Na koho děláte?  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Na koho děláme?

 

Jen krátce bych rád zmínil jednu velkou hloupost, co jsem mnohokrát zaslechl.
Jde o to, že prý Leadeři po někom chtějí, aby dělal jenom proto, aby na něho ostatní dělali. A že ti nahoře budou prostě mít vždy víc než Ti dole.
Tak asi takto:

  1. No to je přece jasné, že proto leadeři dřou, aby měli skupinu, která bude funkční, která se bude rozrůstat a která bude využívat produkty. Proto je dobré pro každého, vytvořit co největší skupinu lidí. To jste objevili Ameriku!!

  2. Já jsem třeba měl většinou o hodně více než někteří lidé nade mnou. Proč? No protože MLM je spravedlivé a já dělal víc než oni ... nebo možná lépe ... nebo bůhví co ...

KAŽDÝ dělá na SEBE a tvoříte si skupinu kvůli sobě. Každý si buduje svou vlastní firmu.
Nakonec třeba ještě i mně někdo vyčte, že se tu snažím, dělám web, píši informace, vymýšlím strategie, radím a pomáhám jen proto, abych z toho něco měl ..... 
Ale tak přesně tak to je ... proto dělám a každý by měl dělat to samé ... Jde o Vás ... 

Co když je to obráceně a ve skutečnosti leader pracuje nejvíc ze všech, aby se skupina nezhroutila??

Proč se sponzor jmenuje SPONZOR?

Není to proto, že by někoho sponzoroval ve smyslu, že mu posílá peníze, ale proto, že do svého přímáka také investuje. Investuje do něj svůj čas (který je drahý), předává mu své zkušenosti (draze nabyté), předává mu své know-how (zdarma) a vlastně časti i nějaké peníze. Někdy ho pozve na oběd, jindy na kafe, nebo za ním někam jede a benzín zadarmo není, atd..
Proto je to tedy sponzor v pravém slova smyslu. Vlastně "sponzor" je asi úplně nejtrefnější výraz. Sponzor investuje do svých přímáků tedy do své firmy a doufá, aby to v budoucnu mělo nějaký efekt.
Smutné je, když takto do někoho všechno toto inzeruje a z té osoby se nakonec vyklube Bembek, Negouš nebo obojí. Pak si sponzor může akorát tak říct ... Škoda práce, času a vlastně i peněz.
Takže sponzor je skutečným sponzorem.

A co vidíme na obrázku níže?

Obrázek ukazuje, jak to sponzorování vlastně funguje. Sponzor, který je zde dole, drží nad vodou celou svoji skupinu. To on má nejvíce práce. To na něm leží ta obrovská tíha celé jeho skupiny. Bez něj a jeho všelijakých investic by ta skupina lidí vůbec neexistovala. To on je tím, kdo se stará, aby se skupina nesesypala. ... Jednou se poškrábe na nose (trochu něco ošidí) a všichni popadají a nabijí si hlavy.
Jasně, někdo je schopný a postará se o sebe absolutně sám a před těmi smekám. Většinou je to ale tak, samo od sebe nejede nic a tím pádem ani nic nefunguje.
WowApp sice je MLM, jako skoro všechno na světě, ale pro ty, kteří mají pocit, že ten nahoře pyramidy nic nedělá a ostatní na něj dělají, mám právě tento obrázek a text na celé stránce. Ano, sponzor má něco díky práci své skupiny (ještě tak aby měl něco z práce cizích skupin), ale většinou na tom tvrdě pracoval, když ostatní byli někde u rybníka nebo na horách. I on byl jednou dole (dle obrazu klasické pyramidy), ale začal pracovat. Nejspíš si stanovil nějaký CÍL, vymyslel PLÁN, učil se v praxi a jel jak fredka. Určitě zažil víc pádů a porážek než ti co začínají, ale nevzdal se (jak někteří jiní).

Je MLM spravedlivé?

Spíš by asi bylo divné, kdyby někdo, kdo vytvoří skupinu (kdekoli a z ničeho), neměl mít za to nic. Všichni by si něco vydělávali a užívali produktů, díky němu, ale samotný sponzor by se asi cítil jak páté kolo u vozu.
No nebudu to pitvat, ale stručně je správná odpověď:
"ANO, MLM JE SPRAVEDLIVÉ." 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp