SDÍLEJTE OPATRNĚ!  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Varování před sdílením na FB i jinde

 

Kdo sdílí příspěvky, přijde o lidi i peníze!

Ti, co jsou líní, a nebo neví, jak sdílení funguje, tak sdílí a sdílí a myslí si, jak na to vyzráli. Mluvíme o sdílení týkajícího se jakéhokoli podnikání.
Vidím to každou chvíli a to především v MLM.
Jde o to, že jakmile sdílíte nějaký příspěvek, tak si vlastně na svoji zeď na FB nasadíte pijavici. Sami si vyrobíte konkurenci a to mnohem silnější než si myslíte.

Každý, kdo potom vidí Váš příspěvek (z Vaší zdi na své Hlavní stránce), tak čte pochopitelně se shora dolů. No a co vidí jako první? ...

...... uživatel (Vaše jméno) sdílel(a) fotku uživatele (jméno toho od koho jste sdíleli)

Sdílet je sice velmi jednoduché, rychlé a bez práce, ale sami jste si nasadili veš do kožichu. Jak to? No protože, každý sice potom uvidí na své hlavní stránce příspěvek, který jste sdíleli, ale jako první si přečtou od koho to je sdíleno. No a v tu chvíli Vám garantuji, že se většina raději obrátí na toho, kdo to vytvořil.
navíc nejenom, že přijdete o někoho, kdo mohl být pod Vámi, ale ještě si navíc vyrobíte konkurenci!

Důvody proč díky sdílení přijdete o lidi

 1. No protože už jen to, že jste něco sdíleli, jasně vypovídá o tom, že jste líný nebo neschopný vyrobit vlastní reklamu. No a kdo by chtěl s někým takovým spolupracovat? Každý se raději obrátí na tvůrce textu a obrázku, protože je jasné, že to je člověk, který něco umí, který se snaží, který asi o tom ví víc ne Vy a který Vám potom (kdyby jste začali spolupracovat) nebu krást texty ani obrázky, protože si je vyrobí sám.

 2. Často lidé, právě ti co Vás znají, Vám jednoduše závidí. Tváří se sice jako kámoši, ale přeci nebudou pod Vámi, aby jste vydělávali díky jejich práci!!
  Raději se často zaregistrují pod někoho, od koho jste sdíleli příspěvek.

 3. Spoustu lidí má také hloupý a falešný pocit, že když se zaregistrují pod Vašeho sponzora, tak na tom budou mnohem lépe, protože budou jakože výše. Že budou mít stejný (ne-li lepší) výsledky než Vy, protože nebudou přeci někde dole pod Vámi!

 4. O malé procento lidí můžete přijít díky sdílení už jen i proto, že někteří skutečně prostě jen všude klikají jak šílení. Z vaší zdi, kde viděli nějakou upoutávku se najednou octnou úplně jinde a skutečně ani neví jak. Prostě klikali a klikali jak diví a je to. Díky Vám je sice něco zaujalo, ale už se registrují někde jinde.

Jsou i další důvody, ale tyto jsou jasné, zřejmé a časté.
Tato vaše nevědomost nebo lenost, bývá zneužívána velice často! Samozřejmě, že to tvůrce nikdy nikdy nepřizná, ale je to tak.
Právě vaši leadeři vyrobí reklamu (což je správné a má to tak být), ale jakmile jejich reklamu někdo sdílí, tak jej na to neupozorní, co se může stát. Často si naopak mnou ruce, jak jim naskakují přímáci díky tomu, že někdo "chytře" sdílí jejich fotky a videa.

Nikdy to ale nikdo nepřizná i kdybyste jej chytli přímo při činu. Je to prostě velká sviňárna takto zneužívat práce někoho jiného.
Pak se to vždy vysvětluje a omlouvá tím, že já to nevěděl, netušil, já za to nemohu, já nic, já muzikant, atd..
No a přitom obě strany (Váš ukradený kontakt i ten neoprávněný sponzor) velice často vědí, jak se to stalo. Prostě jste sdílel příspěvek, tak nebyl problém Vás obejít. No a ty keci, že já vůůůůbec netuším, kde jsem se o tom dozvěděl atd.. Už Vám plod Vašeho sdílení nevrátí.

V MLM se to bude dít vždy, že Vás někdo bude chtít připravit o vaše kontakty a bohužel jsou to často lidé od kterých byste to nečekali. Jsou to Vaši přátelé, kolegové, známí a dokonce i Vaši sponzoři a nadsponzoři. Každému jde především o jeho zisky, tedy nejlépe o vlastní přímáky. Jen ten největší naivka si může myslet, že to tak není nebo, že jemu se to nemůže stát.

Asi nejhorší je, když Vám takto nenápadně krade lidi přímo přímo firma.

Ta to má totiž úplně nejjednodušší! A jak to dělá přímo firma, neboli majitel společnosti?

 1. Pověsí na firemní web své kontakty - Telefon, email a často i adresu.
  Proč to není úplně košér? No protože spoustu lidí, kteří by se pod Vás mohli eventuálně zaregistrovat, se nejprve kouknou na firemní web, to je jasné. No a pak už moc nechybí. Stačí aby se jim jen malinko nechtělo být pod Vámi, zavolají na firmu a tvrdí, že by si chtěli objednat nebo spolupracovat, ale že netuší, díky komu se o firmě vlastně dozvěděli, že jen tak sami někde klikali, atd. atd.
  Firmě to pochopitelně nevadí, protože si človíčka napíše na sebe a nemusí vyplácet provize někomu ve struktuře!

 2. Firma nebo majitel inzeruje. Není to většinou klasický inzerát, ale jen taková jakoby reklama nebo popiš činnosti či výrobku. Není tam většinou napsáno kontaktujte mne. Je to jen popis, fotka nebo třeba video. O co ale jde?
  - Tak určitě (hlavně nadšení nováčci) sdílejí tuto informaci (reklamu) a co se stane díky sdílení už víme
  - Někteří (ti nejvyčůranější) majitelé si přidávají obzvlášť na FB do svých přátel Vaše kontakty, přátele a zkrátka koho mohou. A víte jaký to má efekt?
    Původně Váš známý, který původně vůbec netušil o nějakém majiteli či firmě, má najednou majitele v přátelích a v tu chvíli je skoro jednoznačně zaděláno na průšvih .... tedy na Vaši ztrátu!
  Firma (majitel) nic nedělá ... nebude pochopitelně tomu člověku volat, to jistě ne. Klidně si ale počká až se dotyčný ozve sám.
  Jednoduše jenom dál inzeruje, vkládá obrázky, texty a další nenápadnou reklamu nejlépe každý den.
  Jenže to se pochopitelně zobrazuje pokaždé i na Hlavních stránkách všech přátel, které na FB mají. No a Váš kontak, který o firmě původně nevěděl nic, najednou vidí popis nějakého produktu na své zdi, druhý den zase, pak zase atd. a takto to jde chvíli no a komu myslíte, že se nakonec ten člověk ozve? No to je jasné, ozve se přímo na firmu a je vymalováno.

Žádná firma by neměla sama absolutně nikdy inzerovat a už vůbec ne přímo samotný majitel a ředitel!!!!!! A pokud ano, tak by neměla existovat možnost, registrovat se přímo na firmu! Jakmile toto možné je, tak je jasné, že pracujete pro zloděje, který se nikdy nebude štítit toho, aby Vás připravil o lidi.
A kdybyste se náhodou někdy ohradili, že se Vám podobné možnosti a praktiky nelíbí (což si většina lidí nedovolí a netroufne), tak se Vám dostane spoustu argumentů, proč je to naprostý nesmysl nebo že jste blázen a trpíte stihomamem či hloupými představami a že byste se měli spíš zamyslet hlavně nad sebou, proč s Vámi lidé nechtějí pracovat.
Zkrátka dostanete v lepším případě ještě vynadáno a v tom horším případě, Vás rovnou vyhodí. Příležitost se, díky často tvrdé smlouvě a podmínkám, lehce najde.

Správně by to mělo být tak, že od firmy máte svůj registrační link s nějakým nezaměnitelným ID a pokud někdo z Vašich přátel přijde na stránky firmy, tak by program měl automaticky rozpoznat od koho ten či onen člověk je. No a potom, jakmile by se člověk zaregistroval, tak by prostě byl pod Vámi.
Registrace přímo pod firmu by neměla být možná a to ani tak, že někdo na firmu zavolá, napíše či přijede a firma mu dá nějaký link, který se jí hodí (často přímo svůj).

Co tedy radím

Snažte se vždy maximálně eliminovat možné ztráty.

 1. Nikdy nesdílejte reklamní příspěvky někoho jiného!!!
 2. Pokud chcete inzerovat, tak nebuďte líní a vyrobte si svůj obrázek a svůj text!!!
 3. Pokud pro inzerci použijete stažený obrázek, zkontrolujte, jestli na něm nejsou kontakty na někoho jiného. Pokud jsou, tak najděte jiný obrázek.
 4. Minimálně do registrace Vašeho člověka jej separujte a snažte se, aby neměl příležitost nakontaktovat se na někoho jiného (ani na ředitele)!!!
 5. Ohlídejte si své lidi, jestli také náhodou nesdílí reklamy vaše někoho jiného na své zdi!

 

Vždy se Vám budou všichni snažit ukrást lidi. Způsobů je opravdu mnoho a jsou často velmi nenápadné. Vlastně i toto mé varování se dá chápat jako pokus o získání Vašich lidí, pokud to budete sdílet.
Výhodou nebo omluvou v tuto chvíli mi budiž to, že na to sám upozorňuji.

Sdílení příspěvku na FB

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp