Citáty, Přísloví, Moudra  

  

 

Nahoru
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
KOČKY, KOCOUŘI a KOŤATA
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
Solarní energie pro celý svět
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
Výdělky na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zbozi  


 

______________________________

 

 

Aforismy, Citáty, Moudra a Hlášky.

Přísloví, Výroky, Pořekadla, Motta, Bonmoty, Myšlenky, Rčení, Úsloví, Moudrosti a Pranostiky.

Jsou to různé oblasti : Bohatství a peníze, Cíle, touhy a vášně, Čas a dějiny, Děti a rodiče, Dobro a zlo, Domov a vlast, Fantazie a sny, Hádky a hněv, Hloupost a bláznovství, Humor a veselí, Chudoba a bída, Chvála a pýcha, Chyby a omyly, Jídlo, pití a neřesti, Komunikace, Krása a dokonalost, Kultura a umění, Láska a milování, Lidé a společnost, Lidské vlastnosti, Manželství a věrnost, Mládí a stáří, Moc a vláda, Moudrost a rozum, Murphyho zákony, Muži, Nenávist a pomsta, Neštěstí a nezdary, Obchod a reklama, Práce a činy, Právo a spravedlnost, Přátelé a blízcí, Ptákoviny, Rady a zásady, Síla a vůle, Smrt, Smutek a bolest, Sport a hry, Strach a nebezpečí, Štěstí a radost, Úspěch a neúspěch, Válka a mír, Věda a technika, Víra a naděje, Volný čas a odpočinek, Zdraví a nemoc, Zvířata a příroda, Ženy, Život a svět a ještě všelijaké další.

Není to nijak řazeno podle témat, protože to snad ani nejde. Mnoho aforismů má v sobe smrt i lásku, přátelství i nenávist či dobro a zlo najednou a tak pak je těžké to nějak zařadit.
I kdyby jste si ale citáty, aforismy či jiná moudra četli postupně, tak vždy najdete mnoho zajímavých, která se vztahují k tomu, co Vás třeba zajímá.

Osobně jsem si oblíbil desítky a desítky všelijakých různých aforizmů a citátů, ale abych dokázal najít ty, které jsou pro mne nejzajímavější, nejpravdivější nebo nejtrefnější, to opravdu nevím, protože je jich zde tolik a tolik jich je opravdu velmi krásných, že se to nedá.

Pokud budete chtít sdílet Aforismy, citáty a moudra na Facebooku, tak budu jen rád. Stačí dát sdílet a nebo si URL adresu z příkazového řádku zkopírovat a vložit na svoji zeď. Bude to i s náhledem, toho kterého aforismu.
Brzy tu budou spoustu dalších, tak se máte na co těšit :-).

 

Celkem zde bude skoro 10.000 Aforismů, Citátů, Přísloví, Mouder, Myšlenek, Výroků, Pořekadel, Mott, Bonmotů, Rčení, Úsloví, Moudrostí a Pranostik, které už mám připravené.

  

 

 
   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace