3 důvody proč přemýšlet  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

3 důvody proč přemýšlet

 

Každý si za svůj úspěch může sám.

Je těžké to přijmout. Ve světě lidí chudých na úspěch totiž existuje spása zvenčí. Jmenuje se Sazka, osud, v krajním případě znárodnění a komunismus. Zbohatnout podle nich není možné přirozenou cestou – protože oni to nedokázali.

- Donald Trump čtyřikrát téměř zbankrotoval. Zpátky na nohy mu nepomohlo nic z výše uvedeného.

- Warren Buffett přišel v krizi 2008/9 o polovinu majetku, dnes je opět třetím nejbohatším mužem světa.

Oba se jen poučili z chyb a nezměnili své myšlení, které jim jednou vyneslo úspěch. U chudých funguje vlastně úplně stejný princip. Protože uvažují pořád stále stejně, dosahují stále stejných výsledků.
„Pokud chceš z jámy, musíš především přestat hrabat.“ Tomáš Baťa
V čem konkrétně spočívá myšlení bohatých (bráno finančně i úrovní vlastního štěstí a úspěchu)? Bohatí více přemýšlejí a méně dávají na emoce a dojem.

 

 1. Bohatí ví, že ten správný čas je TEĎ!
  Nikdy nenastane ideální doba.
  Chudým vadí, že nemají peníze, ale teď nejsou ochotni nic udělat. Stále mají po ruce spoustu výmluv, proč se nemohou postavit na vlastní nohy. Nejčastěji čekají na lepší dobu. Ale jak ji poznají? Bohatí příhodnější dobu na podnikání nikdy neřešili, neboť věděli, že bez zkušeností s podnikáním ji nepoznají.
  A tak hlavně ZAČALI. A učili se za chodu z chyb.
  Chudí dají na dojem. Rádi jdou s davem. A tak, když už začnou podnikat, jedině v době prosperity (hlavně ne v krizi – o té přece říkali v televizi, že je špatná), kdy je ale každá služba drahá, konkurence nadměrná a potřebují větší kapitál do začátků.
  Ponaučení:
  Nikdy nepřijde lepší období bez problémů. Slaboch hovoří o zákonu schválnosti, kdy se mu něco pokazí zrovna tehdy, kdo to nejméně čeká… Ne, to není zákon schválnosti. Bohatí vědí, že v největší idylce hrozí smrtelné nebezpečí. 2. Dělejte věci pořádně
  Když nakupuje chudý, vybírá hlavně tak, aby to bylo levné a dobře vypadající. Je obětí reklamy a předváděček. Pak se na pultech úspěšně prodávají balené vody hlásající BEZ MINERÁLŮ! i S MINERÁLY! V reklamě je už dnes jedno, co se říká.
  Když nakupuje bohatý, například přemýšlí-li, do jakého start-upu zainvestuje, nikdy nejde podle ceny, ale kvality a dlouhodobého potenciálu. Stejné je to v zaměstnání.
  Chudí si stěžují, že je práce nebaví a ještě za ni nedostávají zaplaceno.
  Logikou bohatých:
  Jak může někdo očekávat vyšší plat za práci, kterou odvádí nerad, bez zápalu a zaujetí? Dělá-li naopak to, co jej baví, přestává hledět na pracovní dobu, ve volnu se vzdělává, dosahuje lepších výsledků a zaměstnavatel to spíše ocení.
  Ponaučení:
  Je rozdíl vybudovat velkou mrkev, nebo velkou nať. 3. Vytrvejte a nevzdávejte se
  Kdo přijme pohledem bohatých body 1 a 2, musí pochopit, že budovat obří mrkev zabere čas. Kolik, nikdo předem neví. Nikdo nevidí pod povrch a musí pokračovat. Proto vítězí ti, kdo si vybrali obor, který je baví. Umějí vytrvat bez ohledu na profit.
  Ponaučení:
  Ještě nikdy žádný závod nevyhrál ten, kdo se vzdal. Ne, v podnikání nikdo neví, kolik přesně zbývá do cíle. Ale jisté je, že den za dnem jste stále blíž.
  Možná se Vám „zdá“, že nejste na správné cestě, cíl je daleko, jinde by to bylo snazší – třeba u práce, která Vás nebaví. Nedejte na zdání. Dejte na fakta. A jeden z faktů zní:
  "Život je příliš krátký na to, abychom ho zazdili něčím, co nás netěší."
   

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp