Co to je a co není MLM  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
12 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
40 marketingových mouder
6 rozdílů optimista negouš
Citáty o cílech
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Kde vyděláte a kde ne!
Kolik vydělam
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Najděte správného lídra
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
Pravdy o MLM
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Co to je a co není MLM

Pokud ale uvažujete o rychlém zbohatnutí bez práce, pak se MLM vyhněte obloukem. Síťový marketing není pro lenochy a vyžaduje svůj čas a pravidelnou aktivitu.

Tento článek nemá za úkol pomlouvat, ale ani vychvalovat MLM systémy. Chci Vám zde popsat, co to vlastně MLM je, co se z toho dá vytěžit a naopak, jaké problémy můžete očekávat. Při psaní tohoto článku jsem nevycházel ze žádných odborných publikací, ale z toho, co je popisováno přímo v různých MLM systémech a hlavně z vlastních zkušeností.

Co je to MLM

Multi Level Marketing, neboli mnoha úrovňový prodej. Takto se dá prodávat cokoliv, zboží nebo informace. Jedná se o to, že zisk nemáte jen z toho, co sami prodáte, ale i z toho, co prodají další lidé, které jste do systému zapojili. Různé systémy jsou různě "postavené", ale základní princip fungování je vždy stejný.
Mimochodem systém Multi Level Marketingu byl také navržen na Nobelovu cenu, protože je to nejspravedlivější způsob odměňování (a nejen proto).

Problém MLM v České Republice

Proč jsou u nás MLM systémy zatracovány a jakmile někdo jen vysloví tuto zkratku, hned je označován za finančního kriminálníka? Nejčastější argumenty:

 • Vydělat si tolik peněz a tak jednoduše? To musí být podvod
 • Vždyť je to "letadlo", a to je přeci nelegální
 • To nemůže nikdy fungovat, kde seženu další lidi

Rychlý výdělek pomocí jednoduché práce, to je něco, co nikdo, kdo pracuje nebo pracoval v továrně od rána do večera za běžný, nevalný plat, prostě nikdy nepřijme. A když, tak stejně dospěje k tomu, že je to nelegální pyramidová hra.
To je základní omyl, ono to totiž legální je. Pokud zájemce překoná i tuto nástrahu, nakonec zkrachuje na tom, že musí shánět nějaké další lidi. Ano, aby byl z MLM užitek, musíte mít nějaké spolupracovníky "pod sebou". Ale není to o nahánění lidí. MLM musí fungovat tak, že lidé do něj sami budou chtít vstoupit. Obchod bez lidí neexistuje. To je základní problém všech systémů, že v podstatě nenabízejí nic převratného, kromě hromady slibů a líbivých řečiček o bezpracném zisku. Potom se to z prodávání informací zvrhne v hon na lidi, kteří MLM vůbec nechápou, ale díky své důvěřivosti se do něj nechají zapojit. Není prioritou takové lidi zapojovat. Tito lidé totiž nikdy úspěchu nedosáhnou, a pak všude rozkřikují, že je to blbost a že to vůbec nefunguje. Nefungovalo to však jen díky jejich neschopnosti. To je problém MLM u nás.

Jak je to s legalitou?

Ať si kdo chce co chce říká, MLM systémy jsou prostě legální. Pokud by tomu tak nebylo, tak by v důsledku bylo ilegální i prodávání rohlíků na krámě. Opravdu nelegální jsou různé pyramidové hry nazývané letadla. To jsou takové ty systémy typu "pošli peníze na tyto adresy, dopis 100x zkopíruj a pošli dalším lidem". Nic víc, nic míň. Nelegálnost spočívá ve vybírání peněz od důvěřivých lidí, kteří za své peníze v podstatě vůbec nic nedostanou. Je to samé, jako byste chodili po domech, vybírali peníze na nemocnou holčičku v Africe a peníze si nakonec strčili do kapsy.

U MLM je to však jiné, protože se jedná o prodej zboží nebo informací, a to legální je. Lidé předem vědí co za své peníze dostanou, a to si prostě koupí. Nelegálním se to může stát pouze v případě, že takhle někdo podniká, nepřizná příjmy a nezaplatí daň. Každý však může začít, nebo si to vyzkoušet i bez živnostenského oprávnění. Do určité výše celkového ročního příjmu z takové činnosti se výdělek zdaňovat nemusí. Jedná se o částku několika tisíc Kč ročně, což na vyzkoušení, zdali Váš byznys bude nebo nebude fungovat, stačí.

Další rozdíl mezi pyramidovými systémy (letadly) a MLM je v tom, že v letadle můžou zbohatnou jen lidé navrchu pyramidy, avšak v Multi Level Marketingu může zbohatnou každý.
Každý má stejné podmínky. Dokonce i člověk, kterého zapojíte do systému vy, může být mnohem úspěšnější a může vydělávat mnohem více peněz než vy. Toto je také jeden z důvodů, proč je MLM legální – stejné šance a podmínky pro všechny.

Lovení duší...

Kdokoliv Vám bude nějaký MLM nabízet, bude Vám jednoduše slibovat závratné výdělky, kterých dosáhnete skoro bez práce. Bude říkat, jak on na tom zbohatl, co všechno si už za to koupil a podobně. Věřte tomu, že pravdou z toho všeho je jen slabá polovina, ale většinou ani desetina .... Nikdo Vám totiž nikdy neřekne ty záporné věci. A sice, aby to ve vašich rukou opravdu fungovalo, pracovat se prostě musí. Jednoduše o sobě musíte stále dávat vědět. A to už něco stojí. I když se dá využít mnoho forem propagace zdarma, přinejmenším Vás to bude stát nějaký čas.

Co tedy dělat, když chcete svůj MLM nabídnout dalším lidem tak, abyste z toho něco měli? Takováto práce rozhodně nebude pro maminky na mateřské a pro babičky, jak hlásá mnoho inzerátů. Maminky mají starosti s miminem a babičky žijí úplně v jiném světě a na moderní podnikání se asi nehodí (fakt ale je, že existují velice úspěšné výjimky). MLM bude fungovat pouze v rukou podnikavého člověka. Pokud Vás někdo osloví, má pochybnosti a stále se jen vyptává, rovnou mu řekněte, že taková práce není pro něj. Tito lidé to totiž nezvládnou a potom na Vás budou pouze naštvaní, že jste jim prodali "něco, co nefunguje". Také lidé, kteří už si u Vás MLM pořídili a pak Vás bombardují dotazy "a co mám vlastně dělat" jsou též beznadějní. Naopak, pokud se Vám někdo ozve s tím, že je to fajn a ještě přidá pár nových nápadů, tak jste narazili na správného člověka a můžete se těšit i na zvýšení svých vlastních příjmů, protože tento člověk bude částečně pracovat i pro Vás. Nejde tedy o to získat co nejvíce lidí, ale jen takové lidi, kteří tomu sami porozumí a budou dále samostatně pracovat.

Na závěr článku o MLM

V MLM jsou úspěšní ti lidé, kteří dokáží vytrvale a důsledně pracovat a nenechají se odradit neúspěchem, protože tento business nejde vybudovat ze dne na den. V průměru to zvládne jeden z tisíce! Jste to určitě Vy?
Výsledky v MLM (stejně jako při budování vlastní firmy) přichází totiž až časem a to je problém, protože většina dnešních lidí chce mít všechno hned a nejlépe bez jakékoli práce. Na vrchol kopce ale ještě nikdy nikdo nespadl, každý se tam musí vydrápat.

Zažijte si principy, které Vás zde naučím a časem jistě budete úplně v pohodě ....

 •  MLM je frenčíza pro chudé
 •  MLM je založení vlastní firmy bez kapitálu
 •  MLM je životní styl .......... může být Váš život

 • V žádné škole neučí, jak konkrétně zbohatnout .........
 • Žádný podnikatel Vám neprozradí, jak konkrétně uspět. Zná to jen ve svém oboru a nechce si vychovat konkurenci.
   
 • Naprostým zjevením je MLM, víceúrovňový marketing, kde Vám přesně vysvětlí, jak zbohatnout.
  Nedělejte si iluze, i oni to činí zištně – od „konkurence“, kterou si vychovají, berou podíl ze zisku. Přesto je to objektivně nesobecký systém. Také byl nominován na Nobelovu cenu za ekonomii pro svůj obrovský potenciál. Fakt, že ho většina lidí nechápe nebo jím opovrhuje, nepřekvapí. MLM je mimo zónu pohodlí.

Donald Trump se k tomu vyjádřil v Show Davida Lettermana. Na otázku, co by dělal, kdyby o všechno přišel a musel začínat úplně od začátku, bez váhání řekl:
„Našel bych si dobrou MLM společnost a pustil bych se do práce.“ Protože publikum vybuchlo smíchy, Trump dodal:
„Proto já sedím tady nahoře a Vy stále tam dole!“


 

MLM je geniální nástroj a zároveň nejúspěšnější, ať si kdo chce co chce říká, ať si matka slzy utírá.
K networkerům patří MLM jako hrby na velbloudech!
Tisíce lidí zkoušelo vydělávat díky Multilevelu a výsledek žádný!?! Není to náhodou otázka toho, že když se moc snažíme, získáme úplně vše co opravdu chceme?
MLM je mantra. Mantra je pro někoho slovo úspěšné a pro jiného to bude slovo pro neúspěch, i když svým způsobem to slovo bude úspěšně neúspěšné. Je to jen slovo a stále bude jen slovem.
Co s tím uděláme my, to už není otázkou slova! MLM je jen nástroj, stejně jako je nástroj lopata, ale vždy je dobré vědět k čemu jaký nástroj použít.
75% lidí vůbec nemusí řešit jestli zbohatne protože prostě nezbohatne! A je úplně jedno jaké slovo používáme. Mnohem důležitější je naše myšlení!
Jeden z mnoha příkladů je:
„Vydělám si na internet…“.
Vyděláte! Ale  Vy vlastně chcete vydělat na internet, tak se nedivte, že vyděláte tři stovky a třeba jen jednou. Bylo to vaše přání a přání se plní. 75% lidí hledá „kotvičky“ kde by bylo možné se uchytit. Žádné kotvičky neexistují. Řešíme něco co neexistuje! Podvádíme sami sebe! Ale pokud Vám to vyhovuje…

Stále tvrdím a ještě dlouho budu, že MLM je ta nejgeniálnější možnost jak pomoci sám sobě a poté je možné pomáhat jiným.
Problém je, že to opačně nefunguje. Každý kdo se o MLM otřel, tvrdí, že chtějí pomáhat lidem. Ale kdo v sobě má tajemství Multilevelu ví, že není možné pomáhat nikomu, když si to sám nepřeje. Je dobré si uvědomit, že i manipulace má své výhody. Ale jak pro koho. Jediná úspěšná manipulace je - Sebe-manipulace. Manipulace je sice funkční, ale většinou se stává, že je brzy nefunkční.
Můžeme najít tisíce možností nefunkčnosti, ale je dobré najít, byť jedinou, funkční možnost.

 

Mnoho lidí nemá leckde zaplacený ani základní poplatek, ale už se zase zaregistrovali jinam do všelijakých božích věcí za 500Kč nebo i dollarů.
Tak to je jasné, že jim to nikde nic nevydělá. A navíc ještě zase s těma hovadinama bombardují lidi ze skupiny včetně mých či Vašich přímých.
Tomu nezabráním, ale to je důvod, proč mnoho lidí nevydělá nikde. Buď budete dělat jednu věc a to stále nebo budete dělat 2 a víc věcí najednou, jako MLM prostituti a nebude Vám věřit nikdo.

V žádném Vašem jiném MLM nevyděláte, pokud nebudete mít svoji strukturu.
To je prostě všude stejné. Pokud chcete mít něco bez nutnosti tvorby sítě, tak si kupte továrnu, místo lidí nakupte roboty a techniku a budete v pohodě.
MLM je ale prostě o lidech a kdo nechce nebo neumí tvořit strukturu, tak pro něj MLM není. To není chyba MLM, to je chyba toho, kdo se do něj pustil i když ho nenávidí a považuje ho za letadlo a podvod.
MLM je ale nejlepší a nejspravedlivější věc na světě a kdo se jím chce zabývat i když to neumí, tak se to musí naučit, jako jsem se to roky učil já.

Ještě bych rád zmínil jednu debilitu, co jsem v poslední době několikrát zaslechl.
Jde o to, že Leadři po někom chtějí, aby dělal jenom proto, aby na něho ostatní dělali. A že ti nahoře budou prostě mít vždy víc než Ti dole.
Tak asi takto :
- No to je přece jasné, že proto leadeři dřou, aby měli skupinu, která bude funkční, která se bude rozrůstat a která bude využívat produkty. Vždyť právě partneři se často stávají samospotřebiteli !!!! Proto je dobré pro každého, vytvořit co největší skupinu lidí. To jste objevili Ameriku !!
A za druhé .... já třeba mám o hodně více než někteří lidé nade mnou. Proč? No protože to tu je spravedlivé a já dělám víc než oni ... nebo možná lépe ... nebo bůhví co ...
Skoro všude je to tak, že máte provize jen do určité linie, to znamená, že třeba zaregistrujete nějaké šílené borce, ale já už z nich nemusím mít nic. Budou prostě v mé linii, kam už nedosáhnu. V Pure Leverage je to zase zajištěno tím, že každý má jen 50% z přímých. To znamená, že z (asi) 6. linie už nemáte nic .... ...
Každý má takovou skupinu, jakou si vytvoří, tak doufám, že už takovou kravinu od nikoho nikdy neuslyším, že zde děláte na ty nahoře !!! Děláte na SEBE a tvoříte si skupinu kvůli sobě.
Nakonec mi ještě někdo vyčte, že se tu snažím, dělám web, přepisuji informace, vymýšlím strategie, radím a pomáhám jen proto, abych z toho něco měl .....  Tak přesně tak to je ... proto dělám a Vy by jste měli dělat to samé ... Jde o Vás ... 

Další z možností v MLM je to, že je úplně jedno zda budete první nebo poslední.
Vždy musíte vydělat jen proto, že to sami chcete!
V MLM možnost nenajdete když ji hledáme na špatném místě. Až začneme opravdu myslet, zjistíme, že je to jen naše „akce“, která nás pozvedne k úspěchu, k penězům, bohatství… přečíst si „úspěšné“ bláboly dokáže každý již v páté třídě, ale pro sebe něco udělat, to je celkem nadlidský výkon. Ale přitom je to jediná možnost. Něco funguje a něco prostě nefunguje a to zjistíme jen tak, že začneme.

MLM, spolupráce a něco mezi

Největší problém Multilevelu je, že se do toho montují ti, kteří ani nemají ponětí o tom co a jak funguje. Je to spíš jen něco mezi, ale většinou sami neví mezi čím.
Lehce se může stát, že spolupráce není spoluprací, ale obyčejnou manipulací díky touze být nej … Většinou ale sami zjistí, že něco jako práce zadarmo neexistuje.
Zajímavé je, že každý chce vydělávat co nejvíc. Jaké solidní firmy ale nabízí peníze zadarmo? Já se ptám, protože takové neznám. Je sice fakt, že jsem takové, kteří o sobě tvrdili, že nabízí práce (víc prací) a zadarmo, měl možnost „poznat“.
Problém je, že ti se nejmenují. Většinou je to jen free mail! Tito většinou nabízí „spolupráci“. Co ale taková spolupráce nabízí? To je otázka! Jak můžeme spolupracovat s člověkem který se nejmenuje, veškerá moudra jsou okopírovaná …
Dokáži pochopit, že ne každý se dokáže vyskytnout tam kde právě být chce. Ale nalhat moudro není cesta a už vůbec ne cesta k úspěchu.
Nalhat cokoli je otázkou pár vteřin, ale žít s tím musíte sami! S tím vždy počítejte! Na co myslíte, to dostanete!

Zdá se, že MLM a spolupráce je jedno a to samé, bohužel není tomu tak.

Spolupracovat můžeme jen s tím kdo něco umí, jinak to bude docela úspěšná manipulace nebo vysávání! Většině lidí stačí, že bude slyšet ve třech jednoduchých větách, že vydělají tisíce bez práce. Ti se potom diví, že nevydělávají nic. A opravdu mají co chtěli. Jak někdo může věřit, že ten kdo neumí nic bude lepší než ten, kdo něco umí? Toto platí hlavně pro internetové „vydělávání“ pomocí Multilevelu.

MLM, stejně jako jakýkoli systém má jasná pravidla.
Ale bohužel se z internetového MLM stalo něco co vydělá miliony bez práce. Čím jednodušší „práce“, tím méně peněz. No a zadarmo, je většinou úplně zadarmo!
Jsou možnosti zadarmo, ale o to víc musíte znát! Jsou kompletní systémy které jsou vysvětlené od A do Z , ale lidé takové jednoduchosti moc nevěří. Je to ale jen jejich chyba! Úspěch je jen jeden, to ostatní jsou neúspěchy  !


Duální svět, cíle, peníze

Duální svět není scifi! Ve svém životě máme možnost volby. Vždy! S tím souvisí naše cíle. Vždy záleží co opravdu chceme! Peníze jsou jen prostředek k dosažení našich cílů  ! Ale co jsou cíle ???
Všichni máme duální svět v sobě. Mohu-nemohu, chci-nechci a tak můžeme pokračovat. Asi největší problém je, že si můžeme vybrat! A každý si většinou vybere špatně, což ale poznáme většinou až časem.
Svoji volbu vždy můžeme změnit ! Jen to, co si sami „nadrobíme“, to si sami, můžeme a víceméně musíme, změnit.
Naše cíle jsou většinou náš úspěch. Dosáhnout cíle není až tak jednoduché. Myslím, že to zná každý. Někdo Vám nabídne revoluční systém. Revoluční systém je většinou okopírovaný systém a psaný tak, aby se lépe četl…
Z toho důvodu nemůžeme vydělávat i kdyby byl napsaný zlatým písmem. Zlatým písmem jsou psáni ti, kteří jsou mrtví. Ruku v ruce s vyděláváním přichází peníze!

Jeden geniální systém je popsaný od začátku do konce.

Abyste mohli mít peníze, musíte mít ideální systém tak, aby jste se mohli učit.
Jediný systém který na internetu na 100% funguje, je MLM systém, a proto se každý snaží vytvořit Multilevelový systém pro internet. Ten je již ale od počátku vytvořený. Problém je, že je většinou kopírovaný. Ideální systém je již v nás.
Proč Vám tedy nefunguje? Protože je překopírovaný! A je úplně jedno o jaký produkt jde! Hlavně, že je "nový a revoluční". Žádná revoluce se většinou nekoná! Vždy začnete natěšení, jak již to konečně přijde. Většinou se nestane nic. Nic světoborného!
Sám systém je od počátku špatně nastavený a díky tomu, že je jen kopírovaný, není šance vydělat peníze! Jediná šance jak vydělat peníze je, najít systém který si na nic nehraje. Hlavně to nebude ten, kde se z Vás snaží udělat jen další distributory. A těch je na internetu 99% ! Vždy existuje minimálně 1%, které Vám opravdu vydělá. Můj online systém mě vždy vydělá!

Chcete vydělávat na internetu? Potřebujete systém! Na internetu je mnoho systémů které tvrdí, že vyděláte. Obávám se, že je to jen podvod.
Jediný systém na internetu který opravdu funguje je MLM, ale nefunguje pro lidi, kteří se snaží svést životem zadarmo!
To je zákon akce a reakce! Vždy musíte začít! Tento geniální systém je jen pro ty, kteří opravdu chtějí vydělávat a nechtějí nikomu nic vnucovat!
Hlavně není pro ty kteří si myslí, že stačí jen dobře kopírovat. To klidně počítač prodejte!

Je totiž úplně jedno zda jste lídr nějakého systému nebo jste člověk který o systému nic neví. Peníze přichází lehce a často! To je již základ úspěchu!
Neřešte peníze! Peníze jsou jen produktem úspěchu! Nic víc !
Řešte jen svůj život! Klidně neřešte vůbec nic. Až přijde něco k řešení, to snadno poznáte a potom stačí problém vyřešit! Je mnoho lidí, kteří by chtěli řešit úplně všechno a těm nezbývá energie pro řešení vlastního života. Myslím, že být úspěšný je mnohem lepší než být chudý a neduživý!?
Vždy poznáte ty nejlepší lidi pro svůj život. Většinou to nepoznáte hned, ale stoprocentně je poznáte. Ani to nemusíte řešit. Svým způsobem stačí jen chtít víc. A že můžete poznat ty které vlastně nechcete? To je možné. Je to možné. Zákon přitažlivosti pracuje stále a ti kteří jsou s Vámi omylem, ti sami zmizí! Proto říkám, že nemusíte řešit vůbec nic. Řešte jen svůj život. Řešte jen svůj úspěch. Až budete úspěšní můžete pomáhat lidem!

Vždy si dávejte pozor na to co opravdu chcete! Zákon přitažlivost je dvojsečná zbraň! Buď budete pozitivní, úspěšný, a nebo budete neúspěšní, negativní, nemocní…

Zákon přitažlivosti není Multilevel na webu

Zákon přitažlivosti funguje stále a bohužel pracuje pro dobré i pro špatné! Buď jste pozitivní, nebo nejste!
Systém MLM na internetu je geniální, stačí jen vědět jak a hlavně začít se učit od svého zkušeného leadra, ale ne na free webech! Tam většinou najdete jen zkopírovaná moudra! Vůbec nemusíte nic řešit. Kdo chce, ten Vás najde. Kdo nechce ten se vyhodí sám! A to je zákon přitažlivosti ! Vydělávat peníze? Stačí jen chtít a zažít !

Několik skupin v MLM jen pro úspěšné!

Existuje několik skupin, díky kterým nemůžete v MLM vydělat ani kdybyste chtěli!
Tento článek je jen pro ty kteří chtějí být v Multilevelu úspěšní. Prostě si zvolíte úspěch jako svůj cíl, jako svůj sen.
Věřte, že MLM je ten nejúžasnější systém v životě. Abyste mohli vydělávat na systému, musíte jej poznat.
A zvlášť na internetu nemůžete poznat jen podle webu jestli můžete vydělávat nebo zda nevyděláte nic. Místo vydělávání „získáte“ ztrátu času který jste mohli věnovat jiné dobré věci!
Největší problém MLM je, že je to opravdu geniální systém, který Vám může vydělávat tisíce denně, jen stačí pochopit!
Mnoho lidí i firem se snaží vydělávat na internetu Multilevelem a to je právě ten problém! Oni se většinou ani nesnaží pochopit systém. Buď to vyjde nebo to nevyjde. A ono to většinou nevyjde! Nemůže vyjít ! MLM je jen systém. Je to systém který se nemůže bránit proti lidské blbosti. MLM je ten nejlepší systém, ale problém je, že je mnoho podvodníků vydává za systém MLM.
Kdo jsou ti neúspěšní „vyhledávači vydělávání“ na internetu? Jsou to většinou lidé kteří z „leknutí“ pořídili počítač. Čím starší, tím lepší a když již dokáží spustit počítač zaregistrují se na FaceBooku, kde komentují i počasí, ve snaze, že si jich někdo všimne. Časem své komentáře přivedou k „dokonalosti“.
Šesti miliardám lidí, je to ale úplně jedno! Oni se vlastně nespokojí s komentováním blábolů a když je to tak jednoduché snaží se vydělávat na internetu. Oni prostě musí být neúspěšní! Myslet si můžete co chcete !
Zákon přitažlivosti pracuje pro všechny. Vždy ale musíte počítat s tím, že kolik investujete, tolik budete vydělávat! Nestačí pořídit šunt který Vám bude vydělávat. Stroj na peníze máte ve své hlavě, ve svém myšlení. Musíte mít takové nástroje které jsou a budou funkční. Zákon přitažlivosti pracuje pro dobré i pro špatné. Mozek nerozlišuje co je dobré či co je špatné. Co si prostě přejete, to dostanete ! To je zákon přitažlivosti!
Dostanete úplně vše co chcete! Pokud budete chtít podvádět s téměř stoprocentní jistotou budete podvedeni! O tom se píše již v bibli „Jak zaseješ, tak sklidíš“! Ale abych někoho neděsil napíši úžasné moudro z bible: „žádné schody nevedou do nikam“! Schody vždy povedou tam kam chcete jít, ale vždy musíte udělat první krok !

Největší blábol je, že někde stačí zaregistrovat a peníze se jen pohrnou.

Nepohrnou se jen tak! Až budete mít chvilku popřemýšlejte co vlastně chcete. Jen tak můžete získat to co opravdu chcete. Když se již rozhodnete mít to co opravdu chcete, neřešte proč a kdy. Život Vám ukáže tu nejlepší a nejkratší cestu k Vašemu úspěchu. Řešte jen svůj cíl!
Několik skupin v MLM jsou jen pro úspěšné! Záleží jen na každém z Vás zda budete úspěšně vydělávat či zda budete jen „platícím divákem“!
Možná Vás to baví, tak to řešit nemusíte. Ale pokud nechcete být “platícím divákem“, vždy řešte svůj svůj život. Sám se přidávám k úspěšným. Jen proto, že to chci a hlavně proto, že mezi úspěšnými není žádná konkurence. Mezi neúspěšnými je velká konkurence. Díky konformitě vlastně nemůžete být úspěšní ani kdyby jste to chtěli !
Neúspěšní mohou věřit podvodným blábolům o revolučních systémech a nakonec zůstanete sám jako partyzán v poli poražených!

Který online byznys je úspěšnější? MLM nebo affiliate?

Je úplně jedno jaký byznys vyberete! Zda online nebo offline. Nejúspěšnější byznys je ten, kde začnete pracovat! Ale opravdu pracovat!
Když myslím pracovat, nemyslím vypotit pár blábolů na freewebu. MLM je o vydělávání, ale je hlavně o prodeji.
Pokud sami nezačnete prodávat budete mít docela smůlu! Žádné bláboly o pár minutovém vydělávání bohatství se nekoná ! A nikdy nebude !
Počítač, potažmo internet je jen nástroj. Dobrý nástroj který Vám může vydělávat peníze, nebo Vás může zlikvidovat!

MLM, to je téma na roční diskusi. Vždy se najde dost těch kteří díky MLM vydělávají nezanedbatelné částky. Ale je dost neschopných nemyslících…
MLM je byznys jako každý jiný. Nad tím můžete diskutovat jak chcete! Začněte prodávat a MLM si 100% zamilujete. Už jen proto, že Vám může vydělat dost peněz s minimálními základy!

MLM je úplně to samé jako je affiliate!
V pravěku vydělávání peněz na internetu byla angličtina trošku výš než čeština. Proto, když se začínalo trošku hůře vydělávat použili „vydělávači“ reklamštinu! V angličtině affiliate je pobočka, což je úplně to samé jako MLM. Lidé to prostě neřeší. Je tam víc znaků, tak to musí být jiné !
Jsou tací, kteří by se hádali jen aby měli pravdu. V tomto případě je pravda relativní. Dost relativní ! Vydělávači se rvou za pravdu zda je horší MLM nebo zda je horší affiliate. Záleží na tom, kdo jakému systému „věří“.
Najdete ještě dnes dost webů kdy vydělávači „affiliate marketingu“ píší o tom jak jeho systém vydělává a navíc ještě dopíší, jak je MLM systém podvodný. Dosaďte si sami co chcete… administrátoři to nejsou, jsou to jen „vydělávači“ !
I myšlení je jen nástroj. Nástroj který Vám může vydělávat kolik chcete a nebo Vás může zničit. Záleží na tom co zvolíte !

Psát klíčová slova je výhodné. Místo nahánění si Vás lidé najdou sami.

Psát na klíčová slova je výdělek úplně ideální. Výhodou proto, že zde není žádná konkurence.
Na to, abyste nemohli vydělat, museli byste si vytvořit konkurenci ! Je mnoho možností jak vydělat na psaní, ale ideální bude vždy jen jedna možnost!
V žádném případě nedoporučuji kopírovat již napsané články a snažit se tyto články upravovat!
Psát si můžete co chcete. Pokud jde o MLM budete muset tvrdit, že je vše easy a jiné nesmysly. Jen Vy si určujete co budete psát oproti Multilevelu, kde Vám sponzor řekne co můžete psát, říkat…
Článek prostě bude napsaný a bude napsaný na pár let. Neznamená, že dnes nebude až tak ideální. Klíčová slova se mohou rychle změnit a budete vydělávat tisíce za články které již máte napsané.
Vše je relativní a proto pište! Nekopírujte již napsané články i kdyby autor tvrdil, že vydělává bez práce, zadarmo, milióny… pište proto, že chcete Vy a ne někdo jiný ! Ono se vždy najde nějaké slovo, zvlášť na internetu, o kterých si někteří myslí, že jsou to slova, která Vám vygenerují bohatství. Ta slova jsou většinou úplně jiná. Nejsou to miliony, vydělávání, peníze…
Peníze, vydělávání, miliony… to jsou jen produktem vlastního myšlení! Ne myšlení jiných ! Vše, co Vy sami začnete, Vám bude vydělávat! V ostatních případech to bude jen soutěž ! Budete jen soutěžit o to kdo a lépe napíše již napsané !
Chcete vydělávat? Musíte tvořit a ne soutěžit. Soutěživost je dobrá pro lidi, kteří se chtějí svést životem zadarmo a je jim úplně jedno jak skončí, hlavně když si užijí „pět minut slávy“ !
Chcete vydělávat? Musíte investovat! Čas i prostředky !

Online úspěch, MLM a inzerce

Dobrý Multilevel nepotřebuje inzerci! Téměř každé MLM, je dost dobrý systém, který Vám může úspěšně vydělávat! Ať online nebo offline.
MLM to většinou není systém který je annoncován na inzertních serverech, novinách…
Je potřeba rozlišit co MLM je a co není! V inzerátech většinou není Multilevel, ale je zde jen blábol o bezpracných výdělcích.
Inzertní servery ruší vkládání MLM systémů. Když již je chtějí řešit, tak ať jsou placené. Ono rychle zmizí 90% „vydělávačů“ kteří píší o MLM!
Většinou ti, kteří píší o MLM ani nemají ponětí o co jde! Stačí pár bembeků kteří chtějí rychle vydělat a hned je MLM ten nejhorší systém!
Ono stačí myslet! ... 95% výdělečných příležitostí na síti je Multilevel ! Myslet si můžete co chcete ! Cca 5% jsou administrátoři, grafici a ti s MLM nemají nic společného. Mezi ty se jen tak každý nedostane. Proto většinou nenajdete nabídku administrátora, grafika…. Oni musí znát a ne blábolit na freewebech !
Sám jsem si vyzkoušel systém lepší než inzerce. Article marketing ! To je fígl ! Články může psát každý! Problém je, že nemůžete „vydělávat“ za pár minut, nemůžete „vydělávat z leknutí“!
Být úspěšný online je jednoduché. Stačí začít myslet a začít pracovat pro sebe!
Je to úplně to samé jako v Multilevelu. Když budete psát vlastní originální články vyděláte mnohem víc než byste si mysleli. Když budete v Multilevelu prodávat, vyděláte peníze i když nebudete mít žádného v downline!
Multilewel není až tak jednoduchý, ale dá se vydělat dost. Víc než v práci. Lidé jsou líní! Nic jiného na tom není ! Lidé raději budou řešit, co stejně nevyřeší, než aby vzali nějaký produkt a šli prodávat! Největší problém je, že lidé hledají peníze tam kde nejsou! Ale tam kde peníze jsou, tam je nikdo nehledá! Ještě byste mohli něco vydělat !
V online vydělávání uspěje jen málokdo a není to žádný problém. Stačí začít myslet a uvidíte, že může být vše jednoduché ! Lidé mají smůlu, že si každý většinou najde tu nejhorší možnost. To už je prostě zákon !

Ideální čas pro MLM

Multilevel je podvod a jiné bláboly jste ještě nedávno mohli slyšet od "všeznalých". Od těch, kteří všechno znali a dokázali vydělávat o pár stovek víc než ostatní.
I ti všeznalí najednou zjišťují, že MLM není až tak velký podvod. Protože najednou není práce a díky Multilevel je možné vydělávat mnohem víc než v práci.
To je ideální stav a ideální čas přidat se do dobrého MLM. Ale do dobrého MLM!

Vydělávat na internetu je mnohem těžší než v reálném životě a nepomůže Vám sebelepší počítač, skript… na první místě budete muset mít zkušenosti nebo mít za zády někoho, kdo je už má a hlavně kdo je ochoten se o Vás starat. On to totiž není žádný med někoho furt vodit za ručičku!
Jen tak můžete být úspěšní. Internet je jen nástroj. Bavíme se jen o Multilevelu a ne o tom, co by bylo kdyby…! Internet má výhodu, že je dost rychlý, ale když nevíte co chcete je rychlost k ničemu.
Každý kdo něco dokázal začínal praktickým prodejem a ne tím, že hledali lidi na freewebu kteří by za něho pracovali!
Prostě začali pracovat sami na sebe. Mnohokrát se stalo, že prostě něco nevyšlo.
Teorie o tom, jak lze na internetu vydělat milióny bez práce, jsou scestné!
Ti, kteří opravdu vydělávají začali číst a kupovali knihy které opravdu četli. A hlavně prodávali! Produkt za produktem, den za dnem! První prodej je spíš loterie a nikdo z nich nedokázal vydělat milión do večera. Prostě začali a po pár letech jsou schopni prodat milion produktů za hodinu!
MLM je musíte učit a to tak, že se budete opravdu učit nabízet, prodávat, mluvit … a hlavně myslet. Pak se nemůže stát, že byste nebyli úspěšní. Ve své hlavě budete mít stroj na peníze a to Vám nikdo nesebere!
Bude čím dál tím těžší najít dobrou práci, a proto teď je ideální čas pro hledání dobrého MLM. Do práce můžete chodit kdykoli!