Pochvaly  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
12 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
40 marketingových mouder
6 rozdílů optimista negouš
Citáty o cílech
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Kde vyděláte a kde ne!
Kolik vydělam
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Najděte správného lídra
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
Pravdy o MLM
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Pochvaly

Každý si občas zaslouží pochvalu a pokud Vás nikdo nepochválí, pochvalte se sami.

Často tady někde někomu spílám, často kroutím hlavou nad některými a občas jsem stejně jako všichni, rozhozený.
Stejně tak často ale vidím Vaši snahu, úspěchy, parádní výkony a skvělé výsledky. Jenže jak chválit? Za všechno? Neustále? ... Nakonec si na to člověk zvykne a nakonec to může vypadat i divně.

Nicméně někteří z Vás si pochvalu jistě zaslouží. No a pak je smutné, když nepřijde. Důvodů je víc, ale výsledek je vždy stejný ... člověku je to prostě líto.
Vemte si sami, ... jak často Vás někdo chválí? A kdy to bylo naposledy? A pamatujete si to vůbec?

Vždycky jsem dělal s lidmi na semináři to, že jsme si stoupli, natáhli pravou ruku před sebe, pak ji ohnuli v lokti a poklepali jsme si na rameno sami sobě. No co .... když to jiný neudělá, tak se musíme pochválit sami.

Ale tady je někdo, kdo Vás pochválit chce a to jsem já. Možná i někdo z Vás chce pochválit zase své lidičky a k tomu máte nyní prostor na FB v naší skupině.
Nestyďte se někoho pochválit a stejně tak Vy, co si pochvalu zasloužíte si o ní klidně řekněte. Jen ať se ví, že jste šikovní! Jen ať to každý vidí, že umíte !
Celý život nás neustále jenom někde někdo peskuje, pomlouvá a očerňuje a jak to pak dopadá?  Jaký to může mít potom vliv na naší práci? Na další úspěchy a vůbec ... celý život?

Nadáváním a výhružkami toho nikdo moc nedocílí. Naopak pochvalou získáte všechno a především dobré vztahy. A o co jde? No přeci o to, aby nám bylo spolu dobře, aby nás společná práce bavila, aby jsme nebyli sami a aby jsme věděli, že naše snaha je vidět a že si jí někdo váží .... Potom se člověku hned žije mnohem lépe!

Někteří si pochvalu zaslouží více, jiní méně ... ale v podstatě si jí občas zaslouží každý.
Například už jen to, že jste tu, mne nutí Vás pochválit. A za co? No ... jiní třeba zatím ani nepochopili, že pokud se mají mít lépe, tak je pro to také třeba něco udělat.
Když každý přispěje svojí trochou, tak to bude fajn. no a tak za to máte všichni pochvalu .... že jste zde a pídíte se .

A pak jsou lidé, kteří si zaslouží i velké pochvaly. .... Jenže nevím jestli je zde mohu jmenovat, jestli by o to stáli a jestli bych je náhodou nepřechválil .
Ti kterých se to týká ale většinou vědí o koho jde a protože s nimi mluvím i osobně, tak na to nezapomínám ... A pokud ano přátelé, tak od toho je to naše vlákno na FB, kde očekávám, že se pochválíte.

A na závěr? Jen doufám, že budu mít stále víc a víc možností Vás chválit. V každém případě se moc těším na další spolupráci s Vámi   .......