Kde vyděláte a kde ne!  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Kde vyděláte a kde ne!

 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLO VÝDĚLKU U RŮZNÝCH FIREM!!!

Toto zjištění nenajdete na jiných webech, protože většinou se to právě těm firmám vůbec nehodí a nikdo nechce, abyste to věděli. Je to mé zjištění po 25 letech zkušeností v MLM a 20 letech zkušeností na internetu! Je to ale jediná věc, jak bezpečně poznat, jestli vyděláte nebo ne!!

Jak bezpečně poznat, kde vyděláte a kde to prostě nění možné!

Kde vyděláte a kde ne!

 1. KDE  NIKDY  NEVYDĚLÁTE!
  Jakmile je jakákoli (i ta nejkrásnější firma na světě) financována zevnitř (tedy zaregistrovanými lidmi), tak je to výdělek vždy a pouze pro firmu! Jakmile si partneři musí kupovat nějaké produkty, aby mohli vydělávat, tak je to špatně! Neříkám, že je to podvod, to ne, ale je to prostě normální obchod ve kterém vydělá vždy jen firma a lidé jsou připravení o peníze díky většinou předraženým produktům, které ve finále nikdo nechce a partnerům se jen hromadí ve skříni.
  Dát někomu jakoukoli částku v korunách či dolarech za to, že pro něj budete pracovat, nakupovat od něj zboží či mu jakkoli jinak pomáhat k jeho prosperitě .. to je prostě hloupost první třídy!!
  Platit komukoli za to, že pro něj budete pracovat je do nebe volající hloupost. Pochopitelně Vám to budou všelijak (kolikrát dost přesvědčivě) vysvětlovat, proč je to jakože v pohodě a proč je to pro Vás dobře, ale pravda je taková, že jakmile si kdokoli řekne o jakoukoli částku, kterou musíte zaplatit (buď jednorázově nebo potom pravidelně), tak od toho okamžitě ruce pryč a utíkejte, co Vám nohy stačí!!!!!!

  Samostatná kapitola jsou kryptoměny.
  O těch píši více zde: Bitcoin Earnings, ale ve stručnosti to je podle mne hovadina, která se nikdy nechytne!


 2. CO JEDINÉ JE SCHOPNÉ VYDĚLAT?
  Jediná šance, kde je možné skutečně vydělávat pravidelně, dlouhodobě (a kde nemusíte neustále otravovat své známé s nějakými platbami a nákupy), je ve firmách, které jsou financovány z venku!!
  To znamená, že tam nikdy neplatíte žádný vstup, žádný první nebo jakýkoli pravidelný nákup čehokoli!
  A jediná možnost, jak dostat do firmy peníze z venku je reklama, kterou platí bohaté firmy! Mnoha firmám je jedno, jestli měsíčně utratí za reklamu 1.000 nebo 100.000 dolarů!!! A to jsou potom výdělky pro firmu, kde se dá vydělat a vydělávat stále.
  Vy jen děláte té firmě reklamu, pomáháte rozšiřovat síť partnerů a často jste sami zároveň konzumenty reklamy těch firem, které si to platí. Jim jde o to, aby jejich reklamu vidělo co nejvíce lidí. To znamená, že čím větší firma je (jejíž jste partnerem), tím více firma (a potažmo Vy) můžete vydělávat. Pro inzerenty (prodejce aut, mobilů, dovolených, všelijakých výrobců, atd.) je pochopitelně vždy zajímavější zaplatit firmě, kde je hodně lidí, kteří mohou reklamu vidět než někomu, kdo má dohromady 190 lidí i s vedením firmy.
  Takže ještě jednou v jedné větě:
  VŽDY jsou schopné Vám vydělat pouze firmy, kde můžete pracovat bez jakékoli Vaší vstupní nebo potom pravidelné investice a kde je příjem všech partnerů zajištěn z venkovních zdrojů, což jsou většinou peníze z reklam!!
  No a jestli chcete poradit jednu takovou firmu, kde je to bez investic, tak o jedné takové vím. Garantuji spokojenost i výdělek! Více informací zde.

 

Těma dvěma body si nyní znepřátelím mnoho lidí a začnou pochopitelně další pomluvy, jak se snažím někoho očerňovat a pomlouvat a všem jenom škodit. Začne se povídat, jak jsem nic nikde nedokázal a nyní tedy chci pomlouvat celé MLM atd.. Potrefené husy začnou opět zbrojit a kejhat. A kdo budou ty potrefené husy? Většinou firmy a často pseudo-Leadeři, kteří Vám právě budou vždy do poslední chvíle lhát, jen abyste platili a platili, aby sami měli provize z Vašich plateb! Klidně Vás stáhnou z kůže, dokud budete mít poslední peníze o které Vás připraví a potom ..... potom jste už pro ně nikdo .... potom jsou Vám schopni říci, že chyba není v tom, že máte od nich k dispozici pouze předražené zboží, které nikdo nechce, ale v tom, že jste líní a neschopní. No, nechci to rozpitvávat půl dne, ale dokud platíte, jste super. Jakmile Vás už úplně oberou, jste obtížný hmyz.

Pravda je taková, že MLM nepomlouvám vůbec, protože to je ten nejlepší a nejspravedlivější způsob odměňování a vydělávání peněz. Nesmí to ale pochopitelně být tak, jak to často bývá, že vydělává jen firma, možná ještě dva tři partneři nahoře (to každá firma potřebuje pro reklamu), ale lidé v celé síti nevydělávají nic a někteří pak jen všude chudáci lžou, jak něco vydělávají a jak jsou šťastní a atd., atd., a bla bla bla.
Problém je skoro vždy v těch vyčůraných systémech, kde musíte splňovat nějaké podmínky, abyste měli nárok na peníze. Buď musíte mít jednoho aktivního nalevo a jednoho napravo, nebo musíte být alespoň o jednu pozici výše než Vaši přímáci nebo musíte měsíčně splnit nějaký objem prodejů, atd., atd.. Všechny ty duální systémy, otáčecí matrixy a další ojebávky jsou jen neprůhledný podvod na lidi!
V zájmu firmy pochopitelně je, abyste podmínky nesplňovali a tím pádem často Vaše výdělky zůstávají firmě. No a pokud jste šikovní, tak Vám ještě zavolají (aby Vás zas namotivovali), jak jim je líto, že Vám to uteklo o pár bodů nebo minut a že ale jistě příští měsíc se to už povede a budete v balíku a místo peněz Vás poplácají po zádech!
Takže MLM ano, ale spravedlivé odměňování bez všech těch rádoby úžasných a jedinečných marketingů, kde jen a jen většinou všichni přichází o peníze, které si zaslouží!!!
Asi nejspravedlivější způsob, který nikoho neokrádá je ten, kdy máte procentuelní provize z celé své struktury (třeba do páté linie) bez možnosti, že Vás někdo jakoby dožene (takže nemáte nic).

Předražená školení a vzdělávání

Nedá mi to a musím ještě zmínit jednu věc díky které jen přijdete o peníze a to jsou předražená školení a vzdělávání. Ze začátku je to vždy zadarmo, ale to jen proto, aby Vás donutili pokračovat, ale už za tisíce v dalších kurzech. A že Vás snadno přesvědčí, tomu věřte. Na to jsou techniky, které jsou dokonalé a léty ověřené. Naučíte se ale přesně to, co byste si mohli sami přečíst v těch bezvadných knížkách, kterých je všude dost.
Nechci jmenovat nikoho tady z těch českých zlatokopů, co jdou přes mrtvoly, ale je jich zde dost.
Víte co je zajímavé?, že ještě nikdy za 25 let, jsem neviděl žádného školitele, který by uměl sám registrovat nebo byl někde jinde v minulosti nějak úspěšný.

Jak se vnitřní a vnější financování projevují v praxi

Každá firma má pochopitelně nějaké náklady a k tomu je nutné připočítat ještě celkem dost peněz pro jednotlivce počínaje od leaderů přes managment po majitele. Všichni chtějí mít ty miliony.

A)  Vnitřní financování

Jakmile je firma závislá jen na penězích registrovaných partnerů, tak kdo tedy potom platí všechny tyto výdaje a výplaty?
No jistěže právě ti dole, tedy obyčejní zaregistrovaní partneři (samospotřebitelé). To oni nesou celou váhu všech těchto často nemalých výdajů firmy a nemalých výdělků pro pár vyvolených.
Proto potom musí být produkty malinko dražší, proto musí partneři platit pravidelně, proto musí ti obyčejní (ta drtivá většina) pořádně máknout každý měsíc.

A výsledek? ....

 1. No ze začátku to letí nahoru - všichni jsou nadšení, věří se všemu, každý má ještě nějaký okruh známých, které může oslovit a zbožná přání dávají všem křídla.
   

 2. Po pár měsících se to celé vždy zpomalí - Lidé vyčerpají okruhy známých, začíná se ukazovat, že ne vše je tak skvělé a růžové, začínají odpadat první lidé, kteří se nechtějí nechat odírat, nemají na to už peníze nebo přechází zase jinam, kde jim naslibovali víc.
   

 3. Celé se to zastaví - lidé končí po desítkách a stovkách, peníze dochází jak firmě, tak hlavně leaderům, ti dole jsou už bez peněz úplně a začínají mít vážné existenční potíže.
   

 4. Celé to končí, protože zaregistrovaní partneři nedokázali uživit celou tuto mašinerii (náklady a zisky firmy) + pár vyvolených s velkými výplatami, kteří jsou u každé takové firmy, protože je každá taková firma vždy velmi potřebuje jako důkaz, že se u nich vydělávat dá!

B)  Vnější financování

Tak to je jiné kafe! Nejenom že se může v klidu velmi dobře uživit celá firma včetně vedení, ale i všichni ostatní! Zaprvé registrovaní partneři nepřichází jednorázově nebo pravidelně o své vydělané peníze, ale ještě k tomu naopak něco více či méně vydělávají. Takže v plusu jsou všichni! Nyní už jen záleží na tom, jak je firma schopná a jestli dokáže hledat a získávat finance z venčí. Pokud toto firma dokáže, tak mají vyhráno všichni! Dokonce právě i ti inzerenti, kteří to celé a všem financují. Pro ně to totiž znamená, že inzerují u firmy, kde lidé vydělávají, kam se tedy pochopitelně rádi přidávají i další a tím pádem viditelně správně investují do inzerce tam, kde jejich reklamu uvidí mnoho aktivních lidí.

A výsledek? ....

 1. Firma vytvoří skupinu lidí, kteří věří, že by projekt mohl být zajímavý, ale zatím nikdo nic nevydělává. To může trvat několik měsíců i let (tuto část již máme za sebou).
   

 2. Potom se dá o firmě vědět investorům z venčí, kdy je to rovněž velmi pomalé, protože každý chce inzerovat jen pro velké subjekty s mnoha lidmi (tuto část již máme za sebou).
   

 3. Postupně se začíná zvětšovat partnerská základna a tím pádem se postupně začínají přidávat i investoři z venčí včetně těch, kteří třeba ze začátku váhali (tuto část již máme za sebou).
   

 4. Těm prvním lidem se konečně začínají ukazovat nějaké zisky, začínají vydělávat, začínají se chlubit a začínají se přidávat další lidé. To je pochopitelně zajímavé i pro vnější inzerenty (v tuto chvíli jsme asi někde zde)!
   

 5. Celé se to začíná rozjíždět, zvětšovat a fungovat, tak jak má. Spokojení jsou všichni do jednoho! Inzerenti (investoři z venku) mají pro své inzeráty mnoho potencionálních zákazníků a partneři firmy včetně firmy samotné mají někoho, kdo si je rád vydržuje a celé to platí.
   

 6. Nakonec se firmy začínají předhánět, čí reklamy se budou zobrazovat nejčastěji a v tu chvíli to začíná být zlatý důl pro celou firmu včetně všech partnerů do jednoho.

Takže je to asi jasné .... V případě vnitřních investic se partneři brzy sami vysají a peníze narvou do firmy, kdežto v případě vnějších investic si mnou ruce ve firmě všichni a naopak se snaží o to, aby je vnější investoři milovali, firmu podporují a přivádí další a další lidi, kteří si časem mohou mnout ruce také.

 

Mé doporučení

Jestli chcete varovat před firmami, kde o peníze dozajista přijdete, tak jmenovat nemusím.
Stačí jen kouknout, jestli po Vás chtějí investici či povinné nákupy. Pokud ano, tak utečte, byť se firma tváří jakkoli fantasticky!
No a jestli chcete poradit, kde se tedy vrtnout, kde mají vnější investice, tak je to třeba Google se svým programem AdSence pro webmajstery.
Nebo WowApp, který v tuto chvíli považuji za absolutní světovou špičku! WowApp je naprostá jednička jednak v oblasti komunikačních technologií, ale i v možnosti skvělých výdělků pro všechny partnery, kteří této relativně mladé firmě pomáhají expandovat.

Jestli Vám mohu poradit, jak a kde si to stáhnout, tak nejlépe u někoho, kdo sdílí tento článek, protože právě on bude pro Vás tím, kdo Vám eventuelně poradí, s kým budete pravděpodobně občas ve spojení a kdo se bude moci přetrhnout, aby se Vám dařilo a byli jste co nejúspěšnější. Ten kdo sdílí tento článek je prostě někdo aktivní se selským rozumem, někdo pravděpodobně už s nějakými zkušenostmi na Netu. No a hlavně to nebude někdo, kdo z Vás chce jen tahat prachy, bezohledně Vás vyždímat a potom odkopnout!

No a to je celé. Já jsem (jako většina z Vás) malinko zrekapituloval uplynulý rok, shrnul mé nejnovější poznatky a nyní už jasně vím, že smysl má jen spolupráce s firmami, kde jsou příjmy díky vnějšímu kapitálu.
Vám všem přeji, abyste měli to štěstí a rovněž pracovali pro firmy s vnějšími příjmy, kde Vás neodrbou o všechno.

Doporučuji si zjistit více info o WowApp, pak zdarma stáhnout WowApp a nechat se vykrmovat financemi z venčí díky bohatým firmám, které rády a mohutně investují do reklamy. Není nic jednoduššího a garantuji Vám, že dlouho nebude, než vydělávat díky WowApp. No jako třešničku na dortu máte navíc skvělé produkty jako skvělá možnost komunikace, nákupy s CashBackem, hry, ale i další skvělé věci.
Přeji Vám, abyste našli svůj Ideální byznys!

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp