Pomáhejte zdarma  

 

 

Nahoru
10 pravidel soužití s kočkou
Album obrázků
Ankety
Bambilion koček
Blechy a kočky
Bydlím u své kočky
Čipování koček
Drevokocůr
Dvířka pro kočky
Hledám přítelkyni
Hotely pro kočky
Hračky pro kočky
Jak chladit kočky
Já tak možná nevypadám
Já za nic nemohu, to samo
Jak a čím krmit kočky - TABULKA
Jak léčit kočku
Jak naučit kočku na vodítku
Jak skamarádit kočky
Jak ušetřit na krmivu
Jak vycvičit kočku
Kastrace koček a kocourů
Klíšťata a kočky
Kočičí humor
Kočičí nebe
Kočičí pelíšky
Kočičí skromnost
Kočičky bez domova
Kočky a procházky
Láska kočičí
Lokátor pohybu koček
Maminky kočičí
Mé kočky
Mé stanovisko
Mecheche
Kočičí mňoukání
Moje 1. Kočička
Odčervování koček
Ochránkyně i naše zrcadla
Oslavy - Kočičí
Osvětové pracovnice
Otázky a odpovědi
Plemena koček
Pochvaly a Pupkičova cena
Pohádky, básničky, písničky, filmy
Pomáhejte zdarma
Pomocníci
Prapodivné kočičí pozice
Proč kočky milují krabice
Proč milujeme kočky
Sběratelé kočičích motivů
Škrabadla a kočičí stromy
Tajní agenti
Valentin
Venkovní a domácí kočky
Výdaje na kočku
Záchůdek pro kočky
Zacuckaný kožíšek
Ztloustly Vám kočky?
Ztratili jste kočku ?  

Jak pomáhat zvířatům elegantně a zdarma

To by měli mít v mobilu nebo PC všichni kočkaři  !
PŘEČÍST VŠICHNI a CELÉ !

Jen díky tomu, že jsem si stáhl do PC a mobilu malinkou aplikaci, tak za mne každý den WowApp odešle nějaké centíky na pomoc charitám. Já jsem si jen zvolil 4 zvířecí útulky. No a pokud by tam náhodou nebyl ten Váš oblíbený, tak jej navrhněte v tom okénku u charit :).

Spoustu lidí všude píše o tom, jak má rádo zvířátka a jak by jim chtěli pomáhat, ale je jim za těžko si stáhnout jednu malou aplikaci, což trvá asi dvě minuty a je to úplně zdarma.
Kdyby tito lidé, co tak všude dávají smutné laiky a smajlíky, že je jim někde líto nějaké kočičky a chtěli skutečně nějak pomoci, tak si to jednoduše stáhnou.
Je jedno jestli do mobilu nebo PC nebo do obojího (což je nejlepší), ale prostě si to jen stáhnout. Nepředstavuje to žádné výdaje, čas a ani jiné starosti. Prostě jen to mít v mobilu a ani nemusíte nic dělat - NIKDY. Stačí jen to, že dál budete používat mobil jako dříve.
A jen díky tomu WowApp za Vás každý den odešle nějaký centík na pomoc opuštěným zvířatům.

Jsou tam pochopitelně i charity pro lidi a těch je i víc. Jen na Vás ale je, kterou charitu či útulek chcete aby WowApp podporoval.

V česku žije více jak 1 milion koček a více jak 2 miliony psů.

Pojďme si říci pár faktů a spočítejte si finanční pomoc:

ČR je na domácnost nejvíce koček a psů z celé Evropy. Zhruba polovina domácností má domácího mazlíčka.
V čtvrtině domácností je alespoň jedna kočka.. Z toho plyne že ve 3/4 jsou alespoň 2 či více koček. Dalo by se tedy říci, že na jednoho člověka je zhruba jedno zvířátko.
Výsledek ... v průměru má 3 000 000 lidí jedno zvířátko!!!

Chovné stanice i při produkci několika desítek tisíc kočiček a pejsků nejsou schopny pokrýt celkové požadavky na zvířecího společníka. Proto je dobře, že se rodí i kočičky bez PP. Aby mne někdo nechytal za slovo, tak myslím vědomé a cílené vrhy, kdy je jasné, že o koťátka či štěňátka bude postaráno s veškerou láskou a péčí. Proti nekontrolovatelným vrhům pouličních koček pochopitelně mluví velmi smutný život takovýchto koťátek, která nikoho nemají.

Díky všem těmto vrhům (chovatelské stanice, domácnosti a ulice) je jasné, že mnoho kočiček i pejsků skončí v nějakém útulku pro zvířátka, kde se o ně starají. Všichni víme, že to není levné. Strava, veterinární ošetření a další náklady jsou drahá záležitost, a proto se tak často setkáváme s žádostmi o finanční pomoc.
Té je pochopitelně nedostatek, a proto spoustu kočiček a pejsků strádá.
Pomáhat chceme jistě všichni, ale jak? Někdo něco koupí a donese do útulku. Jiný pošle pár korun na různé transparentní účty. Další si vymyslí jinou pomoc a někteří uleví útulkům tím, že si vezmou zvířátko k sobě domů.

Vezměte si ale, jak by bylo skvělé, kdyby útulky neměly jen pár korun, ale spousty! Mnoho zvířátek by mělo mnohem lepší život! ... Měla by lepší ošetření a vypadala by mnohem lépe. Tím pádem by o ně byl větší zájem a to by bylo skvělé!

Existuje program, který toto umí velice jednoduše řešit už se tak částečně i děje. Bohužel zatím jen v malém měřítku, protože lidé jsou tak trošku líní či jim to je prostě jedno i když tvrdí, jak zvířátka milují. Kdo chce být lhostejný, tak aby snad ani dál nečetl.

No a jak tato forma pomoci funguje:

Je to jednoduché, jasné, logické a absolutně ZDARMA!
Existuje společnost WowApp, která zdarma nabízí jednoduchou aplikaci, díky které můžete:

  • Zdarma volat volat po celém světě komukoli, kdo si tuto aplikaci také stáhl.
  • Nakupovat se slevou v tisíci obchodech (Zoohit, Aliexpress, atd.).
  • Hrát hry, stahovat filmy, stahovat tisíce aplikací, atd. vše zdarma.
  • Vydělávat ale i jen tím, že při každém odemčení telefonu máte třeba haléř.

Navíc za jakoukoli z těchto činností Vám WowApp něco malinko vyplácí díky shlédnutým malinkým reklamám, které se občas objevují a na které není třeba klikat.
Z těchto Vašich miniaturních výdělků automaticky odesílají na vybrané útulky, které jim lidé doporučili. Zapomeňte ale na to, že by jste z těchto výdělků dokázali žít ... to určitě ne, protože jde o pár korun měsíčně.

No a nyní můžeme konečně skloubit ty počty domácích mazlíčků a haléře za reklamy.

3 miliony lidí denně odemyká několikrát mobil a pokaždé tím pádem (mají-li stažený WowApp) shlédnou na sekundu reklamu. Tím pádem pokaždé něco vydělají a část z toho jde na pomoc opuštěným a nechtěným zvířátkům. Kdyby to byl pokaždé haléř, tak je to ... 3 000 000 haléřů denně.

To je minimálně ... 30.000,-Kč denně na pomoc zvířátkům !!!

A to mluvím jen o tom odemykání telefonu! Mnoho lidí využívá i ty další výhody a možnosti aplikace, takže by to ve finále bylo ještě o dost více. Abych se ale vyhnul námitkám, že někdo využívá něco jiného, něco lepšího (o čemž pochybuji), nebo prostě cokoli jiného, tak jsem tyto výhody nezapočítával vůbec!
Takže jestli chcete pomáhat zvířátkům a ne jenom tvrdit, jak jim chcete pomáhat či pomáháte, stáhněte si WowApp a potom Vám mohu věřit, že opravdu zvířátkům pomáháte!
Je to zdarma, budete mít výhody a budete skutečně pomáhat kočičkám a pejskům! Všechno ostatní jsou jen řeči a výmluvy! No a pokud skutečně nějak pomáháte, tak díky WowApp ta Vaše pomoc bude větší a přitom to nestojí ani žádný čas, námahu či peníze.

Pokud byste s tím potřebovali jakkoli pomoci, tak se mi ozvěte a za minutu je to hotové. Bylo by dobré, kdybyste měli Skype nebo TeamViwer.

Anketa - Pomáháte již některé charitě či útulku díky aplikaci zdarma WowApp?

Zde je o tom více informací jak to funguje a proč je to zdarma. Je tam i link ke stažení a český návod. Je to velmi jednoduché a v postatě se to stáhne samo. Takže jak chcete. Buď si to během chvilky stáhnete a WowApp bude za Vás zdarma pomáhat nebo pomáhat nechcete a necháte to být.

Odkaz přímo na tento příspěvek na FB

 

 

Na jaře se vždy objeví spousty malých koťátek. Rozhlížejte se kolem sebe, třeba je uvidíte.