Systém spolupráce  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Pravidla a pracovní rytmus naší skupiny

 

Každý asi znáte pár úspěšných firem a jistě mi dáte za pravdu, že to jsou firmy, kde nevládne demokracie či dokonce anarchie, ale kde všichni dodržují nějaká pravidla, která platí pro všechny stejně.
Pokud se pak ale někde najdou lidé, kteří začnou do zajetých kolejí, jakékoli funkční firmy, zasahovat a zavádět tam pravidla jiná, tak se to většinou nakonec rozsype celé.
Neříkám, že neexistuje jiná cesta, jak docílit nějakého cíle, ale to, že v jedné firmě či skupině by měla existovat jen jedna, kterou budou akceptovat a dodržovat všichni ...
Pokud pak existuje více systémů, tak se to začne spolu dohromady bít a nakonec nefunguje ani jedno. Vypadá to stejně, jako ta věc na obrázku, do které (i když je složena ze samých dobrých věcí) by jste se asi jen tak s chutí nezakousli ..... 

Systém spolupráce v ve skupině v MLM

Jenže právě často si všichni myslí, že ta jejich cesta je to pravé a končí to právě tou zmiňovanou anarchií. No a to, že anarchie je cesta do pekel je jasné.

Když vidím, jak to občas funguje v jiných firmách, kde si každý dělá co chce, tak je mi těch firem líto. Doplácejí na to, že firmu řídí každý a výsledný efekt je vždy pochopitelně dost žalostný.
V takových firmách či skupinách je to pak " Samý náčelník a indián žádný!"

A jak Vy? Chcete pracovat ve firmě, kde si může každý dělat co chce nebo raději tam, kde existuje řád, kde víte co se může a nemůže, kde víte co je Vaše práce a kde stejná pravidla budou fungovat i další měsíc?
Myslím, že většina je raději, když ví, co mohou očekávat a když nejsou všelijaké změny každý týden.

Nemám nic proti individualismu, ale pokud se tím chcete živit, tak je lepší se vrhnout třeba do umění, psát knihy, malovat obrazy, atd.. Klidně se staňte vědcem a vymyslete spoustu zajímavých věcí.
Já vím, že mnoho z Vás, skutečně takové předpoklady dokonce máte.

Jenže zde jsme u firmy, která je postavena na principech a systémech MLM, tedy mnoha úrovňové struktuře a proto je třeba dodržovat určitá pravidla. Ta jsem nevymyslel já, ale desítky let prověřená praxe.
I zde je sice vítána kreativita či individualismus, ale opět za určitých podmínek a pravidel. Hranice, mezi systémem, demokracií a anarchií, je velmi tenká a často se jen těžko hledá.
Proto je jednoduší a mnohem jistější se řídit pravidly, která jsou daná předem a hlavně pro všechny stejná.

Díky FaceBooku je všechno jinak

Dříve to v MLM fungovalo tak, že pokud někdo začal do Vaší struktury přinášet podivnosti či dokonce negace, tak jste si jej vzali po poradě či po prezentaci někde v salonku bokem, vysvětlil jste mu, jak to u Vás chodí či proč to či ono je tak a onak ... a bylo to vyřízeno.
Většinou pak bylo už vše v pohodě a kdo nechtěl, tak šel třeba dělat to umění.

Když jsem byl dítě, každého blbce jsem na pískovišti trefil lopatkou. Vůbec nechápu, proč jsem s tím v dospělosti přestal.

Jenže díky internetu je tomuto konec. Každý si může napsat co chce a i kdyby si to sám pak rozmyslel a smazal to, tak sami víte, že i chvilka stačí na to, aby si to někteří přečetli a už to jede ....

Jeden spokojený zákazník nakazí dalších 6, ale jeden otrávený člověk, dokáže otrávit dalších 250.

Navíc, skupin je víc a nejde zabránit tomu, aby někdo nechodil tam či onam. Navíc to ani není žádoucí, protože občas se dá přijmou něco zajímavého a užitečného tam i tam. Jen je pak ale trochu těžké rozpoznat, čemu věřit a čemu ne ...
Potom je na každém, aby se dokázal zorientovat a nezbláznil se z různých cest a tisíců názorů.
Proto není žádoucí udělat ze skupin ... skupinu negoušů, co si vždy dokáží náramně notovat.

Ono je totiž mnohem jednoduší několik lidí skopnout ze žebříku dolů než jednoho vytáhnout nahoru ....

Pokud je více cest, tak to pak v praxi vypadá tak, že každý napíše tu svou, pak přijde nováček a je zmatený, co má tedy vlastně dělat a jak začít. Nakonec se vyděsí a nedělá nic.
V lepším případě si jednu z cest vybere, ale protože se mu nedaří rychle, tak si vybere další cestu, ... za týden ještě jednu .... a pak končí také.
Kdyby měl ale jen jednu možnost, tak se do ní prostě vrhne a za tři týdny už bude umět víc než když před tím během třech týdnů, vyzkoušel pracovat třemi různými způsoby. Prostě každou věc je třeba se naučit a to chvíli trvá ....

Systém a pravidla naší skupiny

Od r. 1995, kdy se zabývám aktivně MLM, jsem často pozoroval v praxi, jaká pravidla je třeba dodržovat, aby byznys fungoval:

Systém spolupráce v MLM

 1. SLIBY
  Neslibovat věci, které zatím nejsou. Pokud ano, tak zásadně bez upřesňujících termínů za které nemůžeme osobně ručit.

 2. PODPORA
  Sponzoři se starají o své lidi a předávají co nejrychleji veškeré informace dále do svých struktur.
  Pokud někoho zaregistrujete, tak se o něj starejte! To mimo jiné zahrnuje:
  - Předávání všech informací se shora, které mu mohou jakkoli pomoci.
  - Naučte své přátele pohybovat se v tomto byznysu.
  - Dohlédněte na to, aby uměl eventuelně někoho zaregistrovat.

  Pokud sponzor něco neví, tak se obrátí zase na svého sponzora, který ho to naučí a potom ten s novou znalostí zase předává informace a zkušenosti dolu, svým partnerům.

 3. KOMUNIKACE
  - Je třeba pravidelně komunikovat se svým sponzorem a minimálně jednou týdně si udělat čas a zavolat mu (i kdyby to mělo být na minutu).
  Osobně doporučuji WowApp, kde je to zadarmo!
  - Na každou zprávu od sponzora odpovězte, že jste ji obdrželi a přečetli. Pokud mi někdo 3x za sebou neodpoví, mažu ho z podpory.
 4. NEGACE
  Je třeba absolutně se vyvarovat veškerých negativních komentářů na veřejných místech, fórech či skupinách.
  Pokud se Vám něco líbí, řekněte to všem. Pokud ale máte nějaké negativní potřeby, obraťte se na svého sponzora nebo na firmu. Oni jsou jediní, kdo s tím mohou něco udělat.
  Nejhorší je negovat ostatní. Často je to jen neschopnost toho konkrétního člověka. A když říkám neschopnost, tak to chápejte tak, že kdo třeba právě začíná a nemá zkušenosti, tak prostě nemůže být tak schopný jako někdo, kdo už zkušenosti má.
  Proto je dobré poslouchat rady svého sponzora.

 5. FACEBOOK
  N
  a FB je dobré mít vlastní Fotku, Jméno a Příjmení. Protože jsme partneři firmy, nemůžeme přece vystupovat anonymně, to moc nebudí u lidí důvěru.
  Rozumím tomu, že někdo chce být tajný, ale toto je byznys, nejsme teroristi a identita je důležitá.

  Fotka:

  Zvířátka, oči, dětské nožičky, uschlé stromy či postavičky z PC her se sice třeba někomu líbí, ale jiným třeba ne.
  Vypadá dost divně, když se pak v diskuzi sejdou pes, opice, kočka, moucha a krtek a začnou řešit třeba platby bankou.
  Takže na nějakém dětském webu či herních místech i doporučuji mít něco podobného, ale zde jde o byznys a velké peníze do budoucna.
  Jak by to vypadalo, kdyby jsme zde měli všichni nějaké masky Anonymous?.... to by byla skupina .... důvěryhodná .... Jak by jsme si zde pak měli budovat skupinu?
  Navíc většina lidí se svojí fotkou se chová trochu lépe než když je schovaný za zdviženou pěstí ....

  Jména:
  To stejné je se jmény. .... Jak já mám tady komunikovat s někým, kdo si dá jméno: "De Bill"? a k tomu ještě fotku bojovníka v brnění?? Jak ho mám oslovovat?
  Prostě to takto nejde. Nebo tedy jde, ale blbě.
   
  Také jsem byl na internetu anonymní 10 let, ale zjistil jsem, že jestli chci dělat solidní byznys a chci aby mi lidé věřili, tak musím svůj postoj změnit.

 6. PRACOVNÍ RYTMUS
  Stanovit si minimální počet zaregistrovaných lidí.
  Myslím, že jeden týdně je celkem málo, ale stačí. Postupně ke zprostředkovatelské činnosti přibudou i povinnosti managera a pomáháte své skupině, aby i oni byli úspěšní a učit je co a jak.
  Zaregistrovat jednoho člověka za týden je zde opravdu hodně málo, ale jde o to, aby to zvládl každý.
  Pokud ale někdo registrovat nechce, tak zde nevydělá. Zde je MLM. Můžete být jen někým, kdo pouze využívá výhody sám pro sebe, což je v pořádku. Já zde ale mluvím o pravidlech pro ty, co chtějí vydělávat.
  Nejdříve je ale třeba vybudovat si skupinu - svůj tým.
  Zde je to stejné jako všude jinde. Chcete peníze? Tak je třeba pracovat. ... Děláte jinou práci? V pořádku ... ať Vám dávají peníze ti, kterým věnujete svůj čas a úsilí ...

 7. MLM PROSTITUCE
  Kategoricky a zásadně potírám multilevlovou prostitucí. Ani mne, ani Vás jistě nebaví registrovat lidi do nějaké firmy a pak o ně přijít, protože jim někdo jiný (kdo tu na ně číhá a našel někde kontakt) přetáhl do nějaké kraviny.
  Takže jedno z dalších pravidel je, že jakmile jednou jedinkrát zjistím, že někdo z mé skupiny nabízel cokoli někomu jinému z mé skupiny, tak ztratí i mou další podporu.
  Toto je bohužel jedna z těch špatných věcí, které přináší FB do MLM.
  Budu se snažit izolovat naši skupinu od všeho jiného, protože to co se děje je fakt šílené!!!
  Nevadí mi, když chce někdo dělat něco jiného, ale to, že pak některým partnerům a pochopitelně i mně škodí tím, že likviduje naší práci a bortí struktury.
  Vždycky někoho do něčeho navléknou, vytáhnou z něj aspoň něco (včetně dalších kontaktů) a zase jdou dělat něco dalšího. A tak je to na webu furt dokola.
  Díky tomu potom mají všichni všude úplné nic a ostatní lidé (rodina, kamarádi, atd.) MLM nenávidí.
  Práce na internetu není o tom být všude zaregistrovaný, ale o tom .. vybudovat si někde skupinu, pomáhat jí a mít peníze z následných obchodů atd.. A pokud Vám někdo tvrdí, že je třeba toho mít pro jistotu více firem, tak je to prostitut.

  Nehodlám se zúčastnit registračních orgií, kde se všichni pod sebou všude navzájem registrují!!!
  Více o MLM prostituci zde.

   


 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp