Tajní agenti  

 

 

Nahoru
10 pravidel soužití s kočkou
Album obrázků
Ankety
Bambilion koček
Blechy a kočky
Bydlím u své kočky
Čipování koček
Drevokocůr
Dvířka pro kočky
Hledám přítelkyni
Hotely pro kočky
Hračky pro kočky
Jak chladit kočky
Já tak možná nevypadám
Já za nic nemohu, to samo
Jak a čím krmit kočky - TABULKA
Jak léčit kočku
Jak naučit kočku na vodítku
Jak skamarádit kočky
Jak ušetřit na krmivu
Jak vycvičit kočku
Kastrace koček a kocourů
Klíšťata a kočky
Kočičí humor
Kočičí nebe
Kočičí pelíšky
Kočičí skromnost
Kočičky bez domova
Kočky a procházky
Láska kočičí
Lokátor pohybu koček
Maminky kočičí
Mé kočky
Mé stanovisko
Mecheche
Kočičí mňoukání
Moje 1. Kočička
Odčervování koček
Ochránkyně i naše zrcadla
Oslavy - Kočičí
Osvětové pracovnice
Otázky a odpovědi
Plemena koček
Pochvaly a Pupkičova cena
Pohádky, básničky, písničky, filmy
Pomáhejte zdarma
Pomocníci
Prapodivné kočičí pozice
Proč kočky milují krabice
Proč milujeme kočky
Sběratelé kočičích motivů
Škrabadla a kočičí stromy
Tajní agenti
Valentin
Venkovní a domácí kočky
Výdaje na kočku
Záchůdek pro kočky
Zacuckaný kožíšek
Ztloustly Vám kočky?
Ztratili jste kočku ?  

Tajní agenti kosmických civilizací

 

Tajní kočičí agenti kosmických civilizací

Celé roky si myslíme, jak jsou kočičky roztomilé, jaké jsou to naše zlatíčka, jaké to jsou nádherné chlupaté hroudy a jak nás milují.
Jsme přesvědčeni, že jsou na světě proto, aby nás zahrnovaly láskou, vrněly nám, tulily se a doprovázeli nás v našem životě. Posíláme jejich fotky všude možně a plníme jimi stránky, kde to jen jde. Těšíme se i z fotek jiných autorů a milujeme všechna jejich videa.
Vše nasvědčuje tomu, že kočky - jsou zvláštní zvířata, jejichž účelem je ulehčit existenci převážně těžkého života člověka.

.

 

Tvrdá pravda je ale mnohem prozaičtější ...

Ve skutečnosti jsou kočky mobilní kamerou s úkolem sledovat lidskou rasu.
Jsou kompaktní a obratné, dostanou se absolutně kamkoli, dokáží ¨se bez problémů pohybovat i ve velkých výškách a v pohodě zvládají široký rozsah teplot.
Mají noční vidění a maskovací schopnosti.
Kočka je jedinečná bytost, která má úžasné vlastnosti. Stačí se jim podívat dlouze do očí a vše je Vám jasné.
Kočka je v pravdě bez nadsázky, úžasné mistrovské dílo designového inženýrství!

Nicméně, všechny tyto funkce blednou před nejdůležitější funkcí zařízení a tou je schopnost se snadno zavděčit daným monitorovacím zařízením, tedy nám kočkařům.
Algoritmus vynalezl skutečný génius a znalec lidské psychologie. Cílem bylo, aby zařízení (kočka) dokázalo zůstat v blízkosti sledovaného objektu pokud možno nepřetržitě:

  1. Videokamera provádí sledování
  2. Zvukový systém dokáže vyluzovat všelijaké zvuky
  3. Další zařízení pomáhá velice efektivně koordinaci dokonalého elegantního pohybu
  4. A v neposlední řadě je zde ještě dokonalá elektronika, čipy a neznámé cizí technologie, které dokáží během krátké doby docílit toho, že si k zařízení (kočce) vytvoříme velice silné emocionální pouto.

Může to vypadat, že díky stovkám let je už mimozemská aktivita tak daleko, že ztraceni a dokonale vtáhnuti do pavučiny mimozemských, kočičích intrik, ale na druhou stranu je třeba uznat, že kočky nás naučily mnoho užitečných a krásných věcí. Vždyť už jenom ta láska, kterou v nás dokáží vyvolat je něco, co je pro mnoho lidí darem z nebes.
Není tedy rozhodně třeba bít na poplach. Naopak si užívejme to, že o nás někdo jeví zájem .... je to vlastně krásné!

My pozemšťané dobře víme, že vesmír je plný všelijakých tajemných bytostí, ale kočka se nepodobá žádné z nich. Nevypadá ani jako obří hmyz ani jako nic z toho s čím přišli z Hollywodu. Kočka není žádné monstrum, ale nádherné, chlupaté klubíčko.
Díky tomu dokáží kočky žít v naší blízkosti a mají naší bezmeznou důvěru a lásku. S velkou důvěrou, moderní vědci říkají, že kočky jsou dokonalý reprezentati mimozemských civilizací. Čím více se člověk od kočky učí, tím více jsem si uvědomujeme, že ony jsou mnohem dál než kterýkoli člověk.

Jak dlouho nás už kočky vlastně sledují?

První zmínka o kočkách se objevila hned po velké potopě světa. Některé legendy sice říkají, že kočky byly vytvořeny bohy, a proto to vypadá, jako by se objevila náhle a přišla odnikud.

Výzkumníci často zařazují příchod koček do doby starověkého Egypta. Staří Egypťané si nejen vydržovali tato zvířata doma, ale klaněli se jim, stavěli jim chrámy, po smrti je balzamovali a zkrátka chovali se k nim se vší úctou, protože dobře věděli, jak to s kočkami ve skutečnosti je. No a kdo by si to chtěl nějak rozházet s celým vesmírem? Egypťané znali mnohá tajemství spojená s kočkami a zejména právě to, že kočky nejsou pozemského původu. Dokonce právě díky starým Egypťanům ví i to, že kočky přišly na naši planetu ze soustavy v blízkosti hvězdy Sírius.

Hned po té se objevila všelijaká náboženství. Někteří egyptští kněží si byli již tenkrát jisti, že ve vesmíru existuje celá civilizace felineformia vnímajících bytostí. Je to velmi podivuhodná civilizace. Její bytosti dokáží měnit svůj tvar pohybující se od lidské podoby do kočičí a naopak. To je důvod, proč jedna ze staroegyptských bohyní je zobrazena s kočičí hlavou a lidským tělem.

Navíc staří Egypťané věděli, že všechny kočky mají úžasné schopnosti. Jen kočky měly právo dostat i do míst v pyramidách a chrámech, kam se nedostali ani kněží.
Proto se často při zkoumání starých hrobek nacházejí v chrámech malá dvířka a průlezy, kudy projde jenom kočka. Jsou to vlastně průchody do jiných dimenzí a vesmírů, odkud je vše řízeno a kde mají své domovy.

Podle amerického vědce a ufolog B.Staygera, jsou kočky důkazem vyšší inteligence. Kočky pomáhají lidem už staletí a to je dobře. Mají nadpozemské schopnosti a mohou snadno přečíst mysl svých podnájemníků. Dokáží dokonce i cítit blížící se nebezpečí, které ohrožuje lidi.
Jsou zdokumentovány případy, kdy kočka probudila jejich majitele uprostřed noci před přírodní katastrofou a tím zachránila jejich životy.
Často také působí jako léčitelé, pomáhají potlačit bolesti hlavy, artritidy a ischiasu, dokáží zabránit infarktu a dokonale snižují krevní tlak.

To znamená ..... kočka není jen zvíře. Kočka je jedena z nejmoudřejších bytostí, které mají souvislost s vesmírem. Mají vysoké vědomí a inteligenci.
Bez nadsázky se tedy dá říkat, že kočky jsou tajní agenti kosmických civilizací, které působí na Zemi obzvláště důležité poslání v boji proti všem projevům zla ...

 

Další naprosto nepopiratelný důkaz!!! Unikly totiž tajné informace, komu ve skutečnosti patří tajné a lidstvu zatím ukryté základny na Měsíci!

 

Napište do diskuze ve skupině na FB: KOČKY a KOCOUŘI,  jestli je i Vaše kočka důkazem Vyšší inteligence a kosmickým agentem  .
Odkaz přímo na tento příspěvek na FB