Co u úspěšných neuvidíte  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

10 vlastností, které u úspěšných lidí neuvidíte

 

Když strávíte desítky let práce s manažery a vedoucích podniků, tak vysledujete, co funguje a co nefunguje. Jedna věc, které jsem si všiml, že to není vlastnostmi nebo osobními návyky, které určují, zda jste úspěšní, nebo ne. Je to vaše chování.

Co mám na mysli "chováním?" Jak budete reagovat na základě dlouhodobého stresu. Ať už si plníte své závazky, nebo ne. Jak komunikujete s ostatními. Váš postoj k zákazníkům. Jak těžce jste ochotni pracovat a dělat práci dobře. Jestli dokážete být disciplinovaný či jste rozptýlený a nepozorný. Tak to je.

Znám některé docela dysfunkční zakladatele a ředitele, kterým se nějaký čas může dařit. Ale dřív nebo později, obvykle když jde do tuhého, tak začnou klesat, vykazují sebedestruktivní chování, které je kousne do zadku. Bohužel, často je s jejich podnikáním i s nimi konec.

Pokud chcete, aby se Tobě v dlouhodobém horizontu dařilo, možná bude dobrý pohled do zrcadla, zda některé z těchto vlastností nejsou i Tvé.

Naivita
Je pravda, že jsme všichni začínali tak trochu s vytřeštěnýma očima a naivitou. Pak jsme ale poznali, že není na škodu být skeptický a že se díky tomu zvyšují šance na úspěch. Důvod je jednoduchý: hlupáci a blázni nevyhrají. Naučte se vždy zvážit zdroj všechno, co čtete a slyšíte.

Panika
Vysokotlaké situace jsou běžné v obchodním světě. Věci téměř nikdy nejdou podle plánu a často se opravdu nedaří. Pokud neumíte udržet adrenalin na uzdě a zůstat v klidu v době krize, jste trochu v háji.

Fanatismus
Je velmi úspěšný vůdce na trase k úspěchu. Je zde ale velmi tenká linie, kdy fanatismus může začít pracovat proti Vám. Viděl jsem to znovu a znovu. To vede k asymetrickému vnímání reality, chybnému uvažování a špatným rozhodnutím.

Lenost
Ti, kteří jsou poháněni velkými cíli a touhou dosáhnout velkých věcí, tak znají jednu zásadní pravdu: Je to tvrdá práce a běh na dlouhou trať. To je důvod, proč jsou pořád tak soustředění a disciplinovaní. Většina lidí jsou ale lenoši a to je důvod, proč se většina lidí nikdy nedosáhne velkých věcí. Jednoduché, ale je to tak.

Vytrvalost
Steve Jobs řekl:
"Polovina z toho, co odděluje úspěšné podnikatele od těch neúspěšných je čistá vytrvalost". Pokud nejste vášniví v tom, co děláte, tak u toho nevydržíte. Příliš mnoho lidí chce okamžité uspokojení a výsledky. Tak to ale nechodí.

Negativní nálady
Ať už máte jakékoli pocity - jste žárliví, stydíte se, připadáte si méněcenní, tak je přenášíte na lidi, se kterými pracujete. Pokud jste naštvaní - všichni kolem Vás budou rovněž naštvaní. To zabije Vaši kariéru.

Sobectví
Pokud myslíte, že svět se točí kolem Vás, tak si to už nemyslete. Být příliš sebestředný sníží Vaši efektivitu. Business není o Vás, ale o podnikání. Spokojené musí být všechny strany. Je to o zkušenostech Vašich zákazníků s Vaším produktem. Pamatuj, kdo koho potřebuje.

Život v minulosti nebo budoucnosti
Je pravda, že se můžeme poučit z minulosti, ale stejně tak není třeba se díky minulosti nějak podceňovat. Můžete plánovat a snít o budoucnosti, ale pokud Vaše akce není zaměřena na současnost, nikdy nedosáhnete na své plány nebo Vaše sny.

Veselá lhostejnost
Slyšíte a vnímáte fráze jak co funguje, jak je to všechno dobré a jste tedy bez starostí. Jen zřídka kdy to ale uslyšíte od kvalifikovaných lidí. Je vhodné nebýt apatický a ztratit pohled na realitu.

Častou podrážděnost
Pokud jste tak nedůtkliví, když Vás někdo kritizuje a každá maličkost Vás uráží, budete to mít v reálném světě podnikání těžké. Je dobrý důvod, proč podnikatelé obvykle mají dobrý smysl pro humor a pokoru v sobě. Je to lehký požadavek. Neberte se tak vážně.

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp