Vaše identita  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
12 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
40 marketingových mouder
6 rozdílů optimista negouš
Citáty o cílech
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Kde vyděláte a kde ne!
Kolik vydělam
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Najděte správného lídra
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
Pravdy o MLM
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

UŽ NECHCI SPOLUPRACOVAT S TERORISTAMA.

Vy, co máte na profilovkách nějaké děti, psi, boží stvoření či infantilní kresbičky a podobně, tak si dejte svůj obličej nebo Vás úplně všechny smažu! Mluvím hlavně o skupinách, kde jde o byznys a spolupráci. To že nemáte svou fotku stejně jenom znamená, že se musíte schovávat nebo že jste nejspíš nějací podvodníci. Už mne ty fotky fakanů fakt dost štvou !!!!!!!!

A se jménem, to je to samé. Nedávno se jeden ptal na bysnys u nás, že by chtěl spolupracovat a že je velký leader a že tedy musí vědět víc informací než jiní. Na fotce měl nějakého trola nebo co to bylo a přezdívka byla : de-Bill. Napsal jsem mu: "A co chceš de bile?
Proto byznys na FB vůbec nefunguje. Samá vopice, trpaslík, kytička, psi , kočky a další hovadiny. Podle mne je to proto, že ty lidé jsou už strašidelně profláklí a nemohou ukázat svůj ksicht a spoustu z nich ani jméno. Je to jen banda podvodníků, slibotechen a magorů. Jak by potom mohl nějaký byznys fungovat???
Kdyby lidi byli nucení ukázat své pravé jméno a tvář, tak by se hned chovali jinak. Takto si ale každý dělá co chce, protože je inkognito a výsledek je jasný. Samý podvod, sliby a hovadiny !!
Pod skoro každou fotkou krásné holky je ve skutečnosti nějakej odpornej, plesnivej úchylák. Fakt škoda, že to FB nehlídá, protože to je i v pravidlech, že každý musí mít své jméno a svou fotku.
Proto nefungují ani seznamky a skoro nic. Samí pitomci, podvodníci a teroristi !!!

Zkrátka chci spolupracovat a komunikovat s lidmi o kterých vím kdo jsou a nebo je alespoň vidím a vím jak se jmenují. Dokážu pochopit, že někteří se prostě ukázat nechtějí třeba ze zdravotních důvodů atd.. To se ale týká tak jednoho procenta lidí. Né že je ale na FB plná skupina mimin, skřetů, zvířat a pod..