Koupím nemovitost  

  

 

Nahoru
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
KOČKY, KOCOUŘI a KOŤATA
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
Solarní energie pro celý svět
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
Výdělky na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zbozi  


 

______________________________

 

 

Koupím jakoukoli chatu, chalupu nebo pozemek - levně.

Nejsem realitka. Po mnoha letech jsem se rozhodl, že si pořídím vlastní bydlení. No vlastně to chci už dávno, ale konečně jsem něco našetřil. Chci platit hotově bez úvěrů a hypoték.
Srub, co vidíte na obrázku bych si moc přál. Je to takový můj sen, ale na ten zatím nemám. Teď potřebuji cokoli (skoro). Jestli máte tedy nějakou nemovitost, kterou nepotřebujete a nedokážete využít, jestli potřebujete na něco rychle peníze, jestli chcete někomu pomoci, tak využijte mou nabídku. Zajímala by mne třeba i loděnice na Lipně nebo jiná bouda, kde je elektrika.

Nejraději bych nějakou chatu někde v Jižních Čechách u vody, kde je možnost koupání a rybolovu a kde je hlavně klid. Živím se internetem a potřebuji ticho. Nestojím o vynervované sousedovi psy, magistrálu pod okny ani o řvoucí děti hned vedle. Prostě chci mít klid.

Kontakt na mne je nalevo. Nevolejte dopoledne, ale klidně do noci. Budu rád, když uvidím předem nějakou fotografii než se rozjedu za Vámi na obhlídku.
Sami asi víte, že nemovitosti půjdou letos ještě celkem radikálně dolů a proto je pro Vás i mne výhodné, když se ozvete a rozhodnete co nejdříve. Pro mne proto, že něco hledám a pro Vás proto, že čím déle by jste čekali, tím hůře se Vám bude prodávat. Věřím, že něco najdu a že se domluvíme k oboustranné spokojenosti.
Hledal jsem původně i něco takového, že v nemovitosti, kterou bych koupil by bydlel nějaký starší člověk a já bych se o něj staral a pomáhal mu. Už jsem to rok zažil a bylo to prima. Oba jsme měli to co se nám hodilo. Já bydlení a ona pomoc a jakousi jistotu a klid. Asi je hodně takových lidí, ale já o nich nevím.
Raději bych ale pochopitelně měl něco vlastního bez nějakých dalších závazků a břemen. To je asi pochopitelné.

V inzerátech jsem natrefil na mnoho celkem hezkých pozemků, chat i chaloupek, ale je mi jasné, že mnoho lidí internet  nepoužívá a nebo nechtějí zveřejňovat, že chtějí něco prodat. Stejně tak asi bude mnoho lidí, kteří se prostě zatím jen nerozhodli.

Co potřebuji celkem dost nutně, tak je to, aby v místě byla možnost elektriky a i internetu. S internetem možná nebudete vědět a to už bych si zjistil i sám, ale s elektrikou asi víte. Vím, že je možné si pořídit elektrocentrálu, ale jde mi o ticho a klid.
Kdyby na pozemku byl i les, tak by to bylo prima. Potok, řeka i rybník jsou nejlepší.

V Jižních Čechách jsem se narodil a mám tu i děti a tak jsem zvyklý. No a vyrůstal jsem na Lipně, proto bych rád zase bydlel někde u vody.
Je mi úplně jasné, že jsou stovky, pro mne, krásných pozemků, které nikdo nechce a se kterými nikdo nepočítá ani do budoucna. Stačí jen na takový natrefit a bude to. Akorát to ... taková maličkost. No, třeba nemáte k dispozici nic Vy, ale třeba víte o někom nebo o něčem, co by stálo za upozornění.
Teď jsem třeba objevil jeden inzerát, kde by se dal nějaký rybníček nebo jezírko vybudovat, protože pozemkem protéká potok. To by třeba bylo fajn. Ještě se mi ale neozvali.

Chtěl jsem se z ČR odstěhovat a žít někde úplně jinde třeba u moře, ale nakonec z toho sešlo. Budu tady, protože na podobná dobrodružství jsem už poněkud starý (asi). No a nebo zlenivělý.
Věřím, že najdu nějaké místo, kde mi bude dobře a kde se mi bude líbit. Škoda jen, že doba je taková a sehnat nějak víc peněz je opravdu složité. Pak by se to vybíralo :-) .

Tak dobrá, těším se na Vaše nabídky. Těším se, jak mne zahrnete stovkami krásných chat a pozemků a jak všechno proběhne hladce. Aspoň bych si to tedy tak přál, tak uvidíme, jak daleko jsou mé představy od skutečnosti.

Taky se dá říci, že jsem ani nevěděl, jak mám inzerát podat. Jestli mám psát, že chci chatu koupit nebo jestli mám naopak napsat, že jsi chci prodat. Jde o to, že kdo chce chatu prodat, tak podle spíš napíše do Google: Chci prodat chatu. No tím pádem nemůže najít moji stránku, kde je napsáno, že chci chatu koupit. Tak ať je to tak nebo tak, pokud dáváte do hledání, Chci chatu prodat, tak snad najdete i mne.
No a pokud se potom na koupě chaty nakonec domluvíme, tak věřím, že to proběhne rychle a v pohodě. Chatu jsem ještě nikdy nekupoval a Vy jste možná také ještě nikdy chatu neprodávali. Tak uvidíme. Pokud ale budu jednat s realitkou, tak krom toho, že mi bude líto provize pro ni, tak zase na druhou stranu všechno zařídí a nejspíš mnohem rychleji a levněji než bych to zvládl já.

Za poslední dva dny jsem se stal tou koupí chaty, chalupy či pozemku úplně posedlý. Jak na to stále myslím a jak se mi občas někdo ozve, tak to ani jinak nejde.
Akorát je ale otrava, když mi odpovídá někdo, kdo něco inzeroval a nakonec se mne zeptá, kdy si chatu tedy rozmontuji a odvezu. No tak to opravdu nechci. Potřebuji, aby se tam dalo nějak být a pokud by šlo o pozemek, tak abych si tam mohl alespoň něco přistavit.

  

 

 
   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace