SVĚT PO KORONAVIRU  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

SVĚT PO KORONAVIRU

Jak se změní svět po Koronaviru

Asi všem je už jasné, že svět se díky Koronaviru změní (psáno v r.2020) Změny budou podle mne obrovské! Nejen v politice, ale i na trhu práce.
Abych pravdu řekl, tak jsem za ty změny rád. Svět, kde už nešlo o nic jiného než o neustálý shon a ekonomický růst, mne dost deprimoval.
Mně by se naopak líbilo, kdyby se svět vrátil o 1.000 let zpět. Z toho neustálého růstu jsem už dost unavený:

 •  Mám tak chytrý mobil, že už mu ani nerozumím.
 •  Pro spoustu lidí je občas problém ovládnout i pračku, mikrovlnku, TV či něco dalšího.
 •  Dřív jsem si uměl celé auto opravit sám, ale nyní musím skoro se vším do servisu.
 •  A to ani nechci mluvit o šílených daních, exekutorech, nenažraných operátorech a Hrušínském.

Velký problém vidím v tom, že lidi z různých důvodů nebudou mít žádné peníze. Některé firmy zkrachují nebo zautomatizují výrobu. Prostě lidé budou bez peněz a přijde krize. Nebude to vůbec hezké. Kéž by vše bylo jako dříve, ale nebude.
Pochopitelně se to bude týkat úplně všech. Já osobně už nyní pozoruji, jak můj byznys zpomaluje a bojím se že bude hůř. Stát se bude snažit zachránit to nejdůležitější, tedy: zdravotnictví, zásobování vodou, elektřinou a potraviny.

Proto jsem rád, že bude nejspíš i nadále fungovat internet. Internet je to jediné, co mnoha lidem zbude. Naštěstí je to dobrá možnost, jak být v kontaktu s kýmkoli a navíc i jak si jednoduše vydělávat nějaké peníze bez toho, aby člověk musel někam chodit nebo byl dokonce na někom závislý.
Že lidé milují sociální sítě a komunikaci po Netu je jasné. Ano, je to jednoduché, často praktické a především pohodlné pro všechny.
Jasně že osobní kontakt je bezva, ale někdy to není možné a bůhví, jak to bude dál.

Navíc tu ale je ještě ta druhá otázka a to jsou příjmy. Spoustě lidem se příjem nyní změní nebo úplně zmizí.
Firmy pochopí, že automatizace je nevyhnutelná, protože lidstvo je malinko křehké. Lidé nebudou třeba, protože je nahradí automatizace všude, kde to jen půjde. Například v obchodech mohou zboží do regálů doplnit roboti a stroje a automatické pokladny bez prodavaček jsou leckde už nyní. A ve výrobě je to ještě jednodušší.
Ti, kteří už nyní vidí, že jednoduché to nebude, začínají pomalu přemýšlet, co bude dál a jak zabezpečí sebe či rodinu.

Vím, jak bychom mohli všichni na krizi vyzrát, ale budeme muset táhnout za jeden provaz. A věřte mi, jiná cesta než táhnout za jeden provaz, není.

Takže, jak mít příjem i po Koronaviru:

Wowapp je solidní, skvělá a bezpečná aplikace, která vám umožní vydělávat skutečné peníze díky aktivitám, které v současné době stejně děláte, ale bez odměny:).
Firma Wowapp nabízí lidem všelijaké užitečné a zajímavé služby zdarma a jediné co za to chtějí je to, že se občas zobrazují malinké reklamy. Nikdy mi nevadily a jdou dokonce i úplně vypnout. To je ale škoda, protože za každé zobrazení reklamy (ne kliknutí) už něco vyděláte. A to je celá věda.

S Wowapp můžete:

 • Zdarma volat
 • Psát zprávy
 • Číst noviny
 • Procházet web
 • Hrát hry
 • Sdílet vzdálené obrazovky
 • Nakupovat online
 • Dělat průzkumy
 • nebo Provádět různé úkoly.

A za jakoukoli z těchto činností dostanete zaplaceno.

Wowapp již využívá po celém světě miliony lidí a firmy pochopitelně mají zájem v této komunitě inzerovat také. Za reklamu WowAppu zaplatí a Wowapp ze zisku rozdělí lidem 75%, kteří Wowapp občas používají!!!
Někdo si vydělá více někdo méně a závisí to pouze na vaší aktivitě. Vůbec to není o tom, že ten kdo Vám o tom řekl vydělává víc než Vy. Jde jen o aktivitu. Čím více Wowapp používáte, tím více vyděláváte.
Celé je to pro nás zadarmo, nikdy nic neplatíte a nemáte absolutně žádné povinnosti. Jen vyděláváte!

Já Wowapp používám již od r. 2015, protože je skutečně užitečný a dost mi pomáhá. Celé roky firma spolehlivě posílá peníze na účet do banky do tří dnů od chvíle kdy o ně požádáte. I jejich služby zdarma se neustále vylepšují a také občas něco nového přibude.
Moji přátelé už Wowapp mají a všichni jsou spokojeni. Například si voláme (a je jedno kdo se kde toulá po světě) a tím vyděláváme. No řekněte ... není to lepší než za volání platit:)?
Jistě by se to líbilo i vašim přátelům. Zatím o Wowapp ale nic neví, jinak by Vám o něm již řekli. Buďte to Vy, kdo jim o této možnosti příjmu poví.

Ihned při registraci a stažení aplikace Vám Wowapp vytvoří Vaši osobní webovou stránku, kde najdete registrační link. Ten potom jen dáte svým přátelům, oni si to stáhnou a máte je ve svých přátelích. Od té chvíle Vám již nic nebrání společnému psaní, klábosení (nebo využíváním jiných služeb) a tím vydělávat.
Můžete použít můj odkaz pro registraci zdarma: www.wowapp.com/w/angel.leon Ten Váš bude vypadat podobně. Pokud použijete můj odkaz, tak se Vám ihned při registraci objevím v přátelích ve WowApp jako první. Napíšu Vám hned nějaké informace, jak to používat, kde co najdete a pár dalších užitečných rad.
Po instalaci si můžete zvolit jazyk (včetně češtiny) a vše si tam přečíst. Je to opravdu velmi jednoduché a zvládá to každý. Navíc budete mít v přátelích mne a můžete se kdykoli zeptat na cokoli.
Poslání peněz do Vaší banky stojí asi 3$, takže já si peníze nechávám posílat vždy, když to je minimálně alespoň 2000,-Kč. Ale můžete si klidně poslat i 100,-Kč. Jen myslím, že je to nevýhodné.

Takže přátelé ... krize se nebojte protože tady máte možnost mít pravidelný příjem i ve chvíli, kdy třeba nebudete chodit do práce nebo pokud by se na čas utlumilo vaše podnikání. Dokonce Vám nemusí vadit ani to, kdyby Vás skutečně nahradili roboti a automatizace výroby.
Čím více budeme společně psát či volat (pochopitelně každý se svými přáteli), tak tím více všichni vydělají. Příjem je to zajímavý, jednoduchý a především již několik let naprosto spolehlivý.
Hned druhý den po stažení již budete mít něco málo vyděláno a za 14 dní už budete profíci, kteří se živí díky internetu. Já Vám s tím rád když tak pomohu.
Stáhnout si to jde do mobilu, PC, notebooku i tabletu.

A jestli chcete vydělávat tolik, aby Vás to uživilo, tak mi to hned pak napište a já Vám poradím jak na to. Počítejte ale s tím, že už to představuje nějakou aktivitu.
Takže přátelé ...

Není čas ztrácet čas!

Jděte na to hned a za dvě minuty už můžete vydělávat!
Nejprve klikni na tento odkaz pro registraci zdarma a zaregistruj se.
AŽ POTOM si stáhni aplikaci . Tento postup je důležitý, abychom se měli v přátelích a mohl jsem Ti pomáhat!


(Obrázek Svět po koronaviru je z února 2020)

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp