PF  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

PF

 

Přeji Vám ten nejkrásnější rok, jaký jste kdy zažili!

V první řadě chci všem poděkovat za spolupráci v uplynulém roce.
Co teď ale dál? No, je třeba se vrhnout do práce hned. Je i druhá varianta a to ještě chvíli počkat až co bude, až se lidi vzpamatují, až .... jednou. To je takový český "Kdybysmus".
Kdo chce, může tedy klidně dál čekat, ale výsledky to nepřinese. Pokud ale chcete, aby ten letošní rok byl skutečně lepší, tak je třeba se o to postarat. Proč? No protože doba je zlá a každý se stará jen o sebe. Zkrátka - nepřijde nikdo, kdo by Vám vysázel na stůl milion a řekl, že až dojde, tak klidně vysází další.

Myslím, že se Vám asi moc nelíbí, když píšu věci, jako že záleží jen na Tobě a na Tvé aktivitě, ale tak to prostě je. Mnoho lidí by si to představovala jinak. No já vlastně také, ale aby byl klid a pohodička, tak je třeba mít pasivní příjem a ten se sám nevybuduje.
Nyní máme všichni fantastickou příležitost využít toho, že jsme přímo na začátku expanze firmy.

Pokud někdo čeká co bude, tak se sice dočká, ale dočká se toho, že mu uteče spoustu času i peněz a to už se pak nedá nikdy dohnat. Takoví lidé zde jsou a budou. Oni jsou všude. Říká se jim střední proud. Je to prostě průměr. Pokud k nim chce někdo patřit, ať vyčkává. Výsledek bude také průměrný, tedy to, co je skoro všude už normální - dluhy, problémy, exekuce, staré auto, bydlení bůhví kde a to nemluvím o podělaných vztazích či dětech, které jsou tím vším pak bity také.

Pokud tedy chcete mít víc než ostatní, tak je také třeba dělat víc než ostatní. A nebo stejně, ale 10 chytřeji.

Sám si teď připadám, když to píšu, jako nějaký agitátor, oblbovač nebo vymývač mozků ..... Jak to ale jinak všechno říci? ...... Rozhodně nikdo z Vás nemůže říct, že nemám pravdu, .... že jinde je něco zadarmo, tedy bez práce, ... že se o Vás postará někdo jiný.. Prdlajs.
Ať si myslíte co chcete, tak je jen a jen na Vás, jak se budete mít. No a protože Úspěch = Práce x čas, tak pokud se někdo chce mít lépe, tak pro to musí něco i udělat.

Nechci zde říkat, že naše firma je nejlepší na světě, protože je i spoustu jiných skvělých věcí. Fakt ale je, že WowApp je v tuto chvíli stále ještě na začátku, mají fantastické vize, produkty o které lidé stojí a potřebují je. Mnoho nových partnerů se registruje každý den.
Buď jim to řeknete Vy nebo někdo jiný. A proč bys jim o tom měli říci Ty? No protože Tobě jde o Tebe .... Čím více lidí bude o firmě vědět díky Tobě, tím více Ti firma vyplatí - z jejich činností, nákupů, volání, hraní, cestování či něčeho dalšího, co firmě přináší zisk.
No uznejte, že je to celkem v pořádku, když firma vyplácí peníze na základě nějakých zásluh. Jak by se to i jinak dalo asi dělat? Nějak namátkou? No to by v tom byl asi pěkný zmatek, že? A jak by se to asi líbilo lidem, kteří jsou aktivní, že mají mít stejně jako ti, co dělají málo, špatně nebo vůbec nic?

Možná jste si všimli, že u nás jsou lidé, kteří vydělávají. Schválně jestli uhádnete, jestli to jsou ti, co:
   a) "chytře" vyčkávají, aby se nespálili, a nebo:
   b) ti, co se vrhli do práce a budují skupiny budoucích zákazníků.

Hloupá otázka co? No je to jasné, vždy a všude budou mít více ti aktivní.
Teď jsme všichni tak trochu novátoři a není to úplně jednoduché, ale co byste chtěli raději .... být novátor a nebo přijít s křížkem po funuse a nebo minimálně prostě pozdě? Střední proud je sice největší skupina, ale to neznamená, že je to cesta k úspěchu. To by pak už dávno museli být úspěšní všichni a to se zatím nějak moc nekonalo ... 

Máš velké štěstí,

že jsi u firmy, která nyní během krátké doby změní spoustu věcí na celém světě. Máš štěstí, že jsi u toho a že o tom víš. No a pokud chceš se svým životem skutečně něco udělat, tak už nyní jsi vítěz, protože máš v ruce fantastický stroj na peníze, se kterým můžeš mít takové úspěchy o kterých se Ti nikdy ani nesnilo.

  • Už teď bys si měli začít přát, co chceš, aby se Ti splnilo.
  • Už nyní se můžeš těšit na to, jaký budeš mít za nějaký čas, krásný a jednoduchý život.
  • Už teď o tom můžeš říci i svým přátelům .....

Dobrá .... často se mne ptáte: "A co je tedy vlastně náplní mé práce?"

  1. Kdybyste si pořídili trafiku (za 500.000,-Kč), tak by to byl nákup a prodej lidem, které byste nějak k sobě museli nalákat, protože konkurence je veliká.
  2. Kdybyste měli autoservis (za 1.000.000,-Kč), tak byste se museli otáčet jak fretky, abyste poplatili vše co máte a nejlépe si i vydělali. Předpokladem by bylo, že najdete (nebo oni Vás) dost lidí, kteří by chtěli Vaše skvělé a mnoha lety vydřené zkušenosti, využít.
  3. Kdybyste měli obchodní dům, tak ....... ale to je blbost ...... kdy byste vzali na to všechno zboží peníze .......

No dobrá ... to přece všichni ví.
Takže co nabízím já? Narovinu? ... PRÁCI, možná ZDLOUHAVÝ ZAČÁTEK, hledání nových lidí, atd.. Jme prostě na začátku!
A že to není hned!? .... No to je právě dobře, že to teď začíná. To je právě ta největší výhoda. Však, jak jinak byste si chtěli vytvořit nějakou skupinu partnerů? Ti by už byli většinou rozebraní .... a to by bylo smutné zjištění! ........ Bohužel toto zjištění je chvíle, která čeká v klídečku na ty, co vyčkávají až co bude - na střední proud.

Pro ty z Vás, kteří sebou už nechtějí nechat cloumat, jsem na základě Vaší ankety, vytvořil jednoduchou strategii, díky které můžete vše změnit už za pár týdnů možná dnů.

Otázka v té anketě zněla:

Kolik myslíte, kdybyste opravdu chtěli, že byste dokázali zaregistrovat maximálně lidí za jeden jediný den? Ale upřímně .... nepodceňujte se, ale ani nepřeceňujte ... tak normálně ... prostě kdybyste si na to vyhradili jeden celý den a soustředili se jen na to ... 

Výsledek byl v průměru asi 3 za den. Je mi ale jasné, že hlasovat si troufli .... jen ti aktivnější. Přemýšlel jsem, kolik by byl skutečný průměr. ....... Nakonec jsem to přestal odhadovat a řekl jsem si, že méně než 1 denně už ani nejde, ale že to stejně stačí. Pokud by někdo uvedl, že jeho nejlepší výkon za den by bylo 0 (nula), tak nemám zájem. To mi přijde málo.

Takže z této ankety nakonec vzešla:

 Jak vydělávat na internetu skutečně velké peníze !!!

Je to celkem jednoduchá varianta, kdy si necháte minimálně jeden den v týdnu čas jen sami pro sebe (zkrátka volno). ale těch zbývajících 6 dnů zaregistrujete každý den alespoň jednoho člověka. To dělej alespoň jeden měsíc a sami uvidíte, že Varianta 6 je to nejlepší, co jste kdy v životě mohli slyšet! Žádná další školení už nikdy nebudete potřebovat!

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp