Vize budoucnosti  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Vize budoucnosti je volný čas.

 

Všechny sdělovací prostředky stále častěji hovoří o Internetu, jako o budoucím pracovním prostředí a to je právě to, čeho se velmi mnoho lidí bojí. Doposud si jen těžko dokáží představit, jakým způsobem právě oni budou pomocí internetu pracovat a vydělávat.
Než si začneme vysvětlovat způsoby práce po internetu, musíme si uvědomit jednu velice důležitou, a pro celý náš budoucí život základní pravdu. To, co zažíváme je revoluce, změna celkových obchodně-politických vazeb, změna prostředí srovnatelná se zminou feudálního zřízení na kapitalismus. Vzniká nové hospodářské zřízení, které prozatím nemá název, ten určitě za pár desítek let vymyslí historikové. Pro naší potřebu mu budeme říkat informatika. Tento název vystihuje celou podstatu změn. Zažíváme totiž informační a komunikační revoluci. Tyto změny již netrvají desítky, nebo stovky let. Změny se odehrávají v průběhu několika let. Podívejme se na to, jak žila společnost v 70-tých letech, před vpádem prvních osobních počítačů do života lidí (pomineme-li socialismus, který uzavíral lidskou společnost do ideologické, hospodářské a informační ohrady) s tím, co zažíváme teď. Během několika málo let vtrhly do našeho života nové technologie a každou chvíli se objeví zase něco nového. Většina lidí už skoro ani není schopná a ochotná se furt něco učit a nebo do všeho investovat.

Pokud tohle všechno sledujeme, musíme si odpovědět na několik základních otázek:

  1. Víme, jak daleko budou informační technologie za 5 až 10 let?
  2. Odrazí se to na způsobu práce většiny lidí?
  3. Budu ještě za 5 až 10 let v produktivním věku?
  4. Umím, nebo budu umět tyto technologie využívat?

Toto jsou důležité, a dá se říci, že základní otázky určující naší budoucnost.

Pokusme se na ně zodpovědět.

Co se tedy stane v průběhu nejbližších 10 let? Podle německého futurologa Rainera Holbeho nastávající radikální ekonomická a technická proměna zruší miliony pracovních míst, což je jistota, a možná vytvoří mnoho (ani on neuvádí kolik) nových pracovních příležitostí, což je naděje. Problém ale je, že tato nová pracovní místa budou mít pravděpodobně jen málo společného s tím, co dělají lidé dnes, a nebo pokud budou lidé chtít dělat to co dnes, stejně budou muset změnit určité zavedené postupy. Takže všechny nás čeká obrovská změna a také investice, hlavně do nových výrobních prostředků a vzdělání. Pokud určité obory činnosti zůstanou (jedná se o velmi jednoduché obory, jako je smažení hamburgeru, úklid, nebo psaní dopisů), pak budou spíše stagnovat, než se rozvíjet.
Jisté rovněž ale je, že si lidé sami budou muset hledat nová uplatnění, budou se muset seznámit s novými způsoby práce a podnikání. V tomto ohledu začíná být aktuální pojem homeworking, což v podstatě znamená práci doma. Pokud si myslíte, že homeworking je hudba budoucnosti, pak Vás musím zklamat. Homeworking už nastoupil. Velice mnoho významných firem (např. IBM kde již několik set pracovníku pracuje doma) zavádí již tento způsob práce. V Americe začínají využívat tento systém celá odvětví. Telekomunikační koncern AT&T snížil potřebu místností ve své centrále na Manhattanu o několik tisíc a vybavil své pracovníky technikou vhodnou pro práci z domova. Jako pracovište jim slouží vlastní byt, hotelový pokoj nebo lehátko na pláži - stále jsou dosažitelní a plní své úkoly.
A teď jedna zajímavost. V zemi posvátných krav, Indii, byla vytvořená datová síť, která funguje podstatně lépe, než síť telefonní. Všechno z důvodu homeworkingu. Indičtí pracovníci pracují pro evropské a americké společnosti při zpracování dat, přepisování údajů, vytváření programů.
    Jenže tyto práce provádějí kvalifikovaní pracovníci, programátoři, asistenti atd. Co může dělat člověk, který tyto kvalifikace zatím nezískal? I pro tyto lidi existují možnosti, jak si vybudovat postupně velice zajímavý příjem. Například s námi.

Další otázkou je, zda se tyto změny dotknou většiny lidské populace. Odpověď je jednoznačná a jednoduchá. Zní takto: ANO!!! Od toho neuteče nikdo! Ani Vy! Je tedy lépe, se na tuto skutečnost připravit.
Otázkou důležitou pro Vás je, zda za 5 až 10 let budete pořád v produktivním věku, zda pořád budete chtít a muset pracovat pro zajištění příjmu. Pokud ano, pak opět je lepší začít již dnes!
Poslední otázka zní, zda umíte využívat tyto nové technologie a zda umíte si vybudovat příjem pomocí Internetu a telekomunikačních technologií. Navíc to může být pro Vás jen vedlejší příjem i když možná zajímavější.

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp