Co to je a co není MLM  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Co je a co není MLM

 

Pokud ale uvažujete o rychlém zbohatnutí bez práce, pak se MLM vyhněte obloukem. Síťový marketing není pro lenochy a vyžaduje svůj čas a pravidelnou aktivitu.

Tento článek nemá za úkol pomlouvat, ale ani vychvalovat MLM systémy. Chci Vám zde popsat, co to vlastně MLM je, co se z toho dá vytěžit a naopak, jaké problémy můžete očekávat. Při psaní tohoto článku jsem nevycházel ze žádných odborných publikací, ale z toho, co je popisováno přímo v různých MLM systémech a hlavně z vlastních zkušeností.

Co je to MLM

Multi Level Marketing, neboli mnoha úrovňový prodej. Takto se dá prodávat cokoliv, zboží nebo informace. Jedná se o to, že zisk nemáte jen z toho, co sami prodáte, ale i z toho, co prodají další lidé, které jste do systému zapojili. Různé systémy jsou různě "postavené", ale základní princip fungování je vždy stejný.
Mimochodem systém Multi Level Marketingu byl také navržen na Nobelovu cenu, protože je to nejspravedlivější způsob odměňování (a nejen proto).

Problém MLM v České Republice

Proč jsou u nás MLM systémy zatracovány a jakmile někdo jen vysloví tuto zkratku, hned je označován za finančního kriminálníka? Nejčastější argumenty:

 • Vydělat si tolik peněz a tak jednoduše? To musí být podvod
 • Vždyť je to "letadlo", a to je přeci nelegální
 • To nemůže nikdy fungovat, kde seženu další lidi

Rychlý výdělek pomocí jednoduché práce, to je něco, co nikdo, kdo pracuje nebo pracoval v továrně od rána do večera za běžný, nevalný plat, prostě nikdy nepřijme. A když, tak stejně dospěje k tomu, že je to nelegální pyramidová hra.
To je základní omyl, ono to totiž legální je. Pokud zájemce překoná i tuto nástrahu, nakonec zkrachuje na tom, že musí shánět nějaké další lidi. Ano, aby byl z MLM užitek, musíte mít nějaké spolupracovníky "pod sebou". Ale není to o nahánění lidí. MLM musí fungovat tak, že lidé do něj sami budou chtít vstoupit. Obchod bez lidí neexistuje. To je základní problém všech systémů, že v podstatě nenabízejí nic převratného, kromě hromady slibů a líbivých řečiček o bezpracném zisku. Potom se to z prodávání informací zvrhne v hon na lidi, kteří MLM vůbec nechápou, ale díky své důvěřivosti se do něj nechají zapojit. Není prioritou takové lidi zapojovat. Tito lidé totiž nikdy úspěchu nedosáhnou, a pak všude rozkřikují, že je to blbost a že to vůbec nefunguje. Nefungovalo to však jen díky jejich neschopnosti. To je problém MLM u nás.

Jak je to s legalitou?

Ať si kdo chce co chce říká, MLM systémy jsou prostě legální. Pokud by tomu tak nebylo, tak by v důsledku bylo ilegální i prodávání rohlíků na krámě. Opravdu nelegální jsou různé pyramidové hry nazývané letadla. To jsou takové ty systémy typu "pošli peníze na tyto adresy, dopis 100x zkopíruj a pošli dalším lidem". Nic víc, nic míň. Nelegálnost spočívá ve vybírání peněz od důvěřivých lidí, kteří za své peníze v podstatě vůbec nic nedostanou. Je to samé, jako byste chodili po domech, vybírali peníze na nemocnou holčičku v Africe a peníze si nakonec strčili do kapsy.

U MLM je to však jiné, protože se jedná o prodej zboží nebo informací, a to legální je. Lidé předem vědí co za své peníze dostanou, a to si prostě koupí. Nelegálním se to může stát pouze v případě, že takhle někdo podniká, nepřizná příjmy a nezaplatí daň. Každý však může začít, nebo si to vyzkoušet i bez živnostenského oprávnění. Do určité výše celkového ročního příjmu z takové činnosti se výdělek zdaňovat nemusí. Jedná se o částku několika tisíc Kč ročně, což na vyzkoušení, zdali Váš byznys bude nebo nebude fungovat, stačí.

Další rozdíl mezi pyramidovými systémy (letadly) a MLM je v tom, že v letadle můžou zbohatnou jen lidé navrchu pyramidy, avšak v Multi Level Marketingu může zbohatnou každý.
Každý má stejné podmínky. Dokonce i člověk, kterého zapojíte do systému vy, může být mnohem úspěšnější a může vydělávat mnohem více peněz než vy. Toto je také jeden z důvodů, proč je MLM legální – stejné šance a podmínky pro všechny.

Na závěr článku o MLM

V MLM jsou úspěšní ti lidé, kteří dokáží vytrvale a důsledně pracovat a nenechají se odradit neúspěchem, protože tento business nejde vybudovat ze dne na den. V průměru to zvládne jeden z tisíce! Jste to určitě Vy?
Výsledky v MLM (stejně jako při budování vlastní firmy) přichází totiž až časem a to je problém, protože většina dnešních lidí chce mít všechno hned a nejlépe bez jakékoli práce. Na vrchol kopce ale ještě nikdy nikdo nespadl, každý se tam musí vydrápat.

Zažijte si principy, které Vás zde naučím a časem jistě budete úplně v pohodě ....

 •  MLM je frenčíza pro chudé
 •  MLM je založení vlastní firmy bez kapitálu
 •  MLM je životní styl .......... může být Váš život
 • V žádné škole neučí, jak konkrétně zbohatnout ...
   
 • Žádný podnikatel Vám neprozradí, jak konkrétně uspět. Zná to jen ve svém oboru a nechce si vychovat konkurenci.

 • Naprostým zjevením je MLM, kde Vám přesně vysvětlí, jak zbohatnout.
  Nedělejte si iluze, i oni to činí zištně – od „konkurence“, kterou si vychovají, berou podíl ze zisku. Přesto je to objektivně nesobecký systém. Také byl nominován na Nobelovu cenu za ekonomii pro svůj obrovský potenciál. Fakt, že ho většina lidí nechápe nebo jím opovrhuje, nepřekvapí. MLM je mimo zónu pohodlí.

Donald Trump se k tomu vyjádřil v Show Davida Lettermana. Na otázku, co by dělal, kdyby o všechno přišel a musel začínat úplně od začátku, bez váhání řekl:
„Našel bych si dobrou MLM společnost a pustil bych se do práce.“ Protože publikum vybuchlo smíchy, Trump dodal:
„Proto já sedím tady nahoře a Vy stále tam dole!“

Stále tvrdím a ještě dlouho budu, že MLM je ta nejgeniálnější možnost jak pomoci sám sobě a poté je možné pomáhat jiným.

Problém je, že to opačně nefunguje. Každý kdo se o MLM otřel, tvrdí, že chtějí pomáhat lidem. Ale kdo v sobě má tajemství Multilevelu ví, že není možné pomáhat nikomu, když si to sám nepřeje. Je dobré si uvědomit, že i manipulace má své výhody. Ale jak pro koho. Jediná úspěšná manipulace je - Sebe-manipulace. Manipulace je sice funkční, ale většinou se stává, že je brzy nefunkční.
Můžeme najít tisíce možností nefunkčnosti, ale je dobré najít, byť jedinou, funkční možnost.

Mnoho lidí nemá leckde zaplacený ani základní poplatek, ale už se zase zaregistrovali jinam do všelijakých božích věcí za 500,-Kč nebo i dollarů.

Tak to je jasné, že jim to nikde nic nevydělá. A navíc ještě zase s těma hovadinama bombardují lidi ze skupiny včetně mých či Vašich přímých.
Tomu nezabráním, ale to je důvod, proč mnoho lidí nevydělá nikde. Buď budete dělat jednu věc a to stále nebo budete dělat 2 a víc věcí najednou, jako MLM prostituti a nebude Vám věřit nikdo.

V žádném Vašem jiném MLM nevyděláte, pokud nebudete mít svoji strukturu.

To je prostě všude stejné. Pokud chcete mít něco bez nutnosti tvorby sítě, tak si kupte továrnu, místo lidí nakupte roboty a techniku a budete v pohodě.
MLM je ale prostě o lidech a kdo nechce nebo neumí tvořit strukturu, tak pro něj MLM není. To není chyba MLM, to je chyba toho, kdo se do něj pustil i když ho nenávidí a považuje ho za letadlo a podvod.
MLM je ale nejlepší a nejspravedlivější věc na světě a kdo se jím chce zabývat i když to neumí, tak se to musí naučit, jako jsem se to roky učil já.

Ještě bych rád zmínil jednu debilitu, co jsem v poslední době několikrát zaslechl.

Jde o to, že Leadři po někom chtějí, aby dělal jenom proto, aby na něho ostatní dělali. A že ti nahoře budou prostě mít vždy víc než Ti dole.
Tak asi takto:
- No to je přece jasné, že proto leadeři dřou, aby měli skupinu, která bude funkční, která se bude rozrůstat a která bude využívat produkty. Vždyť právě partneři se často stávají samospotřebiteli!!!! Proto je dobré pro každého, vytvořit co největší skupinu lidí. To jste objevili Ameriku!!
A za druhé .... já třeba mám o hodně více než někteří lidé nade mnou. Proč? No protože to tu je spravedlivé a já dělám víc než oni ... nebo možná lépe ... nebo bůhví co ...
Skoro všude je to tak, že máte provize jen do určité linie, to znamená, že třeba zaregistrujete nějaké šílené borce, ale já už z nich nemusím mít nic. Budou prostě v linii, kam už nedosáhnu.
Každý má takovou skupinu, jakou si vytvoří, tak doufám, že už takovou kravinu od nikoho nikdy neuslyším, že zde dělá někdo jen na ty nahoře!!! Každý děláte na SEBE a tvoří si skupinu kvůli sobě.
Nakonec mi ještě někdo vyčte, že se tu snažím, dělám web, píši informace, vymýšlím strategie, radím a pomáhám jen proto, abych z toho něco měl .....  Však ano, přesně tak to je ... proto dělám a Vy byste měli dělat to samé ... Jde o Vás ... 

Další z možností v MLM je to, že je úplně jedno zda budete první nebo poslední.

Vždy musíte vydělat jen proto, že to sami chcete!
Až začneme opravdu myslet, zjistíme, že je to jen naše „akce“, která nás pozvedne k úspěchu, k penězům, bohatství… Přečíst si „úspěšné“ bláboly dokáže každý již v páté třídě, ale začít něco dělat, to je celkem nadlidský výkon. Přitom je to ale jediná možnost. Něco funguje a něco prostě nefunguje a to zjistíme jen tak, že začneme.

Zdá se, že MLM a spolupráce je jedno a to samé, bohužel není tomu tak.

Spolupracovat můžeme jen s tím kdo něco umí, jinak to bude docela úspěšná manipulace nebo vysávání! Většině lidí stačí, že bude slyšet ve třech jednoduchých větách, že vydělají tisíce bez práce. Ti se potom diví, že nevydělávají nic. A opravdu mají co chtěli. Jak někdo může věřit, že ten kdo neumí nic bude lepší než ten, kdo něco umí? Toto platí i pro internetové „vydělávání“ pomocí Multilevelu.

MLM, stejně jako jakýkoli systém má jasná pravidla.

Ale bohužel se z internetového MLM stalo něco co vydělá miliony bez práce. Čím jednodušší „práce“, tím méně peněz. No a zadarmo, je většinou úplně zadarmo!
Jsou možnosti zadarmo, ale o to víc musíte znát! Jsou kompletní systémy které jsou vysvětlené od A do Z , ale lidé takové jednoduchosti moc nevěří. Je to ale jen jejich chyba! Úspěch je jen jeden, to ostatní jsou neúspěchy!

Duální svět, cíle, peníze

Duální svět není scifi! Ve svém životě máme možnost volby. Vždy! S tím souvisí naše cíle. Vždy záleží na tom, co opravdu chceme! Peníze jsou jen prostředek k dosažení našich cílů! Ale co jsou cíle???
Všichni máme duální svět v sobě. Mohu-nemohu, chci-nechci a tak můžeme pokračovat. Asi největší problém je, že si můžeme vybrat! A každý si většinou vybere špatně, což ale poznáme většinou až časem.
Svoji volbu vždy můžeme změnit! Jen to, co si sami „nadrobíme“, to si sami, můžeme a víceméně musíme, změnit.
Naše cíle jsou většinou náš úspěch. Dosáhnout cíle není až tak jednoduché. Myslím, že to zná každý. Někdo Vám nabídne revoluční systém. Revoluční systém je většinou okopírovaný systém a psaný tak, aby se lépe četl…
Z toho důvodu nemůžeme vydělávat i kdyby byl napsaný zlatým písmem. Zlatým písmem jsou psáni ti, kteří jsou mrtví. Ruku v ruce s vyděláváním přichází peníze!

Jeden geniální systém je popsaný od začátku do konce.

Abyste mohli mít peníze, musíte mít ideální systém tak, abyste se mohli učit.
Jediný systém který na internetu na 100% funguje, je MLM systém. Hlavně to ale nebude ten, kde se z Vás snaží udělat jen další distributory. A těch je na internetu 99%! Vždy existuje minimálně 1%, které Vám opravdu vydělá.
Takový systém, který si na nic nehraje a všichni od začátku ví, že peníze zde jsou za aktivitu je WowApp.

Chcete vydělávat na internetu? Na internetu je mnoho systémů které tvrdí, že vyděláte. Bohužel většinou je to jen podvod. Jediný systém na internetu který opravdu funguje je MLM, ale nefunguje pro lidi, kteří se snaží procházet životem bez práce!
To je zákon akce a reakce! Vždy musíte něco dělat!

Zákon přitažlivosti pracuje stále a ti kteří jsou s Vámi omylem, ti sami zmizí! Proto říkám, že nemusíte řešit vůbec nic. Řešte jen svůj život. Řešte jen svůj úspěch. Až budete úspěšní můžete pomáhat jiným lidem!

Vždy si dávejte pozor na to co opravdu chcete! Zákon přitažlivost je dvojsečná zbraň! Buď budete pozitivní, úspěšný, a nebo budete neúspěšní, negativní, nemocní…

Zákon přitažlivosti není Multilevel na webu

Zákon přitažlivosti funguje stále a bohužel pracuje pro dobré i pro špatné! Buď jste pozitivní, nebo nejste!
Systém MLM na internetu je geniální, stačí jen vědět jak a hlavně začít se učit od svého zkušeného lídra. Vydělávat peníze? Stačí jen chtít a zažít!

Několik skupin v MLM jen pro úspěšné!

Existuje několik skupin, díky kterým nemůžete v MLM vydělat ani kdybyste chtěli!
Tento článek je jen pro ty kteří chtějí být v Multilevelu úspěšní. Prostě si zvolíte úspěch jako svůj cíl, jako svůj sen.
Věřte, že MLM je ten nejúžasnější systém v životě. Abyste mohli vydělávat na systému, musíte jej poznat.
Stroj na peníze máte ve své hlavě. Co si prostě přejete, to dostanete! To je zákon přitažlivosti!
Dostanete úplně vše co chcete! Pokud budete chtít podvádět s téměř stoprocentní jistotou budete podvedeni! O tom se píše již v bibli „Jak zaseješ, tak sklidíš“!

Největší blábol je, že někde stačí zaregistrovat a peníze se jen pohrnou.

Nepohrnou se jen tak! Až budete mít chvilku popřemýšlejte co vlastně chcete. Jen tak můžete získat to co opravdu chcete. Když se již rozhodnete mít to co opravdu chcete, neřešte proč a kdy. Život Vám ukáže tu nejlepší a nejkratší cestu k Vašemu úspěchu. Řešte jen svůj CÍL!
Sám se přidávám k úspěšným. Jen proto, že to chci a hlavně proto, že mezi úspěšnými není žádná konkurence. Mezi neúspěšnými je velká konkurence.

Který online byznys je úspěšnější? MLM nebo affiliate?

MLM, to je téma na roční diskusi. Vždy se najde dost těch, kteří díky MLM vydělávají zajímavé částky. Ale je dost i neschopných a líných…
MLM je byznys jako každý jiný. Nad tím můžeme diskutovat jak chceme! Začněte registrovat nové partnery a MLM si 100% zamilujete. Už jen proto, že Vám může vydělat dost peněz s minimálními základy!

MLM je úplně to samé jako je affiliate!
V pravěku vydělávání peněz na internetu byla angličtina trošku výš než čeština. Proto, když se začínalo trošku hůře vydělávat použili „vydělávači“ reklamštinu! V angličtině affiliate je pobočka, což je úplně to samé jako MLM. Lidé to prostě neřeší. Je tam víc znaků, tak to musí být jiné!
Jsou tací, kteří by se hádali jen aby měli pravdu. V tomto případě je pravda relativní. Dost relativní! Vydělávači se rvou za pravdu zda je horší MLM nebo zda je horší affiliate. Záleží na tom, kdo jakému systému „věří“.
Najdete ještě dnes dost webů kdy vydělávači „affiliate marketingu“ píší o tom jak jeho systém vydělává a navíc ještě dopíší, jak je MLM systém podvodný. Dosaďte si sami co chcete… administrátoři to nejsou, jsou to jen „vydělávači“!
I myšlení je jen nástroj. Nástroj který Vám může vydělávat kolik chcete a nebo Vás může zničit. Záleží na tom co zvolíte!

Ideální čas pro MLM

Multilevel je podvod a jiné bláboly, jste ještě nedávno mohli slyšet od "všeznalých". Od těch, kteří všechno znali a dokázali vydělávat o pár stovek víc než ostatní.
I ti všeznalí najednou zjišťují, že MLM není až tak velký podvod. Protože najednou není práce a díky Multilevel je možné vydělávat mnohem víc než v práci.
To je ideální stav a ideální čas přidat se do dobrého MLM. Ale do dobrého MLM!

Vydělávat na internetu je mnohem těžší než v reálném životě a nepomůže Vám sebelepší počítač. Na první místě budete muset mít zkušenosti nebo mít za zády někoho, kdo je už má a hlavně kdo je ochoten se o Vás starat. On to totiž není žádný med někoho furt vodit za ručičku!
Jen tak můžete být úspěšní. Internet je jen nástroj. Bavíme se jen o Multilevelu a ne o tom, co by bylo kdyby…! Internet má výhodu, že je dost rychlý, ale když nevíte co chcete je rychlost k ničemu.
Každý kdo něco dokázal začínal většinou od samého začátku, jako obyčejný pěšák.
Prostě začali pracovat sami na sebe. Mnohokrát se stalo, že prostě něco nevyšlo.
Teorie o tom, jak lze na internetu vydělat milióny bez práce, jsou scestné!
Ti, kteří opravdu vydělávají začali číst a kupovali knihy které opravdu četli. A hlavně nabízeli svůj byznys a registrovali, den za dnem! První registrace je spíš loterie a nikdo z nich nedokázal vydělat milión do večera. Prostě začali a po pár letech jsou schopni prodat svůj produkt milionkrát za hodinu!
MLM se musíte učit a to tak, že se budete opravdu učit nabízet, prodávat, mluvit … a hlavně myslet. Pak se nemůže stát, že byste nebyli úspěšní. Ve své hlavě budete mít stroj na peníze a to Vám nikdo nesebere!
Bude čím dál tím těžší najít dobrou práci, a proto teď je ideální čas přidat se do dobrého MLM. Do práce můžete chodit kdykoli!

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp