Co obnáší práce z domu na PC  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
12 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
40 marketingových mouder
6 rozdílů optimista negouš
Citáty o cílech
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Kde vyděláte a kde ne!
Kolik vydělam
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Najděte správného lídra
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
Pravdy o MLM
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

 

Co obnáší práce na Netu díky internetu

Co obnáší práce z domova díky internetu a PC

Tak v první řadě tutově doporučuji si pořádně rozmyslet, jestli to opravdu chcete. Práce na internetu totiž neznamená, že budete dělat méně než někde v práci, na brigádě nebo když sami podnikáte. (Neplatí pro WowApp).
Ve skutečnosti to je stejně náročné jako jinde a dokonce někdy i více. Proč? No protože děláte sami na sebe. Je to podnikání. Takže to sice můžete velice snadno ošulit, protože Vás nikdo nehlídá, ale na druhou stranu ošulíte sami sebe.
Spoustě lidem trvá velice dlouho, než přijdou na to, že práce z domova díky internetu je práce také a je třeba se jí věnovat poctivě, aktivně a zodpovědně. No a pokud to někdo nepochopí (což je drtivá většina), tak si prostě nic nevydělají. Je jedno jestli děláte své vlastní programy, weby, všelijaké projekty nebo jestli pracujete pro nějakou firmu. Prostě děláte na sebe a odměna je vždy přímo úměrná Vaší aktivitě. Ani ta nejlepší firma na světě Vás nebude platit jen tak pro nic za nic, aby jste se měli fajn.

Vím, že spoustu lidí si nechá rádo nasadit růžové brýle a věří tomu, že bude vydělávat i když nebude nic dělat nebo jen málo. .... Zapomeňte na to! To je jen utopie, zbožná přání a často lži na které spoustu lidí naletí, jak malé děti! Chápu, že se takové řeči dobře poslouchají a rádo se jim věří, ale každý, kdo má trochu selského rozumu, musí pochopit, že peníze se nedělají ze vzduchu, ale díky byznysu.
Každá firma Vás tedy bude platit adekvátně k tomu, co jste pro mi udělali. Neptejte se tedy, co firma může udělat pro Vás, ale co Vy můžete udělat pro ni. .....
Pokud se něco takového najde a ta či ona firma Vám bude ochotna zaplatit za Vaše služby a pomoc, tak máte vyhráno. To ale neznamená, že Vás začnou zasypávat penězi ... to znamená, že když budete prospěšní, tak si něco vyděláte. Pokud budete ještě více prospěšní, tak Vám dají více. No a pokud se rozjedete jako draci, tak budete v balíku. ..... A "rozjedete jako draci" znamená, že bude pracovat od rána do večera, budete se učit nové věci a budete skutečně velmi aktivní .... aktivnější než všichni ostatní!

Představy, že se někam zaregistrujete a začnete vydělávat, protože všichni po Vás budou chtít ten Váš byznys (produkty či služby) je opravdu naivní. Kam se podíváte, tak se nabízí něco perfektního, úžasného a revolučního. Takových věcí je všude plno. Čeho je ale málo to jsou dvě věci:  Jednak lidé nemají peníze, aby si všechny tyto skvělé věci furt kupovali a za druhé ani nemají čas, aby se zabývali vším co je skvělé.
Jde tedy jen o to, jak budete dobří, protože pokud nebudete lepší než ostatní, tak nikomu nic neprodáte a nikdo si Vašich skvělých věcí ani nevšimne. To znamená, že nejde jen o to, čím se zabýváte nebo pro jakou firmu pracujete, ale především o to, jak pracujete! .... To znamená jestli umíte nabízet ty skvělé věci, jestli umíte prodávat nebo jestli umíte alespoň za sebe najít nějakou náhradu ... tedy jiné lidi, kteří budou lepší než Vy a firmě nějaké zisky přinesou. Pokud dokážete alespoň to, tak máte vyhráno, protože některé firmy Vám zaplatí i za to, že jste přivedli schopné lidi, když už Vy sami třeba prodávat neumíte a nebo jen v takovém množství, že by jste se tím neuživili.

Takže malé shrnutí:  Co představuje práce z domova po internetu?

 • Buď skvěle prodávat nějaké produkty či služby nebo najít lidi, co to umí.
   
 • Pracovat aktivně minimálně 6 hodin denně, jako všude jinde!
   
 • Mít kvalitní PC a připojení na Net,
  jinak Vás to bavit nebude a některé věci Vám nepůjdou vůbec.
   
 • Vybrat si, co Vás baví a co zvládnete,
  protože tou činností budete trávit mnoho a mnoho času.
   
 • Rozhodnout se, jestli budete dělat to či ono, protože dělat více věcí najednou je cesta do pekel ...
  Úspěch absolutně není v tom, umět všechno, ale ve specializaci. Buďte v něčem lepší než ostatní a vyděláte balík.
   
 • Zajistit si nejlepší možnosti (pozici),
  kterou firma nabízí (pokud pracujete pro někoho) a vrhnout se do práce hlava nehlava. Ze začátku to bude jistě složité a vyčerpávající, ale brzy si najdete ten svůj pracovní rytmus a pak to bude mnohem jednodušší. Pracovní rytmus je pak ale třeba dodržovat.
   
 • Doporučuji se také nakontaktovat na někoho, kdo Vám alespoň občas poradí a pomůže.
  Ušetříte si tak mnoho času a nervů. A pokud se najde někdo, kdo Vám bude chtít pomáhat, tak si dávejte dobrý pozor, aby to tak bylo stále a aby jste o jeho pomoc nepřišli. Ten, kdo něco umí většinou nemá zapotřebí donekonečna poslouchat nějaké negace či to, jak něco jde nebo nejde. Lidí je dost a vždy se najdou další, kteří si takové pomoci budou Vážit. No a protože ani ten nejschopnější na světě nemůže stihnout všechno, tak je pak jen otázka času, kdy o pomoc přijdete.
  Jestli pomáhat nepotřebujete a chcete jít svou vlastní cestou, tak držím palec ... je to dost těžké prorazit.
   
 • Zapomeňte na to, že něco nejde.
  Na Netu jde všechno, ale je třeba najít tu správnou cestu. Snažit se, učit se, hledat a zkoušet ....
   
 • Nikdy nic nejde tak jak jste mysleli.
  Na Netu se neustále něco mění. Neexistuje se něco naučit a pak to dělat do smrti. Je to neustálý boj s informacemi. Buď vyhrajete nebo Vám vše uteče. Přijdou prostě jiní, kteří Vám dokáží, že to co se Vám nelíbilo a nebo Vám vůbec nešlo, jde zvládat v pohodě a lehce.
  Internet už je dávno obrovským světem a konkurence zde nikdy nespí. Řekl bych dokonce, že je mnohem krutější a zákeřnější než v reálném světě, a to proto, že je často schovaná ve své anonymitě a pranic jí nezáleží na tom, jak se budete tvářit, pokud Vás převálcují.
   
 • Zapomeňte na férový boj a zdravou konkurenci.
  Každý kouká, kde co trhne a sami víte, jak to je v reálném světě .... Jeden je schopný zabít druhého kvůli 200Kč. ... Na Netu je to stejné ne-li horší. Nikdo se nebude ohlížet jestli Vám ublíží nebo ne.
  Buď budete Lovci nebo Kořist! .... Vyberte si ....
   
 • A jestli se to někomu nelíbí, tak jsou i jiné možnosti, jak vydělávat.
   
  Zaměstnání - Škoda, že poslední měsíce čtu stále častěji, jak nějaká firma propouští stovky a tisíce lidí najednou.
  Podnikání - riziko a nervy jako blázen
  MLM - spoustu práce, navíc s lidmi a výdělky spravedlivé a přímo úměrné schopnostem a aktivitě. Tudíž pro mnoho lidí neschůdné.
  Investoři - To doporučuji! .... Stačí mít miliardy a jde to samo ...

 

A jsou tedy při práci na internetu vůbec nějaké výhody ??

Tak to určitě ANO ! V součtu je to pro aktivní lidi mnohem lepší něž cokoli jiného.
Najdete je zde.