoho přehodit.
  Já pouze ukazuji cestu svým partnerům. Web můžete brát jako zdroj informací, jak pracovat nebo i jako inspiraci. Každý si může udělat svůj vlastní web a kdo to neumí, tak může vytvořit své vlastní stránky a skupiny na sociálních sítích a začít si tam budovat okruh potenciálních partnerů.


Tento seminář je velmi podrobná osnova, jak správně začít pracovat a vydělávat díky WowApp.
Jistě zde najde pomoc každý, kdo chce být úspěšný.


Cílem tohoto semináře je vysvětlit Vám postupně, krok za krokem, jak být úspěšní a jak dosáhnout vysněných cílů díky příležitosti, kterou Vám nabízí WowApp.

Zaručuji Vám osobní rozvoj a to jak v oblasti komunikace tak v pochopení principu Multi Level Marketingu (který byl mimochodem navržen na Nobelovu cenu). Tento seminář sice není jen o MLM, ale některé prvky zde najdete. Nejde se jim totiž v dobrém obchodě vyhnout .....
Ukážu Vám jak vydělávat opravdové, skutečné peníze a to pouze způsobem, který stejně děláte. Způsobem doporučování.
A v prvé řadě Vás díky mému systému naučím, jak dosáhnout skutečné finanční nezávislosti v podobě pasivního příjmu, po kterém všichni toužíme.

Úspěch je odměnou za časovou investici. Buďte připraveni investovat nejméně šest měsíců práce v tomto podnikání.
Pokud čekáte, že zbohatnete v řádech dnů či týdnů pak je důležité, abyste se sami překvapili Vaším velmi aktivním přístupem. V každém projektu by měl Váš měsíční výdělek lineárně růst v závislosti na tom jak budete pracovat a kolik času a energie vložíte do růstu svého byznysu.

Seminář se skládá celkem ze tří částí:

 1. Samotný SEMINÁŘ, kde je 20 bodů (oblastí).
 2. Různá témata týkající se WOWAPP
 3. Různé ÚVAHY

Všechny tři oblasti jsou spolu všelijak provázány odkazy, ale jde se na ně podívat i samostatně. Nalevo je pak vždy obsah, tak si to můžeš vše proklikat a prostudovat. Je toho opravdu hodně a jistě se ještě najde prostor pro vylepšení. Kdyby ale někdo měl pocit, že toho je moc, tak to mohu shrnout do jedné věty:
"Zapomeň na lenost a výmluvy a začni něco konečně dělat tak, jak se má a pak se pochlub výsledky!"

Ve skupinách na WowApp bude k semináři jistě probíhat neustále čilá diskuse, tak možná objevíme i další skvělé možnosti spolupráce.


Pusťme tedy do toho, ať je nám vše jasné:

 1. Seminář - Úvod

 2. Proč studovat seminář - Jen hlupák si nenechá poradit.

 3. PC, Mobil - Pořádek Hardware, software, zrychleni, Pořádek musí být

 4. Peníze a Vize budoucnosti - Proč jdeme správným směrem. Je něco lepšího?

 5. Produkty - Hry na WowApp, Okamžité výdělky, Volání, CashBack, Charita

 6. Cíle - To je imunita v žilách a super motor

 7. Výhody, Potřeby a Užitek - Proč se to líbí mně a proč a komu to nabídnout.

 8. Pozitivní myšlení - Jak nakazit ostatní a dát lidem jistotu

 9. Plánování - Milionové kafe atd..

 10. Kde najít lidi - Koho oslovit, kdy a kde vzít lidi

 11. Jak registrovat cizí lidi - Jak na to a funguje to?

 12. Jak inzerovat - Co pomáhá a co škodí

 13. Uzavírání obchodu - Adenaurův kříž, Vyřazování námitek, Nakupovací signály, Získávání souhlasu, atd..

 14. Vyvracení námitek - Výmluvy, Jak vyvrátit každou námitku

 15. Získávání souhlasu - Uzavírání obchodu, Jak je přesvědčit

 16. Dosledování - Jak anulovat velmi častou chybu

 17. Jak získat volný čas - Rozdělte mamon

 18. Jak postavit tým - Aktivita týmu, Pískoviště, Skupiny, Bembeci doleva, Draci doprava.

 19. Spolupráce - Chceš být bohatý? Tak žij 14 dní se mnou a uvidíš, jak já dělám, jak se snažím, jak se pídím, atd ..

 20. Kariéra a peníze - Ten kdo chce být opravdu bohatý, tak tu možnost má.

 

A to samé obrazem:

 

Zkrátka jak vydělávat dlouhodobě více než na chleba. V dnešní době každých 100.000,- (měsíčně) dobrých ...

10 základních kroků úspěchu

 1. Znalost projektu - O čem WowApp je a jaké má Výhody.
 2. Stanovit si CÍLE a naplánovat to.
 3. Vyzkoušet si všechny produkty, které WowApp nabízí.
 4. Vyhledávání partnerů
 5. Zjišťování potřeb - Nemluvit o tom co klienta nezajímá, ale o jeho potřebách a užitku pro něj.
 6. Nabídnutí užitku
 7. Vyvracení námitek
 8. Uzavírání obchodu
 9. Dosledování nového partnera.
 10. Péče o klienta - Spolupráce
  - Začátečník - nic neumí, nic neví - pomozte mu (pokud chce).
  - Dodržovat prošlé a vyzkoušené cesty.
  - Lidi nezajímají peníze ani věci, jen užitek pro ně.

Pochopitelně je toho ale víc. Témata jsou nalevo.