Vaše identita  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

NECHCI SPOLUPRACOVAT S TERORISTY.

 

Vy, co máte na profilovkách nějaké děti, psi, boží stvoření či infantilní kresbičky a podobně, tak si dejte svůj obličej! Mluvím hlavně o skupinách, kde jde o byznys a spolupráci. To že nemáte svou fotku stejně jenom znamená, že se musíte schovávat nebo že jste nejspíš nějací podvodníci. Už mne ty fotky fakanů fakt dost štvou!!!!!!!!

A se jménem, to je to samé. Nedávno se jeden ptal na byznys u nás, že by chtěl spolupracovat a že je velký leader a že tedy musí vědět víc informací než jiní. Na fotce měl nějakého trola nebo co to bylo a přezdívka byla: de-Bill. Napsal jsem mu: "A co chceš de bile?
Proto byznys na FB vůbec nefunguje. Samá vopice, trpaslík, kytička, psi , kočky a další hovadiny. Podle mne je to proto, že ti lidé jsou už strašidelně profláklí a nemohou ukázat svůj ksicht a spoustu z nich ani jméno. Je to jen banda podvodníků, slibotechen, lhářů a magorů. Jak by jim potom mohl nějaký byznys fungovat???
Kdyby lidi byli nucení ukázat své pravé jméno a tvář, tak by se hned chovali jinak. Takto si ale každý dělá co chce, protože je inkognito a výsledek je jasný. Samý podvod, sliby a hovadiny!!
Pod skoro každou fotkou krásné holky je ve skutečnosti nějakej odpornej, plesnivej úchylák. Fakt škoda, že to FB nehlídá, protože to je i v pravidlech, že každý musí mít své jméno a svou fotku.
Proto nefungují ani seznamky a skoro nic. Samí pitomci, podvodníci a teroristi!!!

Zkrátka chci spolupracovat a komunikovat s lidmi o kterých vím kdo jsou a nebo je alespoň vidím a vím jak se jmenují. Dokážu pochopit, že někteří se prostě ukázat nechtějí třeba ze zdravotních důvodů atd.. To se ale týká tak jednoho procenta lidí. Né že je ale všude mraky mimin, skřetů, zvířat a pod..

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp