Jak vydělávat humorem  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Jak vydělávat humorem

 

Jak přežít krizi a nezdechnout hlady

Toto si přečti celé, protože to může změnit Tvůj život k lepšímu a to bez investic a rizika!
Přátelé, jde do tuhého. Spoustu lidí začíná rejt drškou v zemi, protože jsou bez peněz a proto se nám to Čechách malinko hroutí. Ale bohužel i jinde po světě. V tom se ale rýpat nechci. Sami vidíte, jak to jde všechno do kytek a budoucnosti se většina bojí než abychom se na ni spíš těšili.
Chci se věnovat tomu, jak z toho všeho vybruslit.
Nikdy by mne nenapadlo, že to bude tak jednoduché. Přečti si to celé a pochopíš, že to logiku dává.

Objevil jsem luxusní firmu WowApp, který je podobný jako Skype, Viber, Messenger, WhatsApp a další komunikátory. WowApp má proti nim mnoho výhod, ale jedna je obrovská! Oproti všem ostatním za používání platí.

 •     Voláš - zaplatí ti.
 •     Napíšeš zprávu - zaplatí ti.
 •     Hraješ hry - zaplatí ti.
 •     Čteš zprávy - zaplatí ti,
 •     atd..

Těch věcí, kdy ti za něco zaplatí je víc. Peníze se berou z reklam, které se tam občas objeví a nemusí se na ně klikat. Za to není nic, stačí je jen vidět. Za registraci také není nic!

Proč tomu tak věřím?

Internetem se živím už od r.2000. Znám stovky různých projektů a mnoho jsem jich vyzkoušel. Až na 3 jsem ale všude přišel nejen o čas a peníze, ale často i o přátele. Všechno to byly podvody i když se na začátku tvářily naprosto famózně. Jenže dalo by se říct, že pokud tam je někam nějaká investice či povinnost něco nakupovat, tak je to cesta do pekel.
Ty 3 zmíněné firmy, kde se dalo dobře vydělat fungují stále.
U všech třech to byla reklama, která fantasticky vydělávala.
Takové firmy totiž nejsou závislé na penězích partnerů, ale na penězích inzerentů. A inzerce bude fungovat stále. Vždy budou firmy, které budou prosperovat, když jiní odpadají. Teď jsou v pohodě například výrobci léků, zdravotních doplňků, potravin, obuvi, nářadí, stavebního materiálu, atd.. Peníze z reklam jsou peníze z venku a neždíme to partnery. Ti naopak jen využívají služby zdarma (volání, psaní, nákupy se slevou, atd.) a díky výdělkům mlčky reklamy tolerují.

Ty tři firmy ....

 1. Aukro - tam se ale dalo vydělávat pouze tři roky a v r. 2006 tato možnost skončila. Dalo se tam vydělávat okolo 130 tis. měsíčně. Byla to paráda.
 2. Google Adsence - To funguje stále, ale problém je v tom, že po nástupu FB už lidé přestali surfovat po webech. Navíc spoustu webmasterů to pohnojili tím, že své weby naprosto zahltili reklamou, která je často velmi otravná. V Google to skvěle fungovalo asi 3 roky a to ještě mnohem lépe. Tam, když jsem měl jen 130.000,- za měsíc, tak jsem byl naštvaný, že to bylo slabé.
 3. WowApp - Do třetice všeho nejlepšího? Nejspíš.
  Oproti Google má jednu obrovskou výhodu, že se na ty reklamy nemusí klikat.
  V Google sice bylo za jednu odkliknutou reklamu třeba $1/2, ale na reklamu kliknul třeba jen jeden z tisíce.
  Jako majitel webu jste nesměli jakkoli lidi pobízet, aby klikli nebo na svých webech dokonce kliknout sám. To vás ze svého programu vyřadili natrvalo.
  Ve WowApp je sice za jednu reklamu mnohem méně, ale zase stačí, že se někde ukázala. Takže v součtu jde zhruba o stejné peníze. Je to fantastické. Nemusíte nic platit, kupovat ani dělat, ale máte peníze od inzerentů, kteří jsou rádi, že si občas někdo něco koupí.
  WowApp jsou, krom možnosti výdělků, zároveň perfektní služby zdarma. I kdyby tedy nevydělával nic a byl tím pádem jen na úrovni ostatních sociálních sítí, tak by byl perfektní. Jenže WowApp navíc vydělává!
  No řekni, kdy Ti poslal nějaké peníze Skype, WhatsApp, Viber nebo jiní??! Nikdy. Miliardy z reklamní činnosti si nechávají jen pro sebe.
  WowApp z reklamních výdělků rozděluje mezi své partnery 70% všech zisků!!

Jenže co si s někým furt psát nebo volat, že?

S některými přáteli to je jednoduché a píšeme si o normálních věcech, třeba o tom kam vede vesmír. S těmi co ale známe často jen z Netu to je těžší. No a krom výdělků to musí lidi také alespoň trochu bavit, jinak časem odpadnou a je po nich veta.
Proto máme novou skvělou strategii.
Jasně, že si dál můžeme psát o vesmíru, ale základ je to, že si navzájem jednou denně pošleme nějaký vtip. Může to být text, obrázek i video. Někdo zase raději citáty. Ukázalo se, že je škoda, že nás to nenapadlo už před lety. Funguje to perfektně a výdělky se výrazně zvedly. Klidně nás ale může být mnohem víc.
Není problém si zde vydělávat třeba $100 denně, ale ze začátku je dobrý každý dollar. Doba je zlá a toto jsou peníze zadarmo a jisté.
Já používám WowApp již od r.2015 a vždy posílají peníze do banky do 3 dnů a nemusí to být ani váš účet.
Takže nyní se s námi můžete bavit posíláním a přijímáním vtipů každý den a ještě při tom dobře vydělávat z domova, bez investic, povinností a rizika!

Nikdy by mne nenapadlo, že právě díky humoru budeme všichni vydělávat.

Češi mají humor v krvi a dokáží vymýšlet neskutečné kraviny. Jenže doposud Ti, za smysl pro humor, nikdo neplatil. Češi mají po světě přeci jenom nějaké trvalé prvenství a to je právě smysl pro humor.
Spojili jsme tedy příjemné s užitečným a začali jsme se bavit a tím i vydělávat. Spokojení jsou všichni. WowApp proto, že má aktivní partnery, kteří si píší a inzerenti proto, že čas od času vždy někoho po světě zaujme některá z reklam a využije jejich služby.

Jde jen o to, aby nás bylo co nejvíce, protože "halíře dělaj talíře" a toto je skutečně jediná věc o které vím, že je naprosto spolehlivá a zdarma.

Vydělávat chtějí  a potřebují všichni. Pokud jste to tedy zatím ještě neudělali, stáhněte si WowApp nyní a za 5 minut už můžete vydělávat.
A že o tom Vaši přátelé nevědí a ještě to nemají? ... No však to je právě to nejlepší ... dáte jim svůj registrační link a pomůžete jim vydělávat také a navíc si budete moci psát a volat zdarma.
Nečekejte na své přátele, co vám na to řeknou, protože když o WowApp nic neví, tak vám ani poradit správně nemohou.
Jděte na to hned. Pro registraci zdarma můžete použít můj registrační link www.wowapp.com/w/angel.leon a já Vám potom budu pomáhat a radit.
Jakmile se zaregistruješ, tak Ti pošlu takové delší info co a jak a také první vtip.

Vlastně něco sem dám na závěr hned:
Psychiatr:
"Tak vy slyšíte hlasy a nikoho nevidíte? A kdy se Vám to stává nejčastěji?"
Pacient:
"Když telefonuju."

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp