10 rozdílů žena a dívka  

 

 

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Podle tohoto vás muži odhalí:

10 rozdílů v chování mezi ženou a nezralou dívkou

.

 

10 rozdílů v chování mezi ženou a nezralým dívkouHlavní rozdíl mezi dívkou a ženou není ve věku, ale v chování, rozmýšlení a způsobu, jakým žijí svůj život. Tyto dvě skupiny vidí svět zcela odlišně a také okolí je vnímá jinak.
Muži mají pocit, že dívek je na světě plno, no žen nedostatek. Netvrdí, že neexistují, je jen složitější najít jejich. Samozřejmě, to samé platí i o chlapcích a mužích. A tady se mnohdy jejich cesty spojují. Muži chtějí randit s ženami, ne s dívkami. I když mužům často trvá určitou dobu, dokud ženu od dívky rozeznají, těchto 10 náznaků jim to značně usnadní.

 1. Dívky odhalují své tělo neboť si myslí, že je to sexy - ženy vědí, že jsou sexy bez ohledu na to, co mají oblečené.
  Ženy vědí, že nemusí odhalit všechno na to, aby byly sexy a přitažlivé. Ve své kůži se cítí natolik dobře, že vůbec nemusí řešit, co mají oblečené. Prostě vědí, že jsou sexy, protože se tak cítí.

 2. Dívky od svých partnerů očekávají, že vědí co cítí a na co myslí - ženy používají slova.
  Muži neumějí číst myšlenky, i když by si to častokrát asi přáli. Značně by jim to usnadnilo množství věcí. Zatímco dívky stále věří a doufají, že muži prostě vědí na co myslí, jak se cítí a co naznačují, ženy si uvědomují tento nedostatek opačného pohlaví a jednoduše vše potřebné vyjádří slovy.
   
 3. Dívky čekají, že muž zaplatí účet, ale žena je finančně nezávislá.
  Dívky chtějí být rozmazlovány a obletované stejně jako když byly malé. Nemají rády, když musí vytáhnout své vlastní peněženky. Na druhé straně jsou ženy, které muže nechají zaplatit, ale ne vždy. Nedělá jim totiž problém z času na čas zaplatit účet za obou. Žena muži navíc opakuje, že vyhledává jeho společnost proto, že ji respektuje a zpráva se k ní mile a uctivě. A že nepotřebuje jeho peníze.

 4. Dívky se v baru opijí do němoty, ženy své limity znají.
  Dívky sedí u stolu s prázdným pohárkem a netrpělivě čekají na další kolo. Opijí se příliš rychle a právě to je příčinou toho, že dělají hloupé a ukvapená rozhodnutí. Určitě nechceme říci, že ženy alkohol nepijí. Pijí. Ale znají své hranice a nikdy neztratí kontrolu nad sebou samou. Jednoduše si stále uvědomují, co dělají.

 5. Dívka se nemůže dočkat kdy aktualizuje svůj status na Facebooku z "nezadaná" na "ve vztahu", žena na Facebook kašle.
  Ženy jsou natolik zaneprázdněny skutečným životem, že poslední co je trápí je status na zmíněné sociální síti. Když už k něčemu takovému dojde, podělí se s ostatními s touto novinkou proto, aby měla vzpomínku a určitý záznam, kde, kdy a jak se to všechno událo.

 6. Dívky dívají komerční TV programy, ženy čtou knihy.
  Některé programy jsou fajn a ty ostatní jsou odpad. Žena samozřejmě má oblíbené pořady, ale mnohem raději má svůj nos píchnutí v knihách či časopisech. Nemá potřebu naplňovat svůj život nesmyslnými relacemi. Má totiž vkus a intelekt.

 7. Dívky vyprávějí o počasí, ženy vědí udržet konverzaci zajímavou.
  Toto muži považují za největší rozdíl. Většina dívek se jen zoufale snaží udržet konverzaci, nemají ponětí o dění ve světě, nemají žádné intelektuální záliby či zájmy. Co je nejhorší, jejich názory ve skutečnosti nejsou jejich - prostě si jen ,, myslí "to, co někde slyšeli. Dívky jsou prostě nudné. Ženy jsou fascinující.

 8. Dívky si dají salát, žena si dá zkrátka to, na co má právě chuť.
  To neznamená, že ženy salát nejedí - některé ho jedí, ale nedělají to proto, aby se ukázali před muži. Jednoduše si ho snědí doma, a později si dopřejí kopeček oblíbené zmrzliny. Ženy jedí zdravě proto, že si váží své tělo a zdraví. Dívky jedí zdravě proto, aby všichni kolem věděli, že jedí zdravě. Skutečná žena nemá problém zajít si s mužem na hamburger s hranolky. Dá si ho protože může a chce.

 9. Dívky zůstávají při tom co znají, ženy se neustále snaží rozšiřovat své obzory.
  Ženy nabírají zkušenosti neboť vědí, že život třeba žít naplno. Neustále se snaží vidět svět, potkávat lidi a objevovat nové možnosti. Jsou vášnivé a plné energie. Dívky si zatím nejsou jisté tím, co je jejich smyslem života. Naivně doufají, že najdou muže, který jim ten správný směr ukáže.

 10. Dívky potřebují ochránců, ženy jen sebe.
  Podle mužů není nic víc sexy než žena, která se o sebe dokáže postarat sama. Všechny ženy to dokážou, ovšem jen málokteré chtějí. Ženy jsou silné, sebevědomé a nezávislé. Ženy jsou budoucnost. Dívky minulost.