Dárky pro muže  

 

 

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Nejlepší dárky k Vánocům pro muže    

 

Jak vybrat ten nejlepší super dárek pro muže? Zde je návod:

Vánoce se nám blíží, a Vy ještě nemáte dárky pro své bližní? Poradím Vám, co koupit pro svého přítele, manžela, otce, dědu, syna, .... prostě a zkrátka pro všechny správné chlapy!

Kupování dárků pro muže není zdaleka tak složité, jako je to s dárky pro ženy. Co tedy koupit mužům? 15 dokonalých rad, pokud chcete udělat radost dárkem jakémukoli muži !!!

.

Držte se těchto 15ti rad a můžete jen vyhrát.

 1. Když mate pochybnosti - kupte mu AKU-vrtačku. A vůbec nevadí, že už jednu má. Muž zkrátka nikdy nemá dost vrtaček. Nikdo neví proč, ale je to tak.
 2. Pokud si nemůžete dovolit kupit AKU vrtačku, kupte mu cokoli, co má v nazvu "vrták, vrtací, vrtat ..." nebo "nástavec, patice, upínák" nebo tak něco. Muži milují vyslovovat tato slova. "Hej, sousede, půjčíte mi vrtačku?" - "Jasňačka. Mimochodem, nemate nástavec na desítku vrták?" Znovu, nikdo neví, proč je to tak.
 3. Pokud jste už načisto v koncích, kupte mu cokoli do auta. Třeba škrabku na led, rozmrazovací vodičku nebo něco, co může viset v autě ze zpětného zrcátka. Muži milují dárky pro svá auta. Nikdo neví proč.
 4. Nekupujte mužům ponožky. Nekupujte mužům kravaty. A NIKDY nekupujte mužům koupací pláště. Slyšel jsem, že kdyby Bůh chtěl, aby muži nosili koupací pláště, nevymyslel by boxerské trenýrky.
 5. Můžete koupit nový dálkový ovladač, místo toho starého, co je už ošoupaný. A pokud máte dost peněz, můžete koupit i televizor s velkou obrazovkou (úhlopříčka metr) a s funkcí obraz v obraze s možnosti zmenšování a zvětšování. Sledujte, jak bude bláznit a zvětšovat a zmenšovat a zvětšovat a zmenšovat ...
 6. Nekupujte muži žádný z těch všelijakých lahodných likérů. Pokud to provedete, odloží ho do komory a nechá ho tam 25 let.
 7. Nekupujte žádné umělé voňavky, ani vodu po holeni, ani deodorant. To chlapi fakt nenávidí ... To už je lepší Solvina (dokáží se s tím umýt celí včetně vlasů).
 8. Kupte mu fix - popisovač. Skoro stejně dobré, jako vrtačka. Za pár týdnů budou popisky úplně všude. "Ponožky. Trenýrky. Pohárky. Talíře. Dveře. Zámek. Záchod." A máte to. Nikdo neví, proč.
 9. Nikdy nekupujte nic, na čem je napsáno "při montáži se vyžaduje pozornost". Zničíte mu celý den, protože mu vždy nějaké součástky zbudou.
 10. Dobrá místa, kde se vyplatí nakupovat, jsou obchody s auto součástkami. Je jedno, že je nebude asi znát. Stejně by asi neuměl namontovat ani ty o kterých ví na co jsou ....
 11. Muži milují nebezpečí. Proto nikdy nevaří - ale rádi opékají na grilu. Kupte mu soupravu na barbecue s 50-litrovou plynovou bombou. Řekněte mu, že ventil netěsný. Bude nadšený !!! "Bože, to je vzrůšo! To je výzva! Kdo si dá hamburgr?"
 12. Lístky na fotbal jsou rovněž dobrý dárek. Určitě neocení lístky na "retrospektivní výstavu rohožek z 19. století". Každý ví, proč.
 13. Muži milují motorové pily. Ale! Nikdy, nikdy, nikdy nekupte muži, kterého máte rádi, motorovou pilu. Pokud nevíte proč - prosím prostudujte si radu č.8, co se stane, když muž dostane fix.
 14. Těžko najdete něco lepšího než kvalitní kolečko nebo hliníkový výsuvný žebřík! Nikdy nekupujte muži rozkládací ... musí byt výsuvný. Nikdo neví, proč.
 15. Provázky a lana. Muži milují lana. Přenášejí se tím do doby divokého západu, případně do dob dětství. Nic nevyjádří lásku lépe než 30 metrů konopnýho lana. Nikdo neví proč ......

Takže vzhůru na dárky a ať máte úspěch ........