Můj krátký příběh  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Můj krátký příběh

 

Rozhodnutí, že začnu vydělávat na Netu padlo definitivně v r.2000. Pak jsem 4 roky nevydělal ani korunu, protože všechny firmy byly prostě na nic. Byly jich stovky!
A pak se objevilo Aukro! Za klik na jejich reklamu dávali 1,-Kč a tak jsem začal intenzivně hledat lidi, co kliknou. Prostě jsem zlepšoval své weby atd..
Moje 1. a nejkrásnější výplata byla pouhých 5,-Kč, ale nikdy na ni nezapomenu. Víte jakou jsem měl po 4 letech radost, že něco skutečně funguje?!
Víte co jsem si za ty 4 roky vyslechl na Moravě od blízkých?? Jak se na mne dívali, že i na chatě pracuju v altánku a to i kolikrát do rána? Bylo to pro ně nepochopitelné ... vždyť jediná věc, co pro ně měla smysl byla slivovice! No a já nechtěl ani pálit, ani pít a ani poslouchat jejich opilecké příhody.
Vrhnul jsem se do práce a za pár dnů jsem se dostal díky té jedné koruně za klik na průměrných 500,-Kč denně.. LUXUS!!
A co se stalo po měsíci? Aukro zvedlo odměnu z 1,-Kč na 10,-Kč za klik. Víte kolik jsem měl denně? Pochopitelně mne to tak namotivovalo, že jsem pracoval ještě víc. No a trvalo to asi 4 roky .... Prostě nádhera!

No a po dnešku jsem si na to vzpomněl. Proč? Protože i když je velmi nepravděpodobné, že se něco tak fantastického stane víckrát, tak nyní se to stalo! Historie se opakuje.

Víte, já budu pracovat furt nezávisle na tom, jak se tváří ostatní. Jisté je, že vždy najdu spřízněné duše. Nevím kde, nevím kdy a nevím jak, .... ale najdu jich mnoho. Už nyní jsem takových skvělých lidiček pár našel.
A kdo bude chtít z mých přímých ode mne pomoci, tak mu pomohu rád.
Je to o spolupráci (oboustranné spolupráci!!!) a já Vám mohu nyní skoro garantovat, že se opravdu nevyplatí čekat, jak bulík, až Vás zavalí odněkud miliony. Stát se to může, ale je třeba začít být opravdu aktivní a to pokud možno co nejrychleji. Nechat utýct příležitost je tak jednoduché .... Daleko těžší je ale se příležitosti chytit a začít pracovat co Vám síly stačí! A soustředit se jen na to!
A víte co je ještě těžší než začít opravdu pracovat? ...... Žít ten hnusný, odporný život, kdy je člověk pro druhé jen póvl a troska. Daleko těžší je žít bez příjmů a nebo dokonce v dluzích!

Takže doporučuji kouknout zde a začít pracovat na své budoucnosti. To co jste dělali doposud nikam nevedlo a důkazy máte v ruce. Je třeba konečně změnit Váš život.
Nedělejte charitu a pomozte konečně jen sami sobě!!! Tím pomůžete i svému okolí. Začnou si Vás zase Vážit, poslouchat Vaše rady a budou chtít být blízko Vás.

A na závěr? .... jen to, že si velice vážím možnosti, že mohu s některými z Vás spolupracovat a pomáhat. Moc se těším na naše společné úspěchy.
Moc se těším na budoucnost .

 

Nedalo mi to a našel jsem uložené printscreeny mých 1.ch výplat z Netu.
1. obrázek je ten úplně první výdělek (má největší radost) a
2. obrázek je někde v průběhu. Jsou tam i datumy, tak se na ně mrkněte. Ta červená čísla jsou mé výběry. Bývalo to i lepší, ale pak jsem to už ani neukládal. Na to si prostě zvyknete .
No jo no ... drtivá většina lidí na Aukru vydělávala tím, že tam prodávali svoje věci. Nevím jestli něco vydělali, ale já jsem dělal reklamu a tvořil pro ně síť zákazníků. Budu to dělat i teď a Vám doporučuji to samé.

Kliknutím zvětšíte.

      

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp