Jachty, jachtičky a jachtění i jachting  

 

 

Nahoru
ADK a plánovací kalendáře
Advokáti a advokátní komory
Aktovky pro děti do školy
Akvaristika
Aukce a dražby
Auto
Autobazary
Autodíly a autopříslušenství
Autorádia - Rádio, CD, GPS
Autosedačky pro děti
Autoservis
Balkóny a terasy
Bary - Bary - izobary
Batohy, ruksaky a bágly
Bazény to je lahoda
Beton levný, trvanlivý a pevný
Bicykl - jízdní kola
Bikiny plavky či Tankiny
Bižuterie
Blechy - Jak se zbavit blech
Boty, botky, botičky
Brány a vrata
Brašny, kabely, tašky
Brusky a broušení
Brusle zimní
Brusle kolečkové In-line
Brýle
Bundy
Bytový textil a textilie
Byty - jak sehnat byt
CD a DVD
Čepice, Klobouky, Kšiltovky
Čerpadla, druhy čerpadel
Cihly zdarma - za odvoz
Čistící prostředky
Čtyřkolky
Cukrovinky
Daňové přiznání
Dárky, dary, dárečky
Deratizace
Dětský nábytek
Dieta, dietní, hubnutí
Digestoře do kuchyně
Doktor a doktorka
Domény, doménová jména
Domy, domky, domečky
Letní dovolená - cestování
Zimní dovolená
Dřevo je nejlepší
DVD - Vyznáte se v DVD
Dveře jsou vizitka domu
Elektrokola a elektroskútry
Filtry a filtrovaná voda
Finance půjčky
Fitnes
Fólie ochrané a bezpečnostní
Digitální fotoaparáty
Frézy - závitníky, vrtáky
Fritézy - Fritovací hrnec
Garáže
Garážová vrata
GPS navigace do auta
Hadice a Hadičky
Hard disky, pevné disky
Hevery
Hoblovka na dřevo
Hodinky na ruce jsou vizitka
Hodiny a přesný čas
Holky
Horoskop
Hotely
Houpačky pro děti i dospělé
Hračky a hračičky
Hrnce a pánve
Hydraulika - Co je to a na co je
Hypotéka, hypotéky
Instalatéři a instalatérské práce
Interiér domu, bytu, kanceláře
Investice
Inzerce Inzeráty, inzerce zdarma
Jachty, jachtičky a jachtění i jachting
Jak se zbavit dluhů
Jízdní kola. Jaké si koupit kolo
Kabáty dámské, pánské
Kabelky pro dívky, slečny a ženy
Kabely levné a kvalitní
Kalhotky a tanga
Kalhoty - dámské, pánské
Kameny na stavbu levně
Videokamery v mobilu i profi
Krásná, nová a levná kamna
Kancelář a její vybavení
Káva
Kávovary
Keramika a keramické výrobky
Kleště, kleštičky, štípačky
Klíče, klíčky
Klíčová slova
Kliky na dveře a okna
Klimatizace
Knížky pro všechny
Koberce domů i do firmy
Kočárek - který je nejlepší
Kojenecké oblečení
Kojenecké potřeby
Koloběžky pro děti i dospělé
Komíny a jejich údržba. Kominíci
Kompresory
Krásné, značkové a levné košile
Kosmetika, parfémy a voňavky
Kotle velmi kvalitní a levné
Koupelna
Kožené oblečení, bundy, kalhoty
Krabice z papíru a kartonu
Krby
Kreditky
Křovinořezy kvalitní lehké a levně
Krov, krovy na střechu
Kuchyň je centrum domova
Kufry cestovní, levné a kvalitní
Kulturistika a správná výživa.
Kytky
Leasing
Lednice
Lego stavebnice - Legoland
Léky a lékárny
Léky
Lepidla
Lešení
Letenky
Lolity, lolitky .. mladé dívky
Ložnice - Jak vybavit ložnici?
Lustry moderní i starožitné
Lůžkoviny
Lyže, lyžování
Manikura nebo manikůra ?
Masáže
Matrace
Maziva a oleje a maziva
Měřidla
Meteostanice - hodiny
Mikiny
Mikrovlnky
Mince a numismatika
Míry - měny - váhy
Mixéry - levné, tiché, kvalitní
Mobily
Modelky a Celebrity
Motorky, čtyřkolky a skutříky
Mrazáky velké i malé
Myčky
Nábytek
Nádobí
Nářadí hobby i profi
Náramky
Náušnice - dámské pánské
Nehty a nehtová kosmetika
Nemovitosti koupě - prodej
Notebooky, Laptopy, Ipad
Nože a dýky
Obrázky - Jpg, Gif, Png
Obrazy - galerie
Obuv - Boty
Oděvy sukně
Odrážedla pro děti
Odvoz
Okna
Pagerank
Palmy
Panenky na hraní i do sbírky
Papír - výrobky z papíru
Parfémy a voňavky
Parkety
Pastelky na kraslení a malování
PC - stolní
Peněženky
Penziony
Pila
Pizza - vynález století
Plastická chirurgie
Plastové výrobky
Plavky
Pleny
Pneumatiky
Podlahy
Podnájmy nebo pronájmy
Podprsenky
Pojištění aut
Životní pojištění
Ponožky
Postele
Postýlky
Potápění
Povlečení
Pozemky
Přeprava
Presovač na kávu
Příbory
Připojení k internetu
Projekty rodinných domů
Propisky
Prsteny
Půjčky bez čekání
Puzzle
Radiátor
Ratan
Realitní kancelář
Reklamní předměty
Restaurace
Řetězová pila
Rukavice na zimu i pracovní
Ryby a rybaření
Šachy
Sádrokarton
Šály a zimní doplňky
Sandály
Sauna
Schody
Sedací soupravy
Sedačky
Sekačky
Sekera
Semena
Šicí stroje
Silvestr
Silvestr dnes
Sklo
Skluzavky malé velké
Škoda Auto
Skříně
Slipy trenky
Sněhová fréza
Snowboard
Solárium a solárka
Solární energie
Spacáky
Spedice
Šperky
Spodní prádlo
Spojovací materiál
Sporáky elektrické, plynové
Sport
Sprchové kouty
Šroubovák a šroubování
Stany
Stavební spoření
Stavebnice pro děti
Stavebniny
Stěhování
Stoly
Střechy a střešní krytiny
Střešní okna
Studny - kopat či vrtat
Svářečky
Svatby
Světla
Svetry
Svíčky a svíce
Svítidla na el. i aku
Tažná zařízení
Těhotenství
Televize TV, novinky
Teploměry
Terasy
Termoprádlo
Tetování
Tiskárna
Tlaková myčka
Tlumočení
Topení
Traktory
Trezory
Trička
Tvárnice
Ubytování
Účetnictví
Úklid
USB
Úvěry a půjčky
Vany
Víno a jeho historie
Víno - luxus
Vlasy
Vodárna a čerpadlo na vodu
Vodní filtr
Vrtačky
Vyčistit něco? Jak na to
Vysavače
Výživa
Wallpapers
Windsurfing a Lipno
Záclony
Zadarmo
Zahrada a zahradní nápady
Zahradní nábytek
Žaluzie
Zaměstnání - hledáte práci?
Žárovky a žárovičky
Zásnuby a zasnoubení
Zateplení
Žehličky
Zemědělská technika
Židle
Zlato
Zlato řetízky
Známky a Filatelie
Zrcadla - Zrcadlový sál
Zuby
Župany  

Jachty, jachtičky a jachtění i jachting ......

Jachty, jachtičky a jachtění i jachtingZjistil jsem něco parádního. Výrobci jachet vůbec nezahálejí. Je jich jak maku. Sám mám jachtění moc rád. Vyrůstal jsem na Lipně a na plachetnici jsem jezdil dost často .... Je to nádherné, když křižujete vlny a soupeříte s větrem ...
Takže jestli máte také rádi jachting, klidně si můžete nějakou jachtu někde koupit a vyrazit třeba na moře .......

Výrobců je opravdu hodně a zde jsem nějaké našel ...:

model typ lodě výrobce země webové stránky
A & R motorová megajachta, megaplachetnice Abeking & Rasmussen Německo abeking
ABPOLARIS motorová jachta, motorová plachetnice, plachetnice kajutová, loď osobní přepravy, megaplachetnice ABPOLARIS Turecko abpolaris
Agantur motorová jachta, plachetnice kajutová, megaplachetnice agantur ınc co steel and wooden yachts Turecko agantur
Asante SY plachetnice kajutová Metallbau-Jachtbau Künemund Německo asanteyachten
Astraea plachetnice kajutová Astraea Astilleros, S.L. Španělsko astraea
Atlantic plachetnice kajutová Atlantic Jachtwerf BV Holandsko/Nizozemí atlanticyachts

Avar plachetnice kajutová Avar-Yacht Česko avaryacht.cz
AXion33.5 plachetnice kajutová Lion Yacht SIA Lotyšsko axion-boats
Baltic plachetnice kajutová Baltic Yachts USA balticyachts
Bartlett motorová jachta, plachetnice kajutová Bartlett Marine Limited Nový Zéland bartlettmarine
Bavaria plachetnice kajutová Bavaria Yachtbau GmbH Německo bavaria-yachtbau
Bestevaer plachetnice kajutová K&M Yachtbuilders Holandsko/Nizozemí kmy
Bianca plachetnice bez kajut, plachetnice kajutová Petuelli Bootswerft Rakousko petuelli
Biga plachetnice kajutová Bootswerft Gerhard Bicker GmbH Německo biga-yachten
Bora plachetnice kajutová Jawa Yacht Polsko jawa-yacht.pl
C&C plachetnice kajutová C&C Yachts USA c-cyachts
C-Yacht, Compromis plachetnice kajutová Zaadnoordijk Yachtbuilders Holandsko/Nizozemí zaadnoordijk
Cabo Rico plachetnice kajutová Cabo Rico Custom Yachts, Inc. USA caborico
Catalina plachetnice kajutová Catalina Yachts USA catalinayachts
Centurion plachetnice kajutová Wauquiez International SAS Francie wauquiez
CNB plachetnice kajutová CNB Francie cnb.fr
Comar plachetnice kajutová Comar Yachts Itálie comaryachts.it
Combatra plachetnice kajutová Combatra s.r.o. Česko combatra.cz
Contest plachetnice kajutová Conyplex B.V. Holandsko/Nizozemí contestyachts
Corby25 plachetnice kajutová Lion Yacht SIA Lotyšsko axion-boats
CR Yachts plachetnice kajutová CR Yachts Orust AB Švédsko cryachts
Custom Built plachetnice kajutová Royal Huisman Shipyard BV Holandsko/Nizozemí royalhuisman
Custom Built plachetnice kajutová Standfast Yachts Holandsko/Nizozemí standfast-yachts
Custom built motorová jachta, plachetnice kajutová Yachtwerft Martin Německo martinyacht
custom built motorová jachta, plachetnice kajutová Hans - stavba lodí, Jan Příhonský Česko c-box.cz/hans-lode
Custom built motorový člun, motorová jachta, motorová plachetnice, plachetnice bez kajut, plachetnice kajutová, katamaran (plachetní), megaplachetnice, trimaran (plachetní), rybářský člun JAKOB JENSENS BåDEVÆRFT Dánsko jjbv
Degerö plachetnice kajutová Degerö Boat Oy Finsko degeroyachts
Dehler plachetnice kajutová Dehler Segelyachten GmbH, Neptune Marine Group Německo dehler
Delphia plachetnice kajutová Delphia Yachts Polsko delphiayachts.pl
Derek plachetnice kajutová, kanoe/kajak Derek - Ing. Josef Průša Česko yachtderek.cz
Discovery plachetnice kajutová Discovery Yachts Limited Velká Británie discoveryyachts
Dromor plachetnice kajutová, nafukovací člun Dromor Yachts Řecko dromor
Dufour plachetnice kajutová Dufour Yachts Francie dufour-yachts
Dynamy plachetnice kajutová Dyna Yachts Řecko dyna
Ege plachetnice kajutová Egeyat Turizm Ltd. Şti. Turecko egeyat
Elan plachetnice kajutová Elan Marine Slovinsko elan-marine
Etap plachetnice kajutová ETAP Yachting N.V. Belgie etapyachting
Farr Pilot House Yachts plachetnice kajutová Boat Sales International (BSI) group Švédsko farr-pilothouseyachts
Faurby plachetnice kajutová Faurby Yachts Dánsko faurby
Feeling plachetnice kajutová Alliaura Marine Francie alliaura
Finngulf plachetnice kajutová Finngulf Yachts Oy Finsko finngulf
First plachetnice kajutová Beneteau Francie beneteau
Freedom plachetnice kajutová Freedom Yachts USA freedomyachts
Garcia, Custom Built plachetnice kajutová, megaplachetnice Garcia Francie garcia-bateaux
Gib´Sea plachetnice kajutová Dufour Yachts Francie dufour-yachts
Gimi plachetnice kajutová, veslice Gimi Yachts - Yachts Production Česko gimiyachts.cz
Golfino plachetnice kajutová Astilleros Deportivos Ferrol, S.L. Španělsko astifer
Grand Soleil plachetnice kajutová Cantiere del Pardo Itálie grandsoleil.net
Hai plachetnice kajutová Nautic-Plast, ARP Yachtbau GmbH Německo arp-yachtbau
Hallberg-Rassy plachetnice kajutová Hallberg-Rassy Varvs AB Švédsko hallberg-rassy
Hanse plachetnice kajutová HANSE Yachts Německo hanseyachts
Hinckley motorová jachta, plachetnice kajutová Hinckley Yachts USA hinckleyyachts
Hunter plachetnice kajutová Hunter Marine Corporation USA huntermarine
Ikaros plachetnice kajutová Ikaros Marine Řecko ikarosmarine
Island Packet plachetnice kajutová Island Packet Yachts USA ipy
J-Boats plachetnice kajutová J/Boats Inc. USA jboats
Janmor plachetnice kajutová Janmor Boat Yard Polsko janmor.pl
John Welsford Designs plachetnice bez kajut, plachetnice kajutová Tawhiri Boats Belgie tawhiriboats
Jongert plachetnice kajutová Jongert B.V. Holandsko/Nizozemí jongert
Legan plachetnice kajutová Legan Yachten Německo
Legend plachetnice kajutová Luhrs Marine Ltd., Hunter Marine USA Velká Británie luhrsmarine
LIMAN motorová jachta, motorová plachetnice, plachetnice kajutová, katamaran (plachetní), motorová megajachta, megaplachetnice, rybářský člun JSC Shipbuilding yard Ukrajina liman.ua
Linjett plachetnice kajutová Rosättra Båtvarv AB Švédsko rosattravarv
Luffe plachetnice kajutová Luffe Yachts Dánsko luffeyachts
MacGregor 26M motorová plachetnice, plachetnice kajutová MacGregor USA macgregor26
Malö plachetnice kajutová Malö Yachts AB Švédsko maloyachts
Mantra plachetnice kajutová mantra yachts Německo mantra-yachts
Mas motorový člun, plachetnice kajutová Mas S.r.l. Itálie mas-yacht.it
Maxi plachetnice kajutová Maxi Yachts, Viamare Group Švédsko maxi
Midget plachetnice kajutová Jachtwerf Gebr. de Kloet Holandsko/Nizozemí de-kloet
Moody plachetnice kajutová Moody Yachts International Ltd Velká Británie moody
Morris plachetnice kajutová Morris Yachts USA morrisyachts
Motiva motorová jachta, plachetnice kajutová Motivayacht Dánsko motivayacht
Mystic plachetnice kajutová Mystic Yachts (Europe) Limited Velká Británie mysticyachts
Najad plachetnice kajutová Najadvarvet AB Švédsko najad
Nauticat plachetnice kajutová Siltala Yachts OY Finsko nauticat
Nor'Sea plachetnice kajutová Norsea Yachts USA norseayachts
Nordborg plachetnice kajutová Nordborg Bådebyggeri A/S Dánsko nordborg-baadbyg
Nordia plachetnice kajutová Van Dam Nordia Jachten B.V. Holandsko/Nizozemí nordia
Nordship plachetnice kajutová Buchwald Yachts Dánsko nordship
North Wind plachetnice kajutová North Wind Yard S.L. Španělsko northwind
Oceanis plachetnice kajutová Beneteau Francie beneteau
Odin plachetnice kajutová Lamprecht Yacht-Zentrum Německo lamprecht-yachtzentrum
Ovni plachetnice kajutová Alubat Francie alubat
Oyster plachetnice kajutová Oyster Velká Británie oystermarine
Pacific Seacraft plachetnice kajutová Pacific Seacraft USA pacificseacraft
Passport plachetnice kajutová Passport Yachts USA wagnerstevens
Pronavia plachetnice kajutová Pronavia Marine AB Švédsko pronavia
Puffin plachetnice kajutová Puffin & Little Zaca Yachts Holandsko/Nizozemí de-gier
Regina af Vindö plachetnice kajutová Regina af Vindö Švédsko reginayachts
Reinke plachetnice kajutová Rehberger Německo rehberger-yacht
Rommel plachetnice kajutová Y.E.P. Yacht Entwicklung Potsdam Německo rommel-yachts
Ronautica plachetnice kajutová Ronautica Yachts, Roamsa Group Španělsko ronauticayachts
Royal Denship plachetnice kajutová Royal Denship A/S Dánsko royaldenship
Sabre plachetnice kajutová Sabre Corp. USA

.